ЯК ЗАКОННО НЕ СПЛАЧУВАТИ ПОДАТКИ? ✅ 1673 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Як законно не сплачувати податки?

image
image
PREMIUM 34.48
Реклама
Приходько Андрій Анатолійович
Адвокат Україна / Київ
Приходько Андрій Анатолійович
Вартість: 40 000 грн/год Детальніше
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 156

Засновик провідної юридиної компанії України. Медійний експрет, постійний гість національних телеканалів.

Як законно не сплачувати податки?

Для легального уникального методу уникнення сплати податку на прибуток для юридичної особи в Україні, не вдаючись до ухилення від оподаткування чи порушення податкового законодавства, важливо досліджувати організаційно-правові форми. У таких випадках може знадобитися допомога податкового адвоката. Щоб здійснити цю стратегію, рекомендується розглядати варіанти створення юридичної особи, зареєстрованої в Україні, і відповідати вимогам, які специфікуються для певних організаційних форм. Секрет полягає в уважному вивченні правових аспектів та виборі оптимальної організаційно-правової структури для забезпечення легального звільнення від оподаткування.

То як же законно не платити цей податок без допомоги податкового адвоката? Що потрібно для цього зробити?

Секрет полягає в створенні громадської організації з подальшим наданням їй ознаки неприбутковості та внесенням до Реєстру неприбуткових установ. У разі виникнення податкових спорів може знадобитися адвокат з податкових спорів. Окрім ГО, такий самий статус можуть мати благодійні фонди, релігійні організації та інші громадські формування за умови підтвердження їх неприбуткового характеру. Втім, найзручнішим варіантом є саме громадська організація.

ГО - це об'єднання фізичних осіб, поєднаних спільними цілями та принципами діяльності. Сфера діяльності ГО може охоплювати практично будь-які напрями - культуру, мистецтво, екологію, захист прав, медицину, освіту, розвиток особистості, спорт тощо. Отже, ГО є універсальною правовою формою для різноманітних видів діяльності.

Першим кроком до легалізації неоподаткування є саме створення громадської організації. Далі ж важливо отримати для новоствореної організації ознаку неприбутковості, яка дозволить включити її до спеціального Реєстру і звільнить від сплати податку на прибуток.

Щоб підтвердити неприбутковий статус, засновники мають чітко задекларувати, що метою ГО не є отримання та розподіл прибутку. Протягом 10 днів після реєстрації організації її керівник подає до податкової відповідну заяву за формою 1-РН. За позитивного рішення податківців ГО вноситься до Реєстру і може законно не сплачувати податок на прибуток.

Проте для збереження статусу неприбуткової організації необхідно дотримуватися певних правил:

1) вести бухоблік та подавати річну звітність до податкової;

2) спрямовувати отриманий дохід виключно на статутні цілі, без його розподілу між засновниками; 
3) максимально широко прописати напрями діяльності організації в статуті.

Окрім звільнення від податку на прибуток, оформлення нерухомості на неприбуткову ГО має ще низку переваг: можливість орендувати приміщення органів місцевого самоврядування за символічними ставками; звільнення від сплати податку на нерухоме майно; потенційні податкові пільги для підприємств, заснованих ГО інвалідів за певних умов.

У багатьох розвинених країнах діє концепція "податку на виведений капітал", згідно з якою підприємства сплачують податок лише при виведенні коштів із обігу, в той час як реінвестовані прибутки залишаються неоподаткованими. В Україні такий підхід наразі реалізовано лише для ІТ-сфери в рамках спецрежиму "Дія Сіті". Для решти галузей поки що створення неприбуткової ГО залишається чи не єдиним законним способом повністю уникнути оподаткування прибутку організації. У цьому контексті може знадобитися реєстрація адвоката у податковій.

Якщо Вам потрібен податковий адвокат - звертайтесь до адвокат із податкових спорів юридичного маркетплейсу КОНСУЛЬТАНТ!

 

image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.34 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.9 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.55 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.48 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу