ВЫЕЗД ЗАГРАНИЦУ ✅ 2008 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Выезд заграницу

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 20 26.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я инвалид 2 группы, есть 2 детей несовершеннолетних. Могу ли я выехать ?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

26.10.2022 11:32:07 Да вы согласно ст 23 Закона про мобилизацию и мобилизационную подготовку не подлежите призыву и согласно Правил пересечения границы имеете право на выезд

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

26.10.2022 11:36:28 Дорого дня. Відповідно до п. 2-1 Правил перетину державного кордону України, У разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану перетинати державний кордон мають право особи з інвалідністю за наявності довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (форма первинної облікової документації № 157-1/о) або посвідчення, яке підтверджує відповідний статус, або пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”, в яких зазначено групу та причину інвалідності, або довідки для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики. Тобто Ви маєте безумовне право на виїзд за кордон при пред'явлені одного з вказаних документів

PRO 70.57
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

26.10.2022 11:38:50 Доброго дня. Так можете як інвалід. Потрібні документи, що підтверджують Вашу інвалідність. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

26.10.2022 11:41:01 Відповідно до Правил перетину кордону (постанова КМУ № 57 від 1995 р) під час воєнного стану перетину кордон мають право особи з інвалідністю - за наявності довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (форма первинної облікової документації № 157-1/о) або посвідчення, яке підтверджує відповідний статус, або пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги в яких зазначено групу та причину інвалідності, або довідки для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики. У разі додаткових питань, замовляйте послугу "Правовий висновок". в якому буде детально роз'яснено про підстави для виїзду за Вашими сімейними обставинами, та алгоритм дій, у разі відмови в перетину ДПСУ

BASE (Базова) 0
Реклама

26.10.2022 12:07:24 Доброго дня. Так можете. Як правило у прикордонників питань не виникає

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №298 Юрист Україна / Київ

26.10.2022 12:11:46 Не подлежат призыву на военную службу военнобязанные, имеющие инвалидность (статья 23 Закона Украины "О мобилизационной подготовке и мобилизации"). Правила пересечения государственной границы Украины указывают, что инвалиды имеют право въезжать/выезжать из Украины на основании удостоверения инвалида либо справки о присвоении категории инвалидности, и паспорта гражданина Украины. Получать в военкомате разрешение на выезд инвалиду не нужно. Вы можете выехать. Дети тоже могут ехать с вами, т.к. несовершеннолетние мобилизации не подлежат.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

26.10.2022 14:39:26 Категорії осіб, яким дозволяється виїзд за межі України, визначено частиною першою статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Таким чином, особи з інвалідністю (незалежно від групи) мають право на виїзд з України за наявності одного з таких документів, що підтверджують інвалідність: довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (форма первинної облікової документації № 157-1/о); або посвідчення, яке підтверджує відповідний статус; або пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України, в яких зазначено групу та причину інвалідності; довідки для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

BASE (Базова) 0
Реклама

26.10.2022 15:01:54 Інвалід виїхати може в будь-якому випадку. Виїзд за межі України осіб з інвалідністю не обмежується по кількості перетинань державного кордону на виїзд з України. Особи з інвалідністю (незалежно від групи) мають право перетинати державний кордон на виїзд з України за наявності одного з таких документів, що підтверджують інвалідність: - довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (форма первинної облікової документації № 157-1/о); або - посвідчення, яке підтверджує відповідний статус; або - пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

26.10.2022 16:25:37 Вітаю. Перетинати державний кордон особи з інвалідністю можуть лише при наявності відповідних медичних довідок (акт огляду МСЕК) чи пенсійних посвідчень, що підтверджують їх статус - Правила перетинання державного кордону громадянами України від 27 січня 1995 р. № 57 . Щодо дітей - виїхати можуть у супроводі одного із батьків. При перетині кордону мати при собі документ, який підтверджує родинні зв’язки ( у випадку батьків свідоцтва про народження дітей із записами про батьківство). Проте виїзд дітей може бути обмежений при наявності заборони іншого з батьків.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

26.10.2022 17:00:48 Так, можете виїхати відповідно до пунктів 2-6 Привил перетинання державногокордону громадянами України та відповідно до ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку". ПРи собі Вам необхідно мати документи, що посвідчують інвалідність (довідка до акта огляду МСЕК, посвідчення інваліда, пенсійне посвідчення чи посвідченя, що підтверджує призначення соціальної допомоги)

BASE (Базова) 0.01
Реклама

26.10.2022 23:17:47 Так. Відповідно до Правил перетинання державного кордону громадянами України (зі змінами та доповненнями) Ви можете перетнути кордон України при наявності довідки МСЕК або посвідчення, яке підтверджує Ваш статус інваліда (або пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №290 Юрист Україна / Одеська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу