
Яка різниця між постійним доглядом ?
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Підкажіть чи є різниця між постійним доглядом і постійною сторонньою допомогою та чи впливає це на перетині кордону ?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
10.11.2024 19:21:14 Так, існує різниця між постійним доглядом і постійною сторонньою допомогою. Постійний догляд означає, що людина потребує неперервного нагляду та піклування через свої фізичні або психічні обмеження. Постійна стороння допомога може включати професіональних опікунів або родичів, які надають певний режим обслуговування. Це може впливати на перетин кордону, оскільки кожна країна має свої правила та закони щодо в'їзду та проживання людей з обмеженими можливостями або потребами у постійному догляді. Деяким країнам може знадобитися спеціальна віза або дозволи для особи, яка потребує постійного догляду чи сторонньої допомоги. Тому перед перетином кордону варто уточнити всю необхідну інформацію та отримати необхідну документацію для подорожей з особами, яким потребують постачання цих послуг.
10.11.2024 20:32:41 Вітаю. Постійний догляд - це форма допомоги і підтримки, яка надається людям, які мають обмежені можливості або стан здоров'я, який вимагає постійного нагляду, допомоги і догляду в щоденних життєвих потребах. Постійний сторонній догляд - це догляд, який надається особам з дуже тяжкою інвалідністю, спричиненою професійним захворюванням, каліцтвом або нещасним випадком, що призводить до значного обмеження життєдіяльності, які надзвичайно потребують постійного стороннього догляду, допомоги або нагляду з боку третьої особи і не здатні до обслуговування себе. Все залежить від того кого Ви будете супроводжувати. Необхідно аналізувати Ваші документи.
11.11.2024 08:22:19 Постійний догляд - це допомога особам похилого віку чи особам із інвалідністю, який треба оформлювати через звернення до органів соціального захисту населення (так званих органів соц. забезпечення). Постійна стороння допомога - це формулювання може бути зазначено у довідці до акту огляду МСЕК щодо конкретної оосби із інвалідністю. Це означає, що вона не може самостійно обходитись в побуті та потребує допомоги іншої особи. Щодо перетину кордону - спочатку треба розібратись, яким родичем (якої групи споріднення) доводиться Вам особа, що потребує постійної сторонньої допомоги (батько, мати, сестра, тітка) чи фоформлена у вас належним чином відсрочка, а потім відповідати на інші питання. Тому - запрошую на комплексну консультацію


В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!

Получите консультацию

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470