Заява про відкриття виконавчого провадження: загальна інформація
Для того, щоб повністю завершити судовий процес, рішення суду яке набрало законної сили має бути виконаним. Проте виконання судового рішення покладається на виконавчі служби.
Перед тим як звернутись із заявою про відкриття провадження до виконавчої служби, необхідно отримати виконавчий документ. Виконавчі листи видаються після набрання законної сили рішення суду за заявою стягувача. Такий документ необхідно додати до заяви про відкриття виконавчого провадження, з метою стягнення заборгованості.
Під час складання заяви про відкриття виконавчого провадження, наші фахівці рекомендують детально ознайомитись з основною структурою заяви а також з подальшими діями, пов’язаними з відкриттям виконавчого провадження.
За потреби складання індивідуальної заяви про відкриття виконавчого провадження рекомендуємо скористатись сервісом юридичних послуг “Консультант” для замовлення документу “під ключ”.
Основні реквізити заяви на відкриття виконавчого провадження
Під час складання заяви про відкриття виконавчого провадження, необхідно зазначити таку інформацію:
Номер виконавчого документу;
Короткий опис виконавчого документу (яким судом виданий, хто стягувач, хто боржник, розмір боргу, який необхідно стягнути на користь стягувача);
Дата набрання законної сили судового рішення;
Реквізити банківського рахунку, за яким має відбуватись зарахування стягнутих коштів;
Наявність всієї вищеперерахованої інформацію дозволить виконавчій службі швидше провести виконавче провадження та стягнути кошти з боржника.
Багато юристів також наголошують на тому, що виконавчий документ має бути доданим разом із заявою лише в оригіналі. У разі подання копії виконавчого листа - заяву можуть не прийняти.
Якщо ви втратили виконавчий документ, необхідний для заяви про відкриття виконавчого провадження зі стягнення коштів з боржника на користь стягувача, ви можете звернутись до суду для отримання дублікату виконавчого листа.
Наші фахівці готові надати належну консультацію з питань видачі виконавчих листів та взятись за процес виконання рішення суду аж до самого отримання коштів з боржника!
Заява про відкриття виконавчого провадження зі стягнення боргу
Вище ми вже згадували про реквізити заяви про відкриття виконавчого провадження. Проте також варто наголосити і на строках подання заяви про відкриття виконавчого провадження.
Зазвичай, відлік часу для обчислення строку подання заяви про відкриття виконавчого провадження починається з дня набрання законної сили рішення суду. На жаль, доволі поширена практика допуску помилок, коли вважають, що строк обчислюється з дати отримання виконавчого листа.
У справах щодо стягнення заборгованості, закон надає три роки для відкриття виконавчого провадження. В свою чергу, після подання заяви на відкриття провадження, воно відкривається не пізніше ніж наступного робочого дня.
Проте ми наголошуємо і на тому, що стягувач, який пропустив строки подачі заяви на відкриття виконавчого провадження має право звернутись до суду, який видав виконавчий лист, із заявою про поновлення пропущених строків.
Якщо необхідно провести аналіз заяви про відкриття виконавчого провадження, або розробки індивідуального документу, пропонуємо скористатись нашим сервісом юридичних послуг “Консультант”. Наші фахівці зможуть кращим чином надати допомогу в оформленні документу, а за потреби - створити цілком новий у відповідності до вашої ситуації.
Шаблон заяви для відкриття виконавчого провадження
Кращі юристи в питаннях стягнення заборгованості вже готові надати відповідну консультацію! Ми пропонуємо послугу високої якості з комфортним сервісом.
Придбати зразок заяви про відкриття виконавчого провадження щодо стягнення заборгованості стало значно простіше! Завантажити документ можливо у декілька простих кроків:
Завантажуйте мобільний додаток “Консультант”;
Після короткої реєстрації Ви можете знайти необхідний документ у розділі “Документи”;
Натиснувши на кнопку “Купити шаблон”, ви одразу отримаєте посилання для завантаження документу.