Договір про сумісну діяльність
Договір про сумісну діяльність вже тривалий час є доволі популярним серед юридичних осіб. У такого договору чимало переваг, які детальніше опишемо нижче.
Зокрема такий договір не можна назвати типовим, попри те, що велика кількість положень будуть схожими. У будь якому разі кожен договір про сумісну діяльність матиме свою мету. Загалом метою таких договорів є не співпраця, а саме результати такої співпраці, тому є індивідуальними для кожного документу.
При цьому звертаємо увагу, що договір про співпрацю має бути ретельно досліджений юристами кожної зі сторін такого договору, щоб не склалось ситуації, в якій одна сторона почала отримувати більший прибуток, коли інша - лише збитки від такої співпраці.
У разі необхідності у розробці та складанні індивідуального договору про сумысну дыяльнысть, рекомендуємо скористатись зручним сервісом юридичних послуг “Консультант”.
Для чого укладають договір про сумісну діяльність?
Договір про сумісну діяльність передбачає формальне закріплення подальшої співпраці з метою досягнення певних цілей. Із тим, варто згадати і про переваги таких договорів:
Договір може укладатись без об’єднання вкладів учасників, але так само договір може бути створено на основі вкладу учасників;
Договір укладається без створення додаткової юридичної особи;
Договір може бути нотаріально засвідченим виключно за умови бажання хоча б однієї зі сторін. В іншому випадку - такої потреби немає;
Сторонами договору можуть бути як юридичні так і фізичні особи, а їхня кількість - необмежена.
Сам по собі договір передбачає чітке окреслення загальної мети та конкретних цілей, та має встановлені строки для їх досягнення, або може бути безстроковим. Також можливий варіант, в якому дія угоди завершується на момент досягнення всіх поставлених завдань.
Для отримання якісного акту прийому-передачі сайту або мобільного додатку, рекомендуємо придбати розроблений шаблон кращими юристами у сфері супроводу клієнтів у питаннях щодо розробки та використання веб-ресурсів.
На що звернути увагу при укладанні договору про сумісну діяльність?
Наші фахівці рекомендують ознайомитись із договором якомога детальніше, для того щоб точно знати:
В яких частках та хто покриває непередбачені збитки окремих учасників, внаслідок такої співпраці?
Хто вестиме справи у такій співпраці? В цьому раз це може бути одна зі сторін від імені усіх, може бути варіант ведення співпраці, у форматі індивідуального ведення справ кожним учасником, чи можливо - всі сторони разом?
Кожне з цих запитань та варіацій потребують ознайомлення кожним з учасників та обов’язкової фіксації у договорі, з метою уникнення подальших непорозумінь.
Тому в разі потреби аналізу договору про сумісну діяльність, або розробки унікального документу саме для вашої компанії, пропонуємо скористатись нашим сервісом юридичних послуг “Консультант”. Наші фахівці зможуть кращим чином надати правову оцінку існуючому договору, а за потреби - створити цілком новий у відповідності до ваших побажань.
Шаблон договору про сумісну діяльність
Кращі юристи, які ведуть практику з юридичного супроводу клієнтів з договірної діяльності у сфері співпраці вже готові надати відповідну послугу! Ми пропонуємо послугу високої якості з комфортним сервісом.
Придбати зразок договору про сумісну діяльність простіше, і вже немає потреби у спеціальних зустрічах! Завантажити документ можливо у декілька простих кроків:
Завантажуйте мобільний додаток “Консультант”;
Після короткої реєстрації Ви можете знайти необхідний документ у розділі “Документи”;
Натиснувши на кнопку “Купити шаблон”, ви одразу отримаєте посилання для завантаження документу.