ПРАВОВІ ОСОБЛИВОСТІ КОНСИГНАЦІЇ ✅ 4300 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Правові особливості консигнації

image
image
BASE (Базова) 17.1
Реклама
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 46

Закінчую перший курс Державного університету економіки і технологій, на юридичному факультеті. Вже рік консультую клієнтів юридичної клініки, що створена на базі університету. Беру активну участь у проходженні курсів з саморозвитку та підвищення професійного рівня юристів. Прагну постійно опановувати нові знання та закріпляти їх на практиці.

Консигнація як вид посередництва включає передачу товарів від виробника чи постачальника до консигнаційного складу посередника (консигнатора) з метою подальшого продажу цих товарів. Особливі умови, які характеризують консигнацію як вид посередництва через консигнаційні склади посередників, можуть включати такі:

Передача власності: У випадку консигнації товарів на консигнаційний склад, власність на товари залишається у виробника чи постачальника до моменту їх продажу кінцевому споживачеві. Посередник (консигнатор) діє як агент, що продає товари в ім'я та на користь виробника чи постачальника.

Виставлення товарів на продаж: Товари, що знаходяться на консигнаційному складі, можуть бути виставлені на продаж без необхідності їх передачі у власність консигнатору. Він має право продавати товари та виручені кошти передавати виробнику чи постачальнику, після вирахування комісійних винагород.

Комісійна винагорода: Консигнатор може отримувати комісійну винагороду за послуги по продажу товарів на консигнаційному складі. Це зазвичай відсоток від обсягу продажу або фіксована сума за кожну одиницю товару.

Повернення непроданих товарів: Якщо після певного періоду певні товари не були продані, вони можуть бути повернуті виробнику чи постачальнику, який пізніше може відправити їх на інші ринки або продати через інших посередників.

Відшкодування витрат: Угода між виробником чи постачальником та консигнатором може містити умови щодо відшкодування витрат на зберігання, транспортування та рекламу товарів.

Укладення договору консигнації є важливим кроком у встановленні правових відносин між сторонами, які займаються передачею та продажем товарів через консигнаційні склади. Ось основні етапи та важливі аспекти укладення такого договору:

Ідентифікація сторін: У договорі консигнації потрібно чітко ідентифікувати сторони - виробника чи постачальника товарів (консигнатора) та консигнатора, який приймає товари на консигнацію. зазвичай сторонами договору консигнації є суб'єкти господарювання, які можуть бути виробниками, постачальниками, дистриб'юторами або іншими комерційними організаціями. Це обумовлено тим, що консигнаційна угода зазвичай має комерційний характер і передбачає передачу товарів або майна з метою подальшого продажу та отримання прибутку.

Опис товарів: Договір повинен містити детальний опис товарів, які передаються на консигнацію. Це може включати найменування, кількість, якісні характеристики, артикули, ціни тощо.

Умови поставки: Договір повинен визначати умови поставки товарів на консигнацію, включаючи місце поставки, дату передачі, умови зберігання та транспортування товарів.

Власність та ризики: Угода повинна чітко визначати, що власність на товари залишається у виробника чи постачальника до моменту їх продажу, а також які ризики несе кожна сторона.

Умови продажу: Договір повинен визначати умови продажу товарів, включаючи ціни, умови оплати, умови повернення непроданих товарів, комісійну винагороду тощо.

Строки договору: Договір повинен встановлювати терміни його дії, у тому числі терміни продажу товарів та повернення непроданих товарів.

Відповідальність сторін: Угода повинна визначати відповідальність сторін за виконання умов договору, включаючи відшкодування витрат та відшкодування шкоди у випадку порушення умов.

Інші умови: Договір може містити інші додаткові умови, які сторони вважають за потрібне, такі як умови щодо реклами та маркетингу, конфіденційності тощо.

Підписання та засвідчення: Після узгодження всіх умов договору він повинен бути підписаний представниками обох сторін та може бути засвідчений нотаріально залежно від вимог законодавства.

Послуги юриста при укладенні договорів:

Допомога юриста може знадобитися на етапі перевірки контрагента шляхом використання реєстрів, що дозволить встановити репутацію особи. Також юрист сформує проект договору, що буде відповідати не тільки вимогам законодавства, але й інтересам сторін. Отже, юридичні послуги при укладенні договору є вкрай важливими, адже саме вони дозволять побудувати міцні договірні правовідносини. 
 

image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу