image

Як перенести суд ?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 465 26.11.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий вечір. Я був учасником ДТП у місті Києві, сам я родом з Вінниці. Мені не зручно буде поїхати на суд в Києв, тому що в мене робота та свої справи. Чи можу я якось перенести суд в моє місто? Чи в мене взагалі може бути така можливість?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

19.11.2021 18:34:05 Так, якщо Ваше місце реєстрації у м. Вінниці або транспортний засіб обліковується у Вінницькій області. Для цього потрібно подати клопотання про перенесення розгляду справи до суду у якому розглядається справа. До клопотання, на підтвердження, потрібно долучити копію паспорта де зазначене Ваше місце реєстрації або копію реєстраційного документа на трансопртний засіб. Для складення відповідного клопотання можете звернутись до юриста.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №215 Юрист Україна / Львівська область

19.11.2021 19:12:53 Згідно з ч.1 ст. 276 КУпАП справи про адміністративні правопорушення розглядаються за місцем їх вчинення. Відповідно до ч.2 ст. 276 КУпАП справи про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачена статтями 121, 122, 1221, 1222, 123, 124, частинами 1 і 2 ст. 130 КУпАП, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників. Роз'яснити судам, що у випадках, коли законом передбачається альтернативна підсудність (ч.2 ст. 276 КУпАП , питання про те, в який саме суд надіслати протокол про адміністративне правопорушення, вирішується відповідним органом внутрішніх справ. Тобто залежить від категорії справ якщо ви правопорушник або машина зареєстрована в Вінниці то можете подати до суду клопотання про зміну підсудності, суд його розгляне і або задоволить і направить справу або відмовить і справа буде слухатись у м Київ

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

20.11.2021 14:15:02 Справи про відшкодування шкоди, завданої ДТП, розглядаються судом за місцем проживання винної особи. Якщо винна особа - це ви, то суд має відбуватись у вашому місті. Якщо ви не є винною особою, а одним з постраждалих, а винуватець ДТП проживає у місті Києві, - можливість перенести суд у Вінницю у вас відсутня. Також враховуйте, що якщо ДТП призвело до загибелі людини, або до отримання людиною травм, - суд має законні підстави проходити в Києві, і законодавство не надає можливості це змінити. Отже, якщо ви є винуватцем ДТП, і у ДТП ніхто не загинув, або не отримав травм, - можливість перенести суд у ваше місто є. Для цього вам треба подати до суду, який розглядає справу у Києві, письмове клопотання про передачу справи до іншого суду, за вашим фактичним місцем проживання. В клопотанні зазначається назва та адреса суду, номер справи, ПІБ судді, ваше ПІБ, ІПН, адреса проживання, номер телефону та електронна пошта. Такі самі відомості зазначаються про інших учасників справи.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

21.11.2021 13:30:07 Ви може звернутися з відповідним клопотанням про передачу матеріалів справи на розгляд суду за місцем Вашого проживання. Серед підстав можна вказати, зокрема карантинні обмеження та рекомендації Уряду стосовно утримання від поїздок в інші міста. Зразки заяв Ви можете знайти на сайті любого суду або скористатись допомогою юристів. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

21.11.2021 17:07:14 Згідно зі ст. 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121 – 126, 127-1 – 129 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників. Таким чином, особа, щодо якої розглядається справа, може звернутися з відповідним клопотанням про передачу матеріалів справи на розгляд суду за місцем її проживання. Серед підстав можна вказати, зокрема (але не виключно) карантинні обмеження та рекомендації Уряду стосовно утримання від поїздок в інші міста.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

24.11.2021 10:46:35 Згідно ст.276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення. Справи про адміністративні правопорушення (коли правопорушення вчинено водієм) можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників. Тобто якщо ДТП сталося з Вашої вини і Ви були за кермом автомобіля, Ви можете подати до суду, де зараз знаходиться справа, клопотання про передачу справи до суду за Вашим місцем проживання. Якщо Ви не були за кермом автомобіля та якщо ДТП сталося не внаслідок вчиненого Вами правопорушення, передати справу на розгляд іншого суду неможна. Однак Ви можете подати до суду, де на даний час знаходиться справа, клопотання про розгляд справи в режимі відеоконференції та з'явитися в судове засідання по скайп-зв'язку із суду за Вашим місцем проживання.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу