
Яка різниця між постійним доглядом ?
Вітаю 👋
Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Підкажіть чи є різниця між постійним доглядом і постійною сторонньою допомогою та чи впливає це на перетині кордону ?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
10.11.2024 19:21:14 Так, існує різниця між постійним доглядом і постійною сторонньою допомогою. Постійний догляд означає, що людина потребує неперервного нагляду та піклування через свої фізичні або психічні обмеження. Постійна стороння допомога може включати професіональних опікунів або родичів, які надають певний режим обслуговування. Це може впливати на перетин кордону, оскільки кожна країна має свої правила та закони щодо в'їзду та проживання людей з обмеженими можливостями або потребами у постійному догляді. Деяким країнам може знадобитися спеціальна віза або дозволи для особи, яка потребує постійного догляду чи сторонньої допомоги. Тому перед перетином кордону варто уточнити всю необхідну інформацію та отримати необхідну документацію для подорожей з особами, яким потребують постачання цих послуг.
10.11.2024 20:32:41 Вітаю. Постійний догляд - це форма допомоги і підтримки, яка надається людям, які мають обмежені можливості або стан здоров'я, який вимагає постійного нагляду, допомоги і догляду в щоденних життєвих потребах. Постійний сторонній догляд - це догляд, який надається особам з дуже тяжкою інвалідністю, спричиненою професійним захворюванням, каліцтвом або нещасним випадком, що призводить до значного обмеження життєдіяльності, які надзвичайно потребують постійного стороннього догляду, допомоги або нагляду з боку третьої особи і не здатні до обслуговування себе. Все залежить від того кого Ви будете супроводжувати. Необхідно аналізувати Ваші документи.
11.11.2024 08:22:19 Постійний догляд - це допомога особам похилого віку чи особам із інвалідністю, який треба оформлювати через звернення до органів соціального захисту населення (так званих органів соц. забезпечення). Постійна стороння допомога - це формулювання може бути зазначено у довідці до акту огляду МСЕК щодо конкретної оосби із інвалідністю. Це означає, що вона не може самостійно обходитись в побуті та потребує допомоги іншої особи. Щодо перетину кордону - спочатку треба розібратись, яким родичем (якої групи споріднення) доводиться Вам особа, що потребує постійної сторонньої допомоги (батько, мати, сестра, тітка) чи фоформлена у вас належним чином відсрочка, а потім відповідати на інші питання. Тому - запрошую на комплексну консультацію

Схожі послуги та статті

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!

Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

Отримайте консультацію

- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470