image

З жовтим сертифікатом вакцини не можна в заклади

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 23 22.11.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий вечір. Я зробила 1 прививку від Covid-19. В дії вона має термін дійсності, тоді чому мене не пускають в заклади без 2 прививки? Чи це законно?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

15.11.2021 21:00:36 “Жовтий” СOVID-сертифікат - підтверджує факт отримання 1-ї дози щеплення і діє 120 календарних днів від цієї дати. В зонах навчальні заклади можуть працювати за умови наявності не менше у 80% їх співробітників "жовтих" або "зелених" сертифікатів. Окрім того, обмеження жовтого рівня епіднебезпеки, не будуть застосовуватися, якщо всі учасники та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть "жовтий" чи "зелений" COVID-сертифікат. · У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено, якщо 100% працівників закладу освіти матимуть документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат. Сертифікат може підтверджувати: · вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини (зелені сертифікати); · негативний результат тестування методом полімеразної

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

16.11.2021 01:20:01 Червоний” рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні. Зокрема, забороняється: робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос, робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо, робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл, робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів, проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів, робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки. Важливо, що вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання.Дані дії є законними

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

16.11.2021 09:44:06 Доброго ранку. На червоному рівні для їх повноцінної роботи та проведення масових заходів вимагається обов’язкова наявність у всіх співробітників (організаторів) та відвідувачів (користувачів) документа про завершення повного курсу вакцинації. Це може бути “зелений” внутрішній чи міжнародний COVID-сертифікат, чи міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Також підходить негативний ПЛР-тест чи експрес-тест на COVID-19, який чинний 72 години. Важливо, що з документом про отримання першої дози вакцини, тобто “жовтим” COVID-сертифікатом або довідкою 063-0 потрапити до громадського закладу або працювати в ньому буде неможливо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

16.11.2021 10:05:46 Законно, якщо Ви знаходетеся у регіоні з "червоним" рівнем епіднебезпеки, та незаконно у регіоні з "жовтим" рівнем епіднебезпеки. Згідно постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 у разі встановлення “жовтого” рівня епідемічної небезпеки карантинні обмеження не застосовуються у разі наявності документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однієї дози однодозної вакцини чи двох доз дводозної вакцини (зелені сертифікати). А у разі встановлення “червоного” рівня епідемічної небезпеки карантинні обмеження не застосовуються у разі наявності документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати). Враховуючи, що майже по всій території України встановлено "червоний" рівень епідемнебезпеки, відвідування закладів можливе лише за наявності "зеленого" сертифікату. У разі фіксування органами поліції порушення, на Вас може бути накладено штраф у розмірі 17000 грн.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область

17.11.2021 00:11:49 Доброго вечора Відповідно до Постанови КМУ No. 1236 зі змінами, внесеними до неї, обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не застосовуються, якщо всі співробітники закладів та відвідувачі мають хоча б одне щеплення від коронавірусної хвороби. На червоному рівні для повноцінної роботи та проведення масових заходів вимагається обов’язкова наявність у всіх відвідувачів (користувачів) документа про завершення повного курсу вакцинації. Також може бути негативний ПЛР-тест чи експрес-тест на COVID-19, який є чинним 72 години.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

19.11.2021 13:36:19 Постанова Кабінету Міністрів України №1236 "Про встановлення карантину та запровадження карантинних обмежень" запроваджено 4 карантинних зони: зелена, жовта, помаранчева та червона. У жовтій та помаранчевій зоні доступ до громадських закладів дозволений за наявності щеплення однією дозою дводозної вакцини, або однією дозою однодозної вакцини. У червоній зони карантину дозволено відвідувати громадські заклади виключно за умови отримання двох щеплень дводозною вакциною та одного щеплення однодозною вакциною. На сьогодні у червоній карантинній зоні знаходяться 16 областей та місто Київ. У червоній карантинній зоні працівники громадських закладів не мають право пустити вас до закладу без наявності щеплення двома дозами вакцини, якщо повний курс щеплення складається з 2х доз. Це не рішення власників закладу, а вимога уряду, якої власники закладів вимушені дотримуватись під загрозою штрафів.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу