
Развод по взаємному согласию с дітьми до 18 лет
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Решили с мужем развестись . У нас есть дети несовершеннолетние. Хотим чтобы сын жил с мужем а дочь осталась со мной. По недвижимости есть предварительная договоренность, но спорим насчёт раздела авто и бизнеса”
We wanna share the answer from our specialists:
19.04.2023 12:17:04 Доброго дня! 1. Необхідно подавати до суду позов про розірвання шлюбу. У даному позові зазначати також про місце проживання дітей. 2. Після розірвання шлюбу, необхідно перейти до поділу майна, можливо 2 варіанта: укладення договору про поділ майна подружжя у нотаріуса (у разі домовленості між вами) або подання позову про поділ майна подружжу до суду (якщо не домовитесь).
19.04.2023 12:19:21 Доброго дня. Ви можете спокійно розійтися. А метеріальний спір усеодно розглядажться окремо від розлучення. Тому це не проблема.
19.04.2023 12:25:14 Згідно законодавства дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу. У разі поділу майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя, частки майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не визначено домовленістю між ними або шлюбним договором. При вирішенні спору про поділ майна суд може відступити від засади рівності часток подружжя за обставин, що мають істотне значення, зокрема якщо один із них не дбав про матеріальне забезпечення сім'ї, ухилявся від участі в утриманні дитини (дітей), приховав, знищив чи пошкодив спільне майно, витрачав його на шкоду інтересам сім'ї.
19.04.2023 12:44:28 Доброго дня. Розлучення відбуватиметься в судовому порядку
19.04.2023 12:57:53 Доброго дня. Розлучення при наявності неповнолітніх дітей проходить, шляхом подання позовної заяви до суду і ніяк інакше. Можете також подати позов і на розподіл сумісно нажитого майна та на аліменти на дітей. Дякую.
19.04.2023 12:57:57 Всі питання можуть бути вирішенні в судовому порядку: - розірвання шлюбу, - поділ майна (можна в нотаріуса) - визначення місця проживання дітей (в рішенні про розірвання шлюбу можна вказати)
19.04.2023 12:58:42 Всі питання (розірвання шлюбу, невирішені спори щодо спільного майна і місця проживання дітей) вирішує суд. Бажано знайти адвоката для представництва інтересів.
19.04.2023 12:58:51 Доброго дня. Згідно зі статтею 160 Сімейного кодексу України (далі - СК України), місце проживання малолітньої дитини визначається за згодою батьків, якщо дитина не досягла 10 років. Якщо ж дитині від 10 до 14 років, вона спільно з батьками бере участь у прийнятті рішення щодо свого місця проживання. В свою чергу, дитина, якій виповнилося 14 років та батьки якої проживають окремо, самостійно приймає рішення щодо місця свого проживання. Відповідно до ч. 4 ст. 157 СК України батьки мають право укласти договір щодо здійснення батьківських прав та виконання обов’язків тим з них, хто проживає окремо від дитини. Предметом даного договору є визначення місця проживання та дії з виховання, навчання, догляду за дитиною або поєднаних цих елементів, спрямованих на забезпечення нормального фізичного, духовного та морального розвитку дитини. Договір укладається в письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню Або визначити це під час судового розгляду.
19.04.2023 13:22:45 Доброго дня. У вашому випадку процес розлучення через суд. Щоб спростити і пришвидшити процедуру розірвання шлюбу, визначення місця проживання дітей і поділу майна, підпишіть договір у нотаріуса про проживання дітей, кому залишається нерухомість (пропишіть всі моменти, у яких досягнута згода при розлученні). Подавайте окремо позовну заяву про розірвання шлюбу, прикріпивши договір (розлучають відносно швидко). Потім іншу позовну заяву про поділ майна подружжя. Можна подати одну позовну заяву про розірвання шлюбу і поділ майна подружжя, але тоді судовий процес буде набагато довшим.
19.04.2023 14:20:58 Доброго дня, Відповідно до статті 160 Сімейного кодексу України (далі – СК) місце проживання дитини, яка не досягла 10 років, визначається за згодою батьків. Місце проживання дитини, яка досягла 10 років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини. Якщо батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла 14 років, визначається нею самою. Згідно з чинним законодавством, якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина (яка не досягла 14 років), спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої дитини (до 14 років) беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров’я та інші обставини, що мають істотне значення.
19.04.2023 14:46:08 Доброго дня! З цим питанням потрібно звертатись з позовом до суду: 1. Позов про розірвання шлюбу,2. Позов про визначення місця проживання дітей.
19.04.2023 18:06:06 Місце проживання дітей можете визначити в договорі або в судовому порядку шляхом подачі позову про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дітей. Поділ майна раджу проводити окремим позовом
19.04.2023 22:15:20 Ви маєте розлучатись виключно в судовому порядку та в позовній заяві визначити порядок проживання дітей та поділ майна, рекомендую для уточнення та узгодження деталей звернутися до адвоката по розлученнях за вашим місцем проживання для отримання допомоги у формуванні позовних вимог та правильного складання документів.
19.04.2023 22:34:25 Подаєте на розлучення . По спірних питаннях проживання дітей зустріч з ними участь у виховання -можна нотаріально все прописати - Допоможу скласти відповідну угоду. Встановити режим проживання можна через суд або по вищевказаній угоді (добровільний порядок подружжя або по рішенню суду.
19.04.2023 23:33:51 Вітаю. Потрібно подавати позов до суду про розлучення. Також в судовому засіданні можете визначити, з ким залишиться син та дочка. Якщо є спір щодо поділу майна, це також має вирішувати в судовому порядку.
20.04.2023 00:40:13 Добрый день. Развод и раздел имущества, как и место проживание детей это три разных «кейса», которые как могут быть связаны все одним делом, так и могут решаться отдельно. В то же время по поводу детей и имущества есть вариант договориться без суда Обратитесь к адвокату
20.04.2023 00:54:30 Розірвання шлюбу відбуватиметься в судовому порядку за спільною згодою сторін, в порядку окремого провадження. Разом зі спільною заявою в порядку окремого провадження подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те: з ким із них будуть проживати діти; яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо; умови здійснення ним права на особисте виховання дітей. 2) Договір між подружжям про розмір аліментів на дитину має бути нотаріально посвідчений та передбачати: способи виконання батьками обов'язку утримувати дитину тим з них, хто проживає окремо від дитини; порядок, умови та форми (грошова і (або) натуральна) надання утримання одним з батьків. А от стосовно майна, у разі, якщо так і не дійдете згоди, то прийдеться іди до суду з окремим позовом про поділ майна подружжя. Або якщо домовитесь також можно нотаріально і без суду.
20.04.2023 10:19:38 Доброго дня! У Вашому випадку потрібно подати два позови: 1 - розірвання шлюбу, 2 - поділ майна та бізнесу. Два окремих позови потрібні для того, щоб не затягувати процеси, так як процес поділу майна більш складний та довший по часу. У випадку розірвання шлюбу після прийняття позову судом, відповідач (Ваш чоловік) направить до суду заяву про визнання позову та рішення суду буде винесено під час першого засідання. У випадку поділу майна потрібно приймати участь у судових засіданнях, подавати відповідні докази чому саме такий поділ майна та бізнесу Ви хочете.
20.04.2023 19:12:09 В чому питання? Якщо є усна домовленість, то діти залишаються з тим з батьків, з ким домовились. Якщо є спір, тоді вирішує суд місце проживання дітей.
22.04.2023 01:21:08 1. Складання договорів про виховання та утримання дітей 2. Рішення щодо спору з майном 3. Наступний договір про розподіл майна 4. Нотаріальне засвідчення 5. Заява до суду
23.04.2023 20:37:26 Вітаю. Вам треба подати сумісний позов про розірвання шлюбу за місцем відповідача або позивача за певних умов. Щодо дітей, вам требо зробити нотаріально завірену угоду, в якій зафіксувати, яка дитина з ким з батьків живе, коли, я та яким чином ви - батьки будете утримувати, виховувати та зустрічатись зі своїми дітьми. Щодо розділу майна, це теж можна погодити нотаріально завіреною угодою. В іншому разі вам доведеться ділити майно суді. За загальним правилом, ( презумпція сумісного майна), все майно ділиться 50/50, якщо один з подружжя не доведе те, що це безпосередньо її річ і не може відноситься до сумісно набутого під час шлюбу майна. Звертайтеся до мене, я вам допоможу у вашому питанні найкращім чином. Маю вже доволі серйозний досвід в подібних справах за більш ніж 10 років роботи.
25.04.2023 11:34:45 У випадку, коли подружжя має неповнолітніх дітей, шлюб може бути розірваний лише у судовому порядку. Разом зі спільною заявою в порядку окремого провадження подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те: - з ким із них будуть проживати діти; - яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо; - умови здійснення ним права на особисте виховання дітей. Якщо є спір про майно, який необхідно вирішувати в судовому порядку - потрібно подавати до суду позовну заяву в рамках загального провадження.
25.04.2023 18:57:18 Якщо є неповнолітні діти та спір щодо майна - розірвання шлюбу можливе лише через суд, шляхом подачі позовної заяви про розірвання шлюбу та поділ, також можливо свої домовленості щодо місця проживання дітей оформити договором і оформити нотаріально, щоб потім не було претензій з приводу цього.
25.04.2023 19:16:15 Есть 2 варианта решения: 1 это добровольно - нотариально оформляется договор на содержание детей, их проживание и порядок участия в воспитании, а также раздел имущества; 2 это в судебном порядке. Развод при наличии несовершеннолетних детей - только в судебном порядке. Для более подробной консультации - обращайтесь в личку.

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

From Real Users
PRO consultants
All consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!

Contact us for a free consultation

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470