image

Як зареєструвати шлюб з іноземцем?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 94 24.02.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Мені 22 роки, я зустрічаюсь з хлопцем вже 3 роки,він зробив мені пропозицію. Ми плануємо через рік зіграти весілля, але він є громадянином Білорусії. Як правильно зареєструвати шлюб? Що для цього потрібно?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

17.02.2022 08:56:44 При укладенні шлюбу між громадянкою України та іноземним громадянином наречені повинні підготувати наступні документи: внутрішній паспорт нареченої громадянки України; паспорт нареченого іноземця (обов'язково той паспорт, що був пред'явлений при перетині кордону України); нотаріально засвідчений переклад паспорта нареченого іноземця. Якщо один з наречених або обидва раніше були в шлюбі, потрібно надати документи, що підтверджують його припинення. Підтвердити факт припинення шлюбу може свідоцтво або рішення суду про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть другого з подружжя тощо. Процедура: подання нареченими письмової заяви до будь-якого органу ДРАЦС; обрання нареченими дати одруження; перевірка легальності перебування іноземця в Україні (через направлення запиту до Державної міграційної служби); реєстрація шлюбу в обрану дату. Також можливо укласти шлюб за добу проте документи необхідні ті ж саамі.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

17.02.2022 09:48:04 Процедура реєстрації шлюбу в Україні: подання нареченими письмової заяви до будь-якого органу ДРАЦС; обрання нареченими дати одруження; перевірка легальності перебування іноземця в Україні (через направлення запиту до Державної міграційної служби);реєстрація шлюбу в обрану дату. За загальним правилом шлюб реєструється після спливу одного місяця з моменту подання заяви. Однак, починаючи із 2016 року в Україні діє спеціальна програма "шлюб за добу", яка дозволяє значно пришвидшити процедуру реєстрації шлюбу. При наявності іноземного елемента (та здійснення запиту до Державної міграційної служби) процедуру можна здійснити приблизно за 1 тиждень. Після одруження іноземець може подати заяву на отримання дозволу на тимчасове проживання в Україні (віза типу "D"). Після спливу 2 років після отримання дозволу на тимчасове проживання, іноземець може претендувати на посвідку, що дає право постійного проживання та в подальшому підстави для оформлення громадянства України.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

17.02.2022 12:50:00 Якщо ваш хлопець перебуває в Україні законно - немає жодних перешкод для реєстрації шлюбу. Для реєстрації шлюбу ви обоє маєте подати спільну письмову заяву про реєстрацію шлюбу до будь-якого відділу органу державної реєстрації актів цивільного стану. При поданні заяви ви маєте пред'явити паспорт громадянина України для підтвердження вашої особистості, а ваш хлопець - посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність його перебування на території України. Інших документів подавати не потрібно. Шлюб реєструється у приміщенні органу державної реєстрації актів цивільного стану після спливу одного місяця від дня подання особами заяви про реєстрацію шлюбу. Присутність нареченої та нареченого в момент реєстрації їхнього шлюбу є обов'язковою. За заявою наречених реєстрація шлюбу може відбутися за місцем їхнього проживання, або в іншому місці, якщо вони не можуть з поважних причин прибути до органу державної реєстрації актів цивільного стану.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу