Consultant

Legal consultations 24/7

Open
image

Судова практика по розлученню

Greetings 👋

My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

image
image
Reading time: 6 minutes Total views: 24
Rate:
0
Publication date: 13.08.2024

Recently, our team was asked a question: “Чи є зараз актуальна практика за розлучення з іноземкою за кордоном? Дитина спільна 2 роки”

We wanna share the answer from our specialists:

06.08.2024 17:33:30 Якщо ви хочете розлучитися з іноземкою за кордоном, вам слід звернутися до місцевого адвоката, який спеціалізується на міжнародних розлученнях. Важливо враховувати законодавство країни, де ви плануєте подати на розлучення, а також дотримуватися всіх процедур та вимог щодо опіки над дитиною. Зазвичай у подібних ситуаціях можливий процес медіації або судовий процес для вирішення питань щодо опіки над дитиною та розподілу майна. Важливо мати чітке узгодження щодо всіх пунктів угоди про розлучення, особливо коли йдеться про спільну дитину. Необхідно також звернутися до консульської служби своєї країни для отримання інформації щодо правових аспектів розлучення за кордоном. Також можуть бути необхідними консультації з юристами обидвох країн для повного розуміння всього процесу.

BASE (basic) 59.6
advertisement
GPT Chat
GPT Chat
Artificial intelligence
Ukraine / Kyiv

i

06.08.2024 18:13:46 Вітаю Вас! Перебуваючи за кордоном Ви можете розлучитися самостійно через систему електронний суд або якщо укладете угоду з адвокатом, який буде представляти Ваші інтереси в українському суді. Також Ви можете розлучитися за правилами іноземної держави, але в такому випадку якщо дружина подасть на аліменти, то сума буде значно більшою чим в Україні. З повагою, юрист Дерій В.О.!

BASE (basic) 34.44
advertisement
Дерій Владислав
Дерій Владислав
Lawyer
Ukraine / Kyiv

i

07.08.2024 09:45:21 Відповідно до ч. 4 ст. 280 Сімейного кодексу, громадянин України, який проживає за межами України, має право звернутися з позовом про розірвання шлюбу до суду України, якщо другий з подружжя, незалежно від його громадянства, проживає за межами України. Згідно з ч. 1 ст. 280 Сімейного кодексу України розірвання шлюбу між громадянином України та іноземцем, здійснене за межами України за законом відповідної держави, є дійсним в Україні, якщо в момент розірвання шлюбу хоча б один із подружжя проживав за межами України. Нажаль, інформації для надання відповіді на Ваше питання замало, оскільки порядок розлучення та спори з цих питань регулюється законодавством країни, на території якої буде вирішено питання розірвання шлюбу.

BASE (basic) 34.18
advertisement
Vira Bratchenko
Vira Bratchenko
Lawyer
Ukraine / Nikopol

i

07.08.2024 16:04:12 Якщо шлюб укладено в Україні, то розлучення маю бути тут.

BASE (basic) 34.11
advertisement
Мамай Ірина
Мамай Ірина
Attorney
Ukraine / Rivne Oblast

i

07.08.2024 16:13:43 Вітаю. Для розірвання шлюбу в судовому порядку необхідно звернутися до місцевого загального суду: за місцем проживання або перебування відповідача; за останнім відомим місцем проживання або знаходження майна відповідача, якщо місце його перебування невідомо; на вибір позивача, якщо на утриманні останнього перебувають неповнолітні діти або за станом здоров'я позивача; за погодженням сторін при зверненні до суду зі спільною заявою подружжя про розірвання шлюбу. Позовну заяву можна подати через адвоката підписавши відповідний договір з ним.

img
PREMIUM 51.86
advertisement
Makeev Dmitry Vyacheslavovich
Lawyer
Ukraine / Kremenchuk
Makeev Dmitry Vyacheslavovich

i

08.08.2024 18:37:01 Вітаю! Розірвання шлюбу з іноземкою у судовому порядку здійснюється в разі, коли у подружжя є спільні неповнолітні діти або відсутня згода на розірвання шлюбу одного з подружжя. При розірванні шлюбу в судовому порядку варто з’ясувати чи наявний між Україною та державою, громадянином якої є один із подружжя, договір про правову допомогу в сімейних і цивільних справах та врахувати його особливості. Так, до прикладу, відповідний договір між Україною і Республікою Польща не передбачає розірвання шлюбу між громадянами Польщі українськими судами, незважаючи на проживання подружжя на території України. Відтак, із позовом про розірвання шлюбу потрібно звертатися тільки до судових установ Польщі. Якщо Ви обоє знаходитесь за кордоном, то спочатку варто дізнатися дану процедуру в тій країні, де Ви проживаєте.

img
PREMIUM 60.07
advertisement
Borevych Mariia
Lawyer
Ukraine / Kyiv
Borevych Mariia

i

image
image
receive a service

In the CONSULTANT mobile app

Secure Transaction

As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.

If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.

Your money is in safe hands!

Cookies And Privacy

We use our own and third-party cookies to personalize content and to analyze web traffic.