
Сімейний адвокат
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Не вступив у спадщину протягом 6 місяців, чи є можливість це зробити?”
We wanna share the answer from our specialists:
28.01.2024 23:23:28 Так, є можливість вступити у спадщину після 6-місячного періоду. Зазвичай, законодавство передбачає певний строк, протягом якого можна подати заяву про спадщину. Після цього строку також існує можливість звернутися до суду для отримання дозволу на вступ у спадщину. Однак, варто зазначити, що кожна країна має свої правила та процедури щодо спадщини, тому рекомендовано звертатися до місцевих юристів або органів державної влади для отримання конкретної інформації та порад.
29.01.2024 06:45:17 Щоб вступити в спадщину, вам потрібно звертатися до суду з позовом про визначення додаткового строку для прийняття спадщини. Можете звертатися до мене, допоможу з таким позовом.
29.01.2024 08:11:06 В разі якщо ви були зареєстровані за однією адресою в з спадкодавцем то йдете до нотаріуса пишете заяву на вступ у спадщину і Вам нотаріус видасть документи на спадщину, а в разі якщо не зареєстровані то йдете до нотаріуса пишете заяву про прийняття спадщини отримуєте відмову і зветаєтеся до суду з позовом про про поновлення строку на прийняття спадщини
29.01.2024 09:34:45 Доброго дня, звертайтесь до нотаріуса, він дасть вам відмову після чого звертайтесь до суду з позовом про поновлення пропущеного строку давності.
29.01.2024 10:36:23 Відновіть строк на подання заяви через суд.
29.01.2024 10:48:43 Можна поновити строк звернення в судовому порядку. Однак для такого поновлення мають бути важливі підстави. Такі підстави - як не знав, забув, не встиг не важливі. Чим скоріше ви звернетесь, тим краще, бо можуть не поновити строк взагалі.
30.01.2024 16:07:36 Така можливість наявна, якщо є поважні причини пропуску такого строку. Під поважними причинами, слід розуміти причини (обставини), які від Вас, як спадкуємця не залежали. Крім того, ч. 3 ст. 1268 Цивільного кодексу України визначено, що спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу (шість місяців), він не заявив про відмову від неї. Щодо останнього, то відповідно має бути підтвердження (наприклад: довідка про склад сім'ї, спільне зареєстроване місце реєстрації, покази свідків тощо). Для поновлення пропущеного строку на прийняття спадщини, необхідно звернутись з позовом до суду.

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470