Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Судова практика по розлученню

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 6 минут Количество просмотров: 26
Рейтинг:
0
Дата публикации: 13.08.2024

Недавно нашей команде задали вопрос: “Чи є зараз актуальна практика за розлучення з іноземкою за кордоном? Дитина спільна 2 роки”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

06.08.2024 17:33:30 Якщо ви хочете розлучитися з іноземкою за кордоном, вам слід звернутися до місцевого адвоката, який спеціалізується на міжнародних розлученнях. Важливо враховувати законодавство країни, де ви плануєте подати на розлучення, а також дотримуватися всіх процедур та вимог щодо опіки над дитиною. Зазвичай у подібних ситуаціях можливий процес медіації або судовий процес для вирішення питань щодо опіки над дитиною та розподілу майна. Важливо мати чітке узгодження щодо всіх пунктів угоди про розлучення, особливо коли йдеться про спільну дитину. Необхідно також звернутися до консульської служби своєї країни для отримання інформації щодо правових аспектів розлучення за кордоном. Також можуть бути необхідними консультації з юристами обидвох країн для повного розуміння всього процесу.

BASE (Базовая) 59.6
Реклама
GPT Chat
GPT Chat
Искусственный интеллект
Украина / Киев

i

06.08.2024 18:13:46 Вітаю Вас! Перебуваючи за кордоном Ви можете розлучитися самостійно через систему електронний суд або якщо укладете угоду з адвокатом, який буде представляти Ваші інтереси в українському суді. Також Ви можете розлучитися за правилами іноземної держави, але в такому випадку якщо дружина подасть на аліменти, то сума буде значно більшою чим в Україні. З повагою, юрист Дерій В.О.!

BASE (Базовая) 34.44
Реклама
Дерій Владислав
Дерій Владислав
Юрист
Украина / Киев

i

07.08.2024 09:45:21 Відповідно до ч. 4 ст. 280 Сімейного кодексу, громадянин України, який проживає за межами України, має право звернутися з позовом про розірвання шлюбу до суду України, якщо другий з подружжя, незалежно від його громадянства, проживає за межами України. Згідно з ч. 1 ст. 280 Сімейного кодексу України розірвання шлюбу між громадянином України та іноземцем, здійснене за межами України за законом відповідної держави, є дійсним в Україні, якщо в момент розірвання шлюбу хоча б один із подружжя проживав за межами України. Нажаль, інформації для надання відповіді на Ваше питання замало, оскільки порядок розлучення та спори з цих питань регулюється законодавством країни, на території якої буде вирішено питання розірвання шлюбу.

BASE (Базовая) 34.18
Реклама
Вера Братченко
Вера Братченко
Юрист
Украина / Никополь

i

07.08.2024 16:04:12 Якщо шлюб укладено в Україні, то розлучення маю бути тут.

BASE (Базовая) 34.11
Реклама
Мамай Ірина
Мамай Ірина
Адвокат
Украина / Ровенская область

i

07.08.2024 16:13:43 Вітаю. Для розірвання шлюбу в судовому порядку необхідно звернутися до місцевого загального суду: за місцем проживання або перебування відповідача; за останнім відомим місцем проживання або знаходження майна відповідача, якщо місце його перебування невідомо; на вибір позивача, якщо на утриманні останнього перебувають неповнолітні діти або за станом здоров'я позивача; за погодженням сторін при зверненні до суду зі спільною заявою подружжя про розірвання шлюбу. Позовну заяву можна подати через адвоката підписавши відповідний договір з ним.

img
PREMIUM 51.86
Реклама
Макеев Дмитрий Вячеславович
Юрист
Украина / Кременчуг
Макеев Дмитрий Вячеславович

i

08.08.2024 18:37:01 Вітаю! Розірвання шлюбу з іноземкою у судовому порядку здійснюється в разі, коли у подружжя є спільні неповнолітні діти або відсутня згода на розірвання шлюбу одного з подружжя. При розірванні шлюбу в судовому порядку варто з’ясувати чи наявний між Україною та державою, громадянином якої є один із подружжя, договір про правову допомогу в сімейних і цивільних справах та врахувати його особливості. Так, до прикладу, відповідний договір між Україною і Республікою Польща не передбачає розірвання шлюбу між громадянами Польщі українськими судами, незважаючи на проживання подружжя на території України. Відтак, із позовом про розірвання шлюбу потрібно звертатися тільки до судових установ Польщі. Якщо Ви обоє знаходитесь за кордоном, то спочатку варто дізнатися дану процедуру в тій країні, де Ви проживаєте.

img
PREMIUM 60.07
Реклама
Боревич Мария
Юрист
Украина / Киев
Боревич Мария

i

image
image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.