ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД В ЗВІЛЬНЕННІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ✅ WAR ✅ SERVICES - CONSULTANT.NET.UA
image

Юридичний супровід в звільненні військовослужбовця

 • icon
  Secure transaction
 • icon
  Verified performers
 • icon
  Transparent price
 • icon
  Monitoring 24/7
image
image
Stage Term (days) Cost
 • 1
  Юридичне супроводження в звільненні
  60 UAH 17,600.00

  Юридичний аналіз правової ситуації та документів щодо наявності у військовослужбовця підстав для складання та подання відповідного рапорту до командування. Підписання договору з адвокатом щодо написання рапорту.

  Результатом даного акту являється цілком текст складеного рапорту.
  А також звільнення

In general
60 UAH 17,600.00
image

receive a service

In the CONSULTANT mobile app

Secure Transaction

As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.

If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.

Your money is in safe hands!

image

Reviews

From Real Users

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

bonuses

Contact us for a free consultation

Take the questionnaire and get UAH 500.00 for a consultation

Answer the questions below and we will instantly transfer the UAH 500.00 to your first consultation in the CONSULTANT mobile application. This means that the consultation will be will be absolutely free, and the lawyer will receive payment from our service. This ensures a quick and high-quality answer from several specialists at once. Examples of such of such consultations can be found below. Bonus accruals are limited in time, so do not do not delay - take immediate action!

 • 0 days
 • 0 hours
 • 0 minutes
 • 0 seconds
image

Thanks for registration!

Submit your questions via the mobile app

 • Is your question urgent?

 • Have you previously sought help from other lawyers?

 • Do you need a military lawyer or attorney?

 • Are you doing military service?

 • Do you need support at the TCCSP?

image

Top 10

PRO consultants

All consultants

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Grytsai Mykola

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Attorney Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Molchanov Oleg

  Attorney Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Leo Baranenko

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Miroshnychenko Taras Vasylovych

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  An Ірина Mykolaivna

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Petryk Tetyana Oleksandrivna

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Kolganov Ivan

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Perepelchenko Anatolii Oleksandrovych

  Attorney Ukraine / Kyiv
  і

We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.

The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys - you can confidently trust our specialists!

image

Important

About us

Подати рапорт в ЗСУ:

Військовослужбовці мають законне право звільнитися зі Збройних Сил України. Але під час воєнного стану процедура дещо зазнала змін.

Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України контролю процеси та підстави складання рапорту про звільнення із ЗСУ. Але в ньому не наведено порядок дій під час мобілізації та воєнного стану. Тож юристи у своїй практиці спираються на правила щодо військових, які призвані на строкову службу.

Зразок рапорту на звільнення ви можете придбати у нашому сервісі, в розділі “Документи”. Важливо вказати правомірні і вагомі підстави. У разі їх відсутності керівник ТЦКСП нададуть вам відповідь про причину відмови. І повідомить про це командира вашого підрозділу.

На дійсних підставах рапорт про звільнення оформляється, якщо:

      У військовослужбовця є дружина (чоловік) з інвалідністю, один зі своїх батьків чи батьків партнера має інвалідністю I чи II групи.

Під час мобілізації та воєнного стану військовий звільняється за цими обставинами від призову, якщо тільки не виявить самостійно бажання продовжувати нести службу.

      Є вагомі сімейні обставини: народження третьої дитини, втрата єдиного годувальника тощо.

Родич або військовий подає рапорт на звільнення з військової служби. Призначається комісія та проводиться перевірка сімейного стану родичів. Згідно з висновками може бути затверджене дострокове звільнення в запас.

      Стан здоров’я більше не дозволяє виконувати обов’язки.

Цей пункт у рапорті про звільнення підкріплюється проходженням лікарсько-експертної комісії. Вона надає висновок: чи перешкоджає хвороба або поранення подальшому проходженню служби.

У якому порядку розглядається рапорт на звільнення із ЗСУ:

      Після звернення військовослужбовця, командир військової частини, максимум через 3 дні, надсилає запит до ТЦК СП.

      Керівник районного ТЦК СП призначає комісію, яка за 10 днів перевіряє правові підстави рапорту на звільнення.

      Висновки комісії розглядаються 3 дні. Якщо виявлено законні причини, то вони передаються командиру.

      Він же пізніше трьох діб після отримання зобов’язаний надіслати документи за підпорядкованістю.

Рішення про підписання рапорту на звільнення прийматиметься у штабі Збройних Сил України. І не пізніше ніж через три дні після надання всіх необхідних документів командиром військової частини.

Допомога адвоката зі складання рапорту про звільнення із ЗСУ   

Ви можете особисто звернутися до командира або ваш найближчий родич може подати заяву у військкомат. Усі військові можуть надсилати заяви або скарги, особисто звертатися до органів влади та управління. Але систематизувати складання рапорту і зробити це юридично правильно допоможе адвокат.

Він знайде законні підстави для звільнення та використає правильно оформлений зразок рапорту на звільнення. Це прискорить процес і надасть одразу всю потрібну інформацію для всіх ланок порядку розгляду звернення.

Оформлюємо рапорт на звільнення з військової служби

Наш сервіс позбавить вас від потреби переписувати заяву раз за разом. Оформивши цю послугу ви одразу отримаєте юридично оформлений готовий текст. Ми допоможемо вам реалізувати законне право на дійсних підставах.

Аналіз ситуації перед складанням рапорту

Юрист проведе повний аналіз правової ситуації. Перегляне всі документи. В результаті надасть висновок про наявність підстав для звільнення з військової служби під час мобілізації.

Написання рапорту на звільнення за власним бажанням

У ході цього етапу буде використана інформація отримана під час детального аналізу. У залежності від законних причин для звільнення, буде складений правильно юридично оформлений текст рапорту.

Підписання договору з адвокатом

Офіційне оформлення надання послуги адвокатом з написання рапорту на звільнення. А також виставлення рахунку за надану послугу. Повний термін виконання послуги 2 робочих дні.

Результат складання рапорту про звільнення із ЗСУ

Ви отримуєте обґрунтовані підстави для звільнення, а також оформлений рапорт. Він суттєво збільшить шанси прийняття позитивного рішення за рапортом про звільнення. Дострокове переведення військовослужбовця в запас.