
Що робити якщо придбав квартиру, а вона в розписці
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Що робити, якщо придбав квартиру, а потім виявилось, що минулий власний написав розписку на цю квартиру до якихось бандюків, і вони зараз вимагають віддати майно”
We wanna share the answer from our specialists:
25.10.2024 21:53:01 Якщо ви придбали квартиру і виявили, що на неї є розписка від минулого власника на користь третіх осіб, вам слід негайно звернутися до правоохоронних органів та адвоката для захисту своїх прав. Вам можуть допомогти усунути це правове обмеження на ваше майно. Крім того, важливо зберегти всю документацію про придбання квартири, контракти та інші докази, які підтверджують вашу законну власність. Також можна спробувати домовитися з цими "бандюками" про вирішення ситуації шляхом компенсації або інших умов. У будь-якому разі, необхідно дотримуватися закону і не ризикувати своїм здоров'ям чи життям у спробах самостійного розв'язання конфлікту.
26.10.2024 08:10:21 Вітаю! Розписка не дає право невідомо кому володіти майном. Якщо Ви купили квартиру шляхом укладення договору купівлі продажу в нотаріуса і він не виявив ніяких обтяжень в реєстрах, то вимоги віддати комусь квартиру є незаконними. Ви є добросовісним набувачем. Нехай бандюки звертаються до колишнього власника або в суд. Якщо на Вас здійснюють психологічний тиск - зверніться в поліцію.
26.10.2024 14:04:23 З точки зору права не дуже якісно сформульовано питання. Імовірно перший власник за договором позики отримав гроші і написав з цього приводу розписку. Розписка видається на підтвердження укладення договору позики та його укладення. Самого змісту розписки не бачимо, але з певною обережністю будемо вважати, що договір позики є укладений, однак незрозуміло, що в розписці сказано щодо застави квартири. Квартира є об'єктом нерухомості, а тому договір застави квартири підлягає нотаріальному посвідченню. Оскільки квартира як застава вказана в простій письмовій розписці, а не в угоді нотаріально посвідчений, то ця застава цієї квартири як правочин є нікчемною, тобто не породжує ніяких обов'язків навіть для першого власника. За договором позики перший власник залишається зобов'язаним повернути гроші, це зобов'язання при купівлі-продажі квартири до другого власника квартири не переходить. Другий власник квартири не зобов'язаний виконувати вимоги позикодавця. Примус віддати квартиру є незаконним.

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

From Real Users
PRO consultants
All consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!

Contact us for a free consultation

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470