Батьківські права за кордоном
Недавно нашей команде задали вопрос: “Я наразі мобілізований у ЗСУ. На початку війни колишня дружина вивезла наших малолітніх дітей у Німеччину. Без мого письмового дозволу. Наразі я не маю контакту із дітьми. Колишня їх у цьому обмежує. Також не знаю точної адреси проживання дітей, та підстав, на яких вони там знаходяться.Як я можу реалізувати свої батьківські права, та отримати необхідну інформацію щодо дітей за кордоном?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
31.10.2022 00:13:43 Вам необходимо обратиться в суд с иском об устранении препятствий в общении с детьми.Это решение потом через Минюст отправите в Германию на исполнение
31.10.2022 02:22:48 1. Ви можете направити запит до ДПС ( Державної прикордонної служби України) стосовно перетину кордону Вашою колишньою дружиною з Вашими дітьми, в якому можете запитати чи перетинала кордон Ваша колишня дружина. 2. Ви можете направити запит до Консульства України в тій країні, де на даний час перебуває Ваша колишня дружина разом з Вашими дітьми. Рекомендую заключити договір з адвокатом для представлення Ваших інтересів, оскільки дане питання буде вимагати часу та подальшого контролю. Якщо буде необхідність звертайтеся. Буду рада допомогти!
31.10.2022 08:53:16 Виїзд дітей без згоди одного із батьків було дозволено у зв'язку з веденням воєних дій на території України. Тож тут бездіяльності з боку органів ДПСУ немає. Питання про сприяння поверненню дитини з-за кордону на територію України та забезпечення реалізації права доступу до дитини регулюється Порядком виконання на території України Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 року № 952. Звернутись потрібно до Міністерства юстиції України, або до його територіального органу, а також до Центрального органу іноземної держави, до якої дитину вивезено. В кожній ситуації потрібно детально вивчати обставини. Раджу замовити послугу "Правовий висновок", в якому буде детально розписано алгоритм звернення та можливих дій.
31.10.2022 09:15:37 Дружина мала право вивести дитей під час військового стану без вашого дозволу. Статті 8 та 21 Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей надають особі, яка має право звертатися із заявою про повернення дитини/забезпечення реалізації прав доступу до дитини, право вибору до якого органу звернутися з такою заявою, зокрема до: ▷ Міністерства юстиції України безпосередньо: в електронній формі на електронну пошту: callcentre@minjust.gov.ua та поштовим зв’язком, якщо можливо, на адресу: вул. Городецького, 13, м. Київ, 01001 або до його територіального органу (Міжрегіональні управління Міністерства юстиції в областях). Тобто потрібно звернутися із заявою про забезпечення реалізації права доступу до дитини відповідно до Міністерства юстиції - зміст заяви в постанові КМУ від 10 липня 2006 р. № 952 Про виконання на території України Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей".
31.10.2022 09:42:28 Добрий ранок. Варіант у цій ситуації - встановлення графіку і місця побачень з дітьми.
31.10.2022 11:12:38 Для реалізації своїх батьківських прав користуйтесь наступним алгоритмом: Вкажіть дані людини, від якої ви дізналися про незаконне вивезення дитини: ПІБ, контактний номер телефону, фізичну та електронну адреси. Зверніться до ДПС з запитанням, щодо перетину корону дитиною посилання https://dpsu.gov.ua/ua/handling Подайте в Міністерство юстиції заяву: • Про повернення неповнолітнього; • Про забезпечення реалізації права доступу до дитини, яка знаходиться на території іншої країни. Можна звертатися з двома заявами одночасно. Відповідно до порядку виконання конвенції про цивільно правові аспекти міжнародного викрадення дітей, мін’юст відповідає за допомогу в поверненні дитини, вивезеної за кордон без згоди одного з батьків. Мінюст звертається до уповноважених органів України та інших держав з проханням про допомогу у виявленні місця перебування неповнолітньої особи та сприянні її добровільному поверненні на батьківщину. Мін’юст повідомляє заявникув елект формі
31.10.2022 11:21:31 Доброго дня. Ваше питання має практичне вирішення, На жаль в межах об'єму цієї консультації, повної відповіді надати неможливо через обмеження по кількості знаків. Вирішення Вашого питання знаходиться в межах Декларації прав дитини та Конвенція про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей від 25 жовтня 1980 року, Суть Конвенції полягає в тому, що один із батьків (або будь-яка інша особа, якій належать права піклування про дитину) не має права одноосібно приймати рішення про зміну місця проживання дитини та, зокрема, вивозити її в іншу державу. У разі, якщо другий з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників не заперечує проти постійного місця проживання дитини на території іноземної держави, він може ініціювати процедуру щодо забезпечення реалізації права доступу до дитини на підставі статті 21 Конвенції. Зверніться за отриманням повного правового висновку по цьому питанню щоб було можливо надати Вам практичну допомогу щодо відновлення Вашого права.
31.10.2022 13:18:42 В умовах воєнного стану виїзд за кордон дітей дозволяється без нотаріально посвідченої згоди іншого з батьків, на підставі свідоцтва про народження дитини. (п.2-3. Постанови Кабінету Мінінстрів Укрїни від 27 січня 1995 р. N 57 Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України. Права та інтереси громадян України за кордоном захищають консульські установи України. Контакти консульських установ України на офіційному сайті МЗС України за посиланням в мережі Інтернет https://mfa.gov.ua/embassies. Що можна зробити, звернутися до консульства України з відповідним запитом щодо надання інформації постановлення на консульський облік дитини, набуття/чи не набуття статусу біженця/отримання тимчасового захисту. Окрім того, отримати відповідну інформацію можна спробувати через Національну соціальну сервісну службу України. Отримати інформацію про перетин дитиною кордону, звернутися з запитом до Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби.
31.10.2022 13:35:22 Доброго дня. Для початку подайте заяви до Міністерства юстиції про поверненнямалолітніх та про забезпечення реалізації права доступу до дитини, яка знаходиться на території іншої країни. Деталі прочитайте за посиланням https://visitukraine.today/uk/blog/888/how-to-return-a-child-from-abroad-if-one-of-the-parents-took-him-out-without-the-consent-of-the-other#:~:text=Можна%20звертатися%20з%20двома%20заявами,без%20згоди%20одного%20з%20батьків. Буду вдячний за оцінку консультації.
31.10.2022 18:59:45 Доброго дня! Якщо діти були вивезені без вашого відома і ви вважаєте ці дії неправомірними, раджу в першу чергу звернутись із відповідною заявою до органів внутрішніх справ (можу допомогти подати). Вказане допоможе встановити міцезнаходження дітей. В подальшому із залученням консульських установ буде вжито заходів для можливості повернення дітей в Україну. Також , питання побачення з дітьми треба врегулювати подавши відповідну заяву до суду або уклавши угоду із колишньою дружиною ( можу з цим допомогти).
Похожие услуги и статьи
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470