Адв обʼєднання
Недавно нашей команде задали вопрос: “Чи потрібно бути адвокатом, щоб відкрити обʼєднання ? Який формат робити найкращий ?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
26.04.2023 16:46:43 Адвокатське об'єднання це юридична особа, яка створюється двома і більше адвокатами. Так, потрібно бути адвокатом
26.04.2023 16:47:58 Так, засновником/учасником АО може бути тільки адвокат.
26.04.2023 16:48:48 Доброго дня! Адвокатське об’єднання є юридичною особою, створеною шляхом об’єднання двох або більше адвокатів (учасників), і діє на підставі статуту. Державна реєстрація адвокатського об’єднання здійснюється в порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців". Про створення, реорганізацію або ліквідацію адвокатського об’єднання, зміну складу його учасників адвокатське об’єднання протягом трьох днів з дня внесення відповідних відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців письмово повідомляє відповідну раду адвокатів регіону.
26.04.2023 16:57:27 Адвокатське об’єднання є юридичною особою, створеною шляхом об’єднання двох або більше адвокатів (учасників), і діє на підставі статуту. Державна реєстрація адвокатського об’єднання здійснюється в порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", з урахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про адвокатуру та адвокатську дільність". Якщо Ви не маєте статуса адвоката, розгляньте варіант відкриття Товариства з обмеженою відповідальністю у штат якого найміть діючих адвокатів та надавайти послуги у сфері права.
26.04.2023 17:49:02 Головною та дуже важливою перевагою адвокатського об'єднання, як однієї з організаційних форм юридичної та адвокатської діяльності, є саме те, що воно може бути створено виключно адвокатами.Можна зареєструватися як ФОП чи ТОВ
26.04.2023 17:52:33 Якщо мається на увазі адвокатське об’єднання, то так. Для початку Вам треба отримати свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. Є 3 види форм здійснення такої діяльності: індивідуальна, адвокатське бюро або адвокатське об‘єднання. Кожен обирає як йому зручніше працювати залежно від характеру, коштів, місця та інших обставин.
26.04.2023 18:07:54 Да потрібно бути адвокатом. Особа, що отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, має право займатись індивідуально або об’єднатись з іншими адвокатами в колегії, фірми, контори та інші адвокатські об’єднання, які діють відповідно до згаданого Закону та своїх статутів. Діяльність адвокатських об’єднань грунтується на засадах добровільності, самоврядуванні, колегіальності та гласності. Особливістю адвокатських об’єднань є те, що вони створюються адвокатами не з метою реалізації власних прав, свобод та інтересів чи одержання прибутку, а для виконання обов’язків, покладених на них державою. Відповідно до статті 4 Закону України "Про адвокатуру" реєстрація адвокатських об’єднань провадиться у Міністерстві юстиції України.
26.04.2023 18:19:27 Доброго дня! Відповідно до ч. 1 ст. 15 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" - адвокатське об’єднання є юридичною особою, СТВОРЕНОЮ ШЛЯХОМ ОБ’ЄДНАННЯ ДВОХ АБО БІЛЬШЕ АДВОКАТІВ, і діє на підставі статуту. Щодо формату - це індивідуальне питання, на яке не існує однозначно вірної відповіді! Взагалі, юриспруденція - наука не точна та гарантій не дає.
26.04.2023 18:52:41 Найкращій форма - Адвокатське Бюро
26.04.2023 19:46:32 Звісно, що адвокатське об'єднання це тільки для адвокатів. Якщо ви не адвокат, то можете відкрити ФОП, ТОВ, ПП
26.04.2023 21:07:11 Виходячи з змісту ст.18 Про адвокатуру та адвокатську діяльність адвокати мають право створювати в установленому законом порядку місцеві, всеукраїнські і міжнародні об’єднання. Як наслідок для створення адвокатського об'єднання потрібно бути адвокатом.
26.04.2023 22:03:03 Адвокатське об'єднання це об'єднання двох чи більше адвокатів. Тому адвокатом треба бути обов'язково
26.04.2023 22:33:52 Так В Україні згідно з Законом "Про адвокатуру" (1992) адвокатура є добровільним професійним громадським об’єднанням, покликаним згідно з Конституцією України сприяти захисту прав, свобод та представляти законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, подавати їм іншу юридичну допомогу. Особа, що отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, має право займатись індивідуально або об’єднатись з іншими адвокатами в колегії, фірми, контори та інші адвокатські об’єднання, які діють відповідно до згаданого Закону та своїх статутів. Особливістю адвокатських об’єднань є те, що вони створюються адвокатами не з метою реалізації власних прав, свобод та інтересів чи одержання прибутку, а для виконання обов’язків, покладених на них державою. Якщо маєте статус адвоката то самозайнятий або бюро, якщо не маєте то ТОВ, ПП,СП з КВЕД 69.10 | Діяльність у сфері права
26.04.2023 22:45:54 Вітаю! Для того, щоб заснувати адвокатське об'єднання потрібно два і більше адвокатів, а від так, якщо Ви хочете заснувати адвокатське об'єднання, тобто бути одним з його співзасновників, то відповідь на перше питання, так, Вам потрібно бути адвокатом (див.: ч. 1 ст. 15 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"). Щодо формату, то в цьому питанні потрібно уточнення, що Ви розумієте під форматом. Однак, стосовно адвокатської діяльності, то Закон України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" передбачає три форми адвокатської діяльності: 1) здійснення адвокатської діяльності індивідуально (потребує реєстрації адвоката, як самозайнятої особи); 2) адвокатське бюро (юридична особа, яка може бути створена одним адвокатом); 3) адвокатське об'єднання (юридична особа, яка можу бути створена двома та більше адвокатами). З огляду на вказане, критерій "найкращий" має залежати від цілей і позиціювання на ринку юридичних послуг, а також інших обставин визначених Вами істотними.
Похожие услуги и статьи
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470