JUDICIAL DIVORCE WITH DISPUTE ✅ FAMILY ✅ SERVICES - CONSULTANT.NET.UA
image

Judicial divorce with dispute

 • icon
  Secure transaction
 • icon
  Verified performers
 • icon
  Transparent price
 • icon
  Monitoring 24/7
image
image
Stage Term (days) Cost
 • 1
  Court proceedings in divorce case
  180 UAH 11,000.00
  At this stage the lawyer familiarize with the documents available and the situation of the client, prepares the claim for divorce and also forms and appends the necessary accompanying documents to such an application.
   
  The lawyer supervises the processing of the application, consultancy support the client until the receipt of a positive divorce decision, and prepares and submits all necessary procedural documents required for the judicial process. 
   
  This service is intended for cases of dissolution of the marriage of such spouses who have property dispute or other disputes related to divorce (marriage).
   
  The result of the service (stage) is an attached document with a court decision on divorce. 
   
  Please note that the cost of the service includes support of the case only in the first instance.
In general
180 UAH 11,000.00
image

receive a service

In the CONSULTANT mobile app

Secure Transaction

As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.

If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.

Your money is in safe hands!

image

Reviews

From Real Users

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

bonuses

Contact us for a free consultation

Take the questionnaire and get UAH 500.00 for a consultation

Answer the questions below and we will instantly transfer the UAH 500.00 to your first consultation in the CONSULTANT mobile application. This means that the consultation will be will be absolutely free, and the lawyer will receive payment from our service. This ensures a quick and high-quality answer from several specialists at once. Examples of such of such consultations can be found below. Bonus accruals are limited in time, so do not do not delay - take immediate action!

 • 0 days
 • 0 hours
 • 0 minutes
 • 0 seconds
image

Thanks for registration!

Submit your questions via the mobile app

 • Is your question urgent?

 • Have you previously sought help from other lawyers?

 • Do you need a military lawyer or attorney?

 • Are you doing military service?

 • Do you need support at the TCCSP?

image

Top 10

PRO consultants

All consultants

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Grytsai Mykola

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Attorney Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Molchanov Oleg

  Attorney Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Leo Baranenko

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Miroshnychenko Taras Vasylovych

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  An Ірина Mykolaivna

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Petryk Tetyana Oleksandrivna

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Kolganov Ivan

  Lawyer Ukraine / Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Perepelchenko Anatolii Oleksandrovych

  Attorney Ukraine / Kyiv
  і

We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.

The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys - you can confidently trust our specialists!

image

Important

About us

Розірвання шлюбу в Україні
Сім'я одна із інститутів сучасного суспільства. Проте кількість шлюбів щороку цілком може конкурувати з кількістю розлучень. Причому шлюборозлучна процедура зазвичай відрізняється дипломатичністю і найчастіше супроводжується тривалими судовими конфліктами між подружжям. Коли неможливо зберегти сім'ю і не можна дійти мирного розлучення без суду, важливо знати, як відбувається розірвання шлюбу в Україні згідно з чинним законодавством та яким чином судові органи вирішують подібні суперечки.
 
Коли потрібен юрист із розлучень: розірвання через суд
Якщо планується розірвання шлюбу в суді, консультація юриста з розлучень вкрай необхідна, оскільки процедура набагато складніша за позасудову. Пояснюється це тим, що вирішення спорів через судові органи є тривалим та складним процесом, що вимагає попереднього збору документів та організації заходів щодо розподілу майна, опіки спільних дітей, а також вирішення інших питань, пов'язаних із спільним проживанням. Тому насамперед юрист із розірвання шлюбу роз'яснює таке:
Якщо між подружжям є спільні діти, заява на розлучення подається до суду за альтернативною підсудністю. Процедура вимагає строгого заповнення документації та пред'явлення паспорта, свідоцтва, що підтверджують укладання шлюбу та народження дітей (якщо є).
Найкращий адвокат із розлучення повинен повідомити свого клієнта, що за необхідності можна направити лист-звернення до чоловіка з приводу добровільного розлучення через орган РАЦС. Якщо чоловік (дружина) погоджується, то процедура проводиться в стандартному порядку при пред'явленні спільної заяви. Якщо чоловік (дружина) не погоджується на взаємне розірвання, юрист з питань розлучення зобов'язаний проаналізувати обставини справи, що виникла, підготувати нормативно-правове обґрунтування і на підставі судової практики написати позовну заяву.
 
Розірвання шлюбу в Києві та Україні: нюанси складання та реєстрації позовної заяви
Адвокат з розлучень у Києві чи іншому місті України насамперед вказує клієнту, що позовну заяву подає чоловік, який є ініціатором шлюборозлучного процесу. Також позивач може згадати в документі про те, чи є суперечка про порядок виховання та утримання дітей. Ще один аспект, який обов'язково встановлюється будь-яким судом, — це наявність майнової суперечки. Тому коли проводиться консультація юриста щодо шлюборозлучного процесу, позивачу роз'яснюється, що він може вказати у заяві про наявність конкретної майнової суперечки або вимагає, щоб це питання розглядали у існуючому провадженні. Заява подається разом із документами у 2 примірниках — для суду та другого чоловіка-відповідача. Якщо особисто віддати документ відповідачу не виходить, він надсилається поштою. Також можуть бути підготовлені 3 екземпляри, тоді третій залишається у позивача.
Перед початком провадження адвокат із сімейних розлучень обов'язково проговорить, що потрібно сплатити законом встановлений судовий збір. У паперовому вигляді квитанція, що підтверджує оплату, також прикріплюється як додаток до позовної заяви та надається суду. Також слід враховувати, що у ряді випадків (про це розповість будь-який грамотний адвокат) розірвання шлюбу через суд не розглядатиметься. Сімейний кодекс встановлює, що судовий процес розлучення не проводиться у випадках:
●       Вагітності подружжя.
●       Протягом першого року життя спільної дитини.
●       Винятком є ​​лише ситуація, коли один із подружжя звинувачується у протизаконних діяннях, пов'язаних з кримінальним кодексом, коли скоєно злочин щодо подружжя (дружини) чи спільної дитини.
 
Що включають послуги юриста з розлучення
Розірвання шлюбу з ініціативи однієї із сторін є найпоширенішою практикою у судовому законодавстві. Практика показує, що у цих ситуаціях потрібні послуги адвоката з розлучень, оскільки головними завданнями спеціаліста є правильне складання та подання заяви до суду за місцем реєстрації відповідача:
●       Відповідно до чинного законодавства.
●       У порядку встановленому нормами.
Проте, є винятки, це ситуації, коли на утриманні заявника є діти до 18 років. У такому разі позовна заява може подаватись за місцем проживання подружжя-позивача.
 
Що вказує юрист з розлучення та поділу майна у позовній заяві
Адвокат по шлюборозлучному процесу зобов'язаний вказати у позовній заяві певну обов'язкову інформацію:
●       Коли було укладено шлюб.
●       З яких причин припинено шлюбні стосунки. Наприклад, сторони не проживають разом або зазначаються інші підстави, через які шлюб згідно з чинним законодавством не може бути розірваний.
 
Вартість послуг адвоката з розлучення
Важливо враховувати, що коли у шлюбі є діти та існує суперечка про місце їх проживання, виховання та утримання, то основна проблема, яку слід вирішити судом, – це суперечка про поділ майна між подружжям та питання про порядок виховання та фінансового утримання дітей. Також судом з'ясовуються фактичні відносини між подружжям, щоб довести істинність причин розірвання шлюбу. Тому допомога адвоката при розлученні насамперед полягає у своєчасному пред'явленні доказів та доказів, що підтверджують правочинність чоловіка-позивача. Не дивно, що багато хто цікавиться, скільки коштують послуги юриста при розлученні. На кінцеву ціну можуть впливати багато факторів, наприклад:
●       Тривалість судового процесу.
●       Складність поділу майна та наявність дітей.
Якщо вам потрібен грамотний юрист і потрібно організувати розірвання шлюбу, ви можете проконсультуватися з досвідченими фахівцями за допомогою нашого сервісу. Виконайте інструкції сайту та встановіть додаток. Воно дозволить вам зв'язатися з досвідченими адвокатами, які допоможуть у найкоротші терміни отримати відповіді на всі запитання.