
Що робити якщо придбав квартиру, а вона в розписці
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Що робити, якщо придбав квартиру, а потім виявилось, що минулий власний написав розписку на цю квартиру до якихось бандюків, і вони зараз вимагають віддати майно”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
25.10.2024 21:53:01 Якщо ви придбали квартиру і виявили, що на неї є розписка від минулого власника на користь третіх осіб, вам слід негайно звернутися до правоохоронних органів та адвоката для захисту своїх прав. Вам можуть допомогти усунути це правове обмеження на ваше майно. Крім того, важливо зберегти всю документацію про придбання квартири, контракти та інші докази, які підтверджують вашу законну власність. Також можна спробувати домовитися з цими "бандюками" про вирішення ситуації шляхом компенсації або інших умов. У будь-якому разі, необхідно дотримуватися закону і не ризикувати своїм здоров'ям чи життям у спробах самостійного розв'язання конфлікту.
26.10.2024 08:10:21 Вітаю! Розписка не дає право невідомо кому володіти майном. Якщо Ви купили квартиру шляхом укладення договору купівлі продажу в нотаріуса і він не виявив ніяких обтяжень в реєстрах, то вимоги віддати комусь квартиру є незаконними. Ви є добросовісним набувачем. Нехай бандюки звертаються до колишнього власника або в суд. Якщо на Вас здійснюють психологічний тиск - зверніться в поліцію.
26.10.2024 14:04:23 З точки зору права не дуже якісно сформульовано питання. Імовірно перший власник за договором позики отримав гроші і написав з цього приводу розписку. Розписка видається на підтвердження укладення договору позики та його укладення. Самого змісту розписки не бачимо, але з певною обережністю будемо вважати, що договір позики є укладений, однак незрозуміло, що в розписці сказано щодо застави квартири. Квартира є об'єктом нерухомості, а тому договір застави квартири підлягає нотаріальному посвідченню. Оскільки квартира як застава вказана в простій письмовій розписці, а не в угоді нотаріально посвідчений, то ця застава цієї квартири як правочин є нікчемною, тобто не породжує ніяких обов'язків навіть для першого власника. За договором позики перший власник залишається зобов'язаним повернути гроші, це зобов'язання при купівлі-продажі квартири до другого власника квартири не переходить. Другий власник квартири не зобов'язаний виконувати вимоги позикодавця. Примус віддати квартиру є незаконним.

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

От реальных пользователей
PRO консультантов
Все консультанты
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!

Получите консультацию

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470