image

Як перетнути кордон якщо я вдівець?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 115 16.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Моя дружина загинула два роки тому, я батько один, який виховує 9-річного сина. У військкоматі є відстрочка від призову по вихованню дитини. Не знаю чи можу виїхати за кордон.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
14.11.2022 21:14:07
Ви маєте право на виїзд за кордон при супроводженні дитини від повідно до Правил перетинання державного кордону - Постанова КМУ №57 від 1995 р. Для перетину варто надати свідоцтво про народження сина, свідоцтво про смерть матері дитини.
BASE (Базова) 0
Реклама

14.11.2022 16:32:48 Добрий вечір. Так можете виїхати за кордон потрібні документи з військомату про відстрочку та свідоцтво про народження дитини та свідоцтво про смерть дружини.

BASE (Базова) 0
Реклама

14.11.2022 16:32:50 Та к ви можете виіхати за кордон. За змістом п. 2-6 Правил категорії осіб, яким дозволяється виїзд за межі України, визначено частиною першою статті 23 Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Зокрема, абзацом п’ятим ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» визначено таку категорію, як жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років. Таким чином, громадяни України, які самостійно виховують хоча б одну дитину віком до 18 років, мають право виїжджати за межі України за наявності одного з таких документів: 1) свідоцтво про народження дитини (дітей); 2) свідоцтво про смерть матері дитини або рішення суду про позбавлення матері батьківських прав або рішення суду про відібрання дитини у матері без позбавлення її батьківських прав або рішення суду про визнання матері безвісти відсутньою або рішення суду про оголошення матері померлою

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

14.11.2022 16:33:17 Доброго дня. За змістом п. 2-6 Правил категорії осіб, яким дозволяється виїзд за межі України, визначено частиною першою статті 23 Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Зокрема, абзацом п’ятим ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» визначено таку категорію, як жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років. Таким чином, громадяни України, які самостійно виховують хоча б одну дитину віком до 18 років, мають право виїжджати за межі України за наявності одного з таких документів: 1) свідоцтво про народження дитини (дітей); 2) свідоцтво про смерть матері дитини рішення суду про позбавлення матері батьківських прав рішення суду про відібрання дитини у матері без позбавлення її батьківських прав рішення суду про визнання матері безвісти відсутньою рішення суду про оголошення матері померлою

BASE (Базова) 34.03
Реклама
image
Консультант №296 Юрист Україна / Львівська область

14.11.2022 16:38:12 Ви маєте право на відстрочку, як особа що самостійно виховує неповнолітню дитину. Потрібно у військовому квитку чи приписному свідоцтві поставити відмітки про відстрочку. Крім того вам знадобиться відповідний документ що засвідчує факт виховання чи утримання неповнолітньої дитини самостійно. Це може бути акт обстеження побутових умов, що складається службою у справах дітей. Із цими документами та паспортами громадян України для виїзду за кордон можете виїзджати.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №294 Юрист Україна / Чернівецька область

14.11.2022 16:40:29 Доброго дня. За змістом п. 2-6 Правил категорії осіб, яким дозволяється виїзд за межі України, визначено частиною першою статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Зокрема, абзацом п'ятим ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» визначено таку категорію, як жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років. Таким чином, громадяни України, які самостійно виховують хоча б одну дитину віком до 18 років, мають право виїжджати за межі України.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

14.11.2022 16:52:16 Доброго дня. Ви маєте право виїхати за кордон. Для цього Вам потрібно надати на кордоні наступні документи: Закордонний паспорт Свідоцтво про народження дитини Свідоцтво про смерть дружини Військово-обліковий документ Довідка що дитина мешкає разом з Вами

PRO 70.51
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

14.11.2022 17:45:55 Так, Ви маєте право перетину державного кордону, як батько який самостійно виховує дитину віком до 18 років. Підтверджуючими документами для перетину кордону є: 1. свідоцтво про народження дитини 2. свідоцтво про смерть матері дитини Якщо у Вас є документи з військомату про відстрочку, їх також необхідно взяти з собою коли будете перетинати державний кордон України.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №290 Юрист Україна / Одеська область

14.11.2022 17:52:44 Вітаю. Ви маєте право на виїзд за кордон разом з дитиною. Вам на кордоні потрібно мати свідоцтво про народження дитини, де Ви вказані батьком, та свідоцтво про смерть матері дитини. Ось і все. Успіхів Вам.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №223 Юрист Україна / Чернігівська область

14.11.2022 18:19:28 Так, ви можете перетнути кордон, Ви є особа, що самостійно виховує дитину, доказом підтвердження є свідоцтво про смерть дружини. За змістом п. 2-6 Правил категорії осіб, яким дозволяється виїзд за межі України, визначено частиною першою статті 23 Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Зокрема, абзацом п’ятим ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» визначено таку категорію, як жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років. Таким чином, громадяни України, які самостійно виховують хоча б одну дитину віком до 18 років, мають право виїжджати за межі України за наявності одного з таких документів: 1) свідоцтво про народження дитини (дітей); 2) свідоцтво про смерть матері дитини

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

14.11.2022 18:36:43 Добрий вечір! Ви маєте право виїжджати за межі України, при цьому при собі ви маєте мати такі документи: 1) свідоцтво про народження дитини; 2) свідоцтво про смерть матері дитини, або рішення суду про позбавлення матері батьківських прав, або рішення суду про відібрання дитини у матері без позбавлення її батьківських прав, або рішення суду про визнання матері безвісти відсутньою, або рішення суду про оголошення матері померлою. Також наголошую, що рішення про перетин кордону буде прийматися в пункті пропуску представниками Державної прикордонної служби України за результатами вивчення всіх документів та з’ясування усіх обставин та фактів, а тому на даний час є ймовірність відмови у наданні відповідного дозволу для перетину кордону, хоча враховуючи Ваші обставини така ймовірність невелика. Також Ви маєте право оскаржити відмову у перетині виїзду за кордон у судовому порядку. З повагою Юрист 24/7 Василь Сидорук

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №327 Юрист Україна / Вінницька область

14.11.2022 22:42:37 На період дії правового режиму воєнного стану чоловікам - громадянам України, віком від 18 до 60 років, а також жінкам-військовозобов'язаним обмежено виїзд за межі України, крім військовозобов'язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації відповідно до ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".Ті ж чоловіки віком 18-60 років та жінки-військовослужбовці, на яких поширюється дія статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", можуть виїздити за межі України - жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років; при пред'ялені таких документів: свідоцтво про народження дитини (дітей) та свідоцтво про смерть матері дитини / рішення суду про позбавлення матері батьківських прав / визнання безвісти відсутньою / рішення суду про розлучення з визначення місця проживання з батьком. Отже, з свідоцтвом про народження дитини і свідоцтвом просмерть дружини можете виїхати за кордон.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №329 Юрист Україна / Львівська область

15.11.2022 08:13:22 Доброго ранку.Ви підпадаєте під категорію чоловік, який виховує дитину віком до 18 років, згідно закону Ви маєте право на виїзд. При собі треба мати свідоцтво про смерть дружини, свідоцтво про народження дитини рішення органу опіки та піклування про визначення місця проживання дитини з батьком та документ із ТРЦ. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

15.11.2022 09:48:14 За змістом п. 2-6 Правил категорії осіб, яким дозволяється виїзд за межі України, визначено частиною першою статті 23 Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Зокрема, абзацом п’ятим ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» визначено таку категорію, як жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років. Таким чином, громадяни України, які самостійно виховують хоча б одну дитину віком до 18 років, мають право виїжджати за межі України за наявності одного з таких документів: 1) свідоцтво про народження дитини (дітей); 2) свідоцтво про смерть матері дитини МОжете виїхати за кордон

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу