Заява про надання строку на примирення подружжя
Сімейні спори часом являються доволі специфічним видом судових справ, адже сторони можуть приймати доволі непередбачуван рішення щодо подальшого ведення провадження.
Одним з таких видів рішення може слугувати прохання про надання строку на примирення подружжя, яке вже є сторонами відкритого провадження з розлучення.
В рамках цивільного судочинства та основної нормативної документації, держава першочергово зацікавлена у збереженні сімейних відносин та пдтриманні балансу у взаєминах між сторонами шлюбу. Саме тому, судова практика містить багатий досвід з надання строку на примирення подружжя.
За потреби складання індивідуального клопотання про надання строку на примирення шлюбної пари, рекомендуємо скористатись сервісом юридичних послуг “Консультант” для замовлення документу “під ключ”.
Коли суд приймає рішення про надання строку для примирення?
Передумови для надання строку на примирення подружжя доволі чіткі та зрозумілі, проте варто враховувати, що все залежатиме від власної думки судді та його оціночного погляду на ситуацію
Прийняття рішення щодо примирення подружжя відбувається у разі відсутності згоди одного з них на розірвання шлюбу а також за умови подання відповідної заяви.
За наявності таких передумов, суд приймає ухвалу про припинення провадження та надання строку на примирення подружжя. Такий строк не може перевищувати шість місяців, хоча практика наших юристів говорить про те, що найчастіше надається максимальний строк на примирення.
Такий строк також може бути скороченим на прохання однієї сторони, що продовжує наполягати на розлученні. Проте прохання може бути відхиленим на розсуд судді.
Наші юристи попереджають, що навіть якщо ви не можете надати документальне підтвердження своїх обставин, краще все одно направити клопотання, адже суд знатиме про ваші наміри та може оцінити добросовісність ваших дій.
Підготовка заяви про надання строку на примирення шлюбної пари
Заява про надання строку на примирення подружжя дозволяє парі більш зважено підійти до свого рішення. Враховуючи, що розлучення в судовому порядку здійснюється за умови наявності спільних неповнолітніх дітей, бажання розірвати шлюбу може зникнути через який час, а сторони можуть укласти мирову угоду.
Заява про надання строку для примирення подружжя складається у майже довільному форматі. Проте наші юристи рекомендують якомога детальніше та чіткіше обгрунтувати своє прохання про надання строку. Адже надання строку є не обов’язком суду, а його правом, тож необхідно буде переконати суддю у доцільності свого прохання.
Тому в рамках заяви необхідно вказати посилання на статті, в рамках яких суд може приймати рішення про заходи щодо примирення подружжя, а опісля цього викласти прохання про надання відповідного строку.
Якщо необхідно провести аналіз заяви про надання строку на примирення шлюбної пари, або розробки індивідуального документу, пропонуємо скористатись нашим сервісом юридичних послуг “Консультант”. Наші фахівці зможуть кращим чином надати допомогу в оформленні документу, а за потреби - створити цілком новий у відповідності до вашої ситуації.
Шаблон заяви з проханням про надання судом строку для примирення подружжя
Кращі юристи у сфері сімейного права вже готові надати відповідну консультацію! Ми пропонуємо послугу високої якості з комфортним сервісом.
Придбати зразок заяви про надання строку на примирення подружжя стало значно простіше! Завантажити документ можливо у декілька простих кроків:
Завантажуйте мобільний додаток “Консультант”;
Після короткої реєстрації Ви можете знайти необхідний документ у розділі “Документи”;
Натиснувши на кнопку “Купити шаблон”, ви одразу отримаєте посилання для завантаження документу.