Кримінальна відповідальність за погрозу вбивством
Загальні положення
Знання прав і обов'язків людини робить позитивний вплив на загальну динаміку розвитку суспільства, формування вищих цінностей постіндустріального суспільства і в цілому на рівень життя населення. Однак сьогодні неможливо точно уявити існування центру життя, не захищеного законом, заснованого на кордонах.
Таким чином, важливим аспектом, пов'язаним з гарантією свободи людини, повноцінною можливістю виконання суб'єктивних прав і об'єктивних зобов'язань, є захист людини від загрози вбивства.
Стаття 129 Кримінального кодексу України (далі - Кримінальний кодекс України). Погроза вбивством вважається ще одним злочином, згідно зі статтею 1999 року"Погроза вбивством".
Згідно з першою частиною статті, погроза вбивством карається арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 2 років, якщо є реальні підстави побоюватися застосування цієї загрози.
Те саме діяння, вчинене членом організованої групи або вмотивоване расовою, національною чи релігійною нетерпимістю, карається іспитовим строком до 2 років або обмеженням волі на той самий строк (ст.129 ч. 2 КК України). Частина).
Суб'єкт злочину є суб'єктом злочинного діяння.
Така особа є фізичною особою, яка завдяки реалізації своїх правових та позаправових можливостей, спрямовує свою діяльність для заподіяння ушкоджень іншій фізичній особі з прямим умислом, які є такими, що не сумісні із життям.
Суть кримінальної відповідальності в національному законодавстві
Національне законодавство, зокрема Кримінальний кодекс України, передбачає таке тлумачення регулюючої норми права:
1. Погроза вбивством, якщо є реальні підстави побоюватися застосування цієї загрози, полягає в наступному
Це може бути покарано випробувальним терміном на строк до 2 років або обмеженням волі на той самий термін.
2. Ті самі дії, вчинені членами організованої групи або мотивовані расовою, національною чи релігійною нетерпимістю, включають:
Це, у свою чергу, карається позбавленням волі такої особи на строк від трьох до п'яти років.
Кваліфіковані ознаки злочину
Кваліфікованою ознакою кримінального правопорушення є вчинення членами організованої групи або вмотивоване расовою, національною чи релігійною нетерпимістю (ст.129, ч. 2 Кримінального кодексу України). Так правовий висновок адвоката по вашій справі доможе змінити кваліфікацію злочину, або ж взагалі закрити його!
Складність доведеності та особливості процесу
Подібне діяння кваліфікується як тяжкий злочин, а отже, потребує особливої уваги від сегменту.
У випадку, коли Вас звинувачують у такому діянні, слід негайно звернутися до за кваліфікованою допомогою адвоката. Так перевірка документів юристом допоможе вам можете розуміти основні права та обов’язки, а це – допоможе розробити стратегію захисту.
Чому потрібно замовити послугу та для чого допомога адвоката онлайн?
Складність справи, як і сама допомога адвоката онлайн – як зазначалося вище, захист особи за підозрою у вчиненні подібного діяння вимагає колосальної уваги та багажу знань адвоката, а це – формує складність справи!
Важливість свободи – в умовах євроінтеграційних процесах питання свободи слова та дотримання верховенства права вимагає особливої уваги, що вимагає особливої уваги та навичок!
Захист ваших прав – ваші права є невід’ємною частиною правового життя в країні, не зволікайте та захищайтеся!
Збір доказів – подібні діяння вимагають великого об’єму знань у сфері зібрання доказів, тож це і вимагає час, вміння та навичок, які доступні не всім!
Розробка стратегії захисту! Представництво в суді!
Не ризикуйте своїм майбутнім! Замовляйте юридичний висновок на нашому сайті Консультант та будуйте сторону захисту вже сьогодні!
Пам'ятайте: у вас є право на адвоката, з перших моментів замовляйте аналіз документів та забезпечуйте себе безпекою. Використовуйте це право вільно, щоб захистити свої інтереси.