
Я інвалід 3ї гр. Чи можу одружитись і вивести чол.
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Я інвалід 3ї групи. Чи зможу я одружитись зараз і виїхати за кордон з чоловіком, як супроводжуючим? Чи не виникнуть питання, чому шлюб заключений саме зараз?”
We wanna share the answer from our specialists:
24.02.2023 15:12:25 Ні, інвалід 3 групи не може вивезти нікого.
24.02.2023 15:13:42 Доброго дня. Так, можете. Питання можливо й виникнуть, та довести фіктивність шлюбу дуже важко. Дякую.
24.02.2023 15:14:15 Вітаю. Дивіться тут який момент: Ви дійсно при одруженні матимете право на виїзд шляхом супроводу Вас майбутнім чоловіком. При наяваності у Вас пенсійного посвідчення повинні пропустити. Але дійсно, на практиці траплялись випадки, коли не пропускали сім'ю, яка створила шлюб після 24.02.2022. Але хто не ризикує... Продовження знаєте самі. За відмову у перетині відповідальність не настає. Ніхто на забороняє Вам спробувати виїхати на іншому пункті перетину.
24.02.2023 15:26:16 Має виїхати з вами як супровід
24.02.2023 15:42:09 Доброго дня! Мають право на перетин кордону особи, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таких дружину (чоловіка) для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність. Питання про укладення шлюбу саме зараз у прикордонників не виникне. Питання перетину кордону регулюється Пунктом 2-1, 2-2 «Правил перетинання державного кордону громадянами України», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57
24.02.2023 16:00:16 Доброго дня! Так Вимаєте право на виїзд як особа з інвалідністю.Так,ви має право оформити шлюб звернувших до органів рацу(закс) та зареєструвати шлюб,але до цього вам потрібно буде довідка з воєнкомату бо без неї не розписують.Відповідно до закону про перетен кордону у військовий стан ви маєте право перейти кордон не дивлячись коли ви зареєструєте ваш шлюб.
24.02.2023 16:32:16 Згідно законодавства у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану перетинати державний кордон мають право особи, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таких дружину (чоловіка) для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність. При цьому законодаство не містить обмежень в виїзді для осіб, що зареєстрували шлюб вже під час дії воєнного стану.
24.02.2023 17:39:32 Добрый вечер если вы инвалид 3 группы на основании этих документов и попечении мужа. Нужно ему сделать документы то что он ваш опекун. Эти документы отнести в военкомат и получить разрешение на выезд.Только так вы сможете выехать за границу. И том что медицинская комиссия была пройдена недавно.
24.02.2023 21:38:20 Порядок перетину державного кордону України дозволяє виїзд чоловіку, яку супроводжує свою дружину з інвалідності. Категорія інвалідності не має значення. Для перетину кордону знадобиться свідоцтво про шлюбу. Тому ви зможете виїхати разом з чоловіком тільки після укладення шлюбу. Питань, чому шлюб укладається саме зараз, не буде, тому що одруження — це ваше право.
25.02.2023 17:59:22 Порядок встановлено: Пункт 2-1, 2-2 «Правил перетинання державного кордону громадянами України», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57 Виїзд за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, зазначених в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2--2 цих Правил, може здійснюватися самостійно без осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2--2 цих Правил, на підставі довідки про перебування таких осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2---2 цих Правил, на консульському обліку, документів (їх нотаріально засвідчених копій), що дають право на виїзд, які передбачені відповідно в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2-2 цих Правил, та документів, зазначених у пункті 2 цих Правил.
26.02.2023 00:24:55 Питання по оформлення шлюбу не виникнуть, Особи, які раніше перебували в шлюбі, можуть зареєструвати повторний шлюб за умови пред’явлення документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо). Може виїхати чоловік, який супроводжує особу з інвалідністю І, ІІ, ІІІ групи, а також той, хто їде для догляду за хворими батьками, дружиною чи дітьми. Виїзд чоловіків для догляду за хворими членами сім'ї неможливий без хворого. Перетин кордону для супроводження осіб з інвалідністю ІІІ групи не передбачено.
26.02.2023 20:12:46 Так можете, відповідно до п. 10 ст 23 ЗУ Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку, передбачає відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані: зокрема, які мають дружину із числа осіб з інвалідністю. Тобто сам пос обі факт наявності інвалідності є підставою для відстрочки, а в свою чергу і підставою для перетинання кордону
27.02.2023 00:11:29 ні ст. 26 говорить - наявність дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи;
28.02.2023 18:43:28 Так, громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, зазначені в абз. 3 п. 2-1 Правил перетинання державного кордону громадянами України, а саме особи, які мають дружину із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таку дружину для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки (паспорти, свідоцтво про шлюб), інвалідність (довідка до акту огляду МСЕК за формою 157-1 о, посвідчення інваліда) мають право на виїзд за межі України. Одночасно потрібно розуміти, що остаточне рішення щодо дозволу на виїзд за межі України приймають безпосередньо працівники ДПСУ в пункті пропуску. Тобто, законодавством для такої категорії осіб передбачене право на виїзд. Чи не виникнуть запитання у працівників ДПСУ в пункті пропускугарантувати ніхто гарантувати не може.

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

From Real Users
PRO consultants
All consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!

Contact us for a free consultation

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470