Отримання інвалідності за хабар
Недавно нашей команде задали вопрос: “Яка загрожує відповідальність за дачу хабаря лікарям за отримання інвалідності для здорової людини? Як уникнути відповідальності?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
23.03.2023 13:01:01 Доброго дня! Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища - караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Якщо проти вас порушено кримінальне провадження, то потрібно аналізувати матеріали справи, тобто які докази підтверджують вашу вину, тут все індивідуально і потребує уваги адвоката.
23.03.2023 13:05:25 Доброго дня. Відповідно до статті 369 Кримінального кодексу України, за дачу хабара державному службовцю передбачено позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна. Якщо мова йде про підкуп особи, яка надає певні публічні послуги (оцінювач, нотаріус, аудитор), максимальне покарання – позбавлення волі до 8-ми років. Якщо вас звинуватили в наданні хабара, це не означає, що 100% ви підпадаєте під кримінальну відповідальність. Наприклад, якщо мало місце вимагання хабара або після давання хабара ви заявите в правоохоронні органи про цю ситуацію, ви зможете уникнути покарання. Професійний захист у справах про хабарі здійснює адвокат у кримінальних справах. Послуги адвоката надаються відповідно до попередньо укладеного договору. Вартість послуг адвоката формується індивідуально. Все залежить від ситуації, яка склалася у клієнта. Дякую.
23.03.2023 13:08:01 Відповідно до статті 369 Кримінального кодексу України, за дачу хабара (неправомірної вигоди) державному службовцю передбачено позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.
23.03.2023 13:30:20 Україна має законодавство, яке регулює питання корупції та надання хабарів. За отримання або дачу хабара лікарям в Україні встановлені кримінальні та адміністративні відповідальності. Згідно зі статтею 368-2 Кримінального кодексу України, дача хабара або надання користі лікарю, який займається медичною діяльністю, є кримінальним правопорушенням, яке карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна. Крім того, згідно зі статтею 172 Кодексу України про адміністративні правопорушення, дача хабаря або надання користі лікарю може бути карана штрафом у розмірі до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
23.03.2023 15:05:09 Відповідно до ч. 2 статті 369 Кримінального кодексу України, за дачу хабара (неправомірної вигоди) Давання хабара - карається штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років. частина 4 давання хабара службовій особі, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб -карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої. частина 5 давання хабара службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, або організованою групою осіб чи її учасником -карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої. 6. Особа, яка пропонувала чи дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу.
23.03.2023 17:57:04 Вітаю. Якщо факт цього буде встановлено, можлива кримінальна відповідальність. Тому складно давати тут якісь поради, враховуючи, що задіяні також інші люди, зокрема лікарі. По великому рахунку, Ви мали б добровільно повідомити про даний факт правохоронні органи і таким чином уникнути відповідальності. Але чи зможете уникнути, це питання...
23.03.2023 20:29:35 Залежить від кваліфікації. В основному це ч. 1 ст. 369 —караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Для уникнення відповідальності раджу не вчиняти такого або довести факт вимагання коштів у вас лікарем. Інакше можна буде лише зменшити розмір санкції
24.03.2023 09:39:26 Уникнути відповідальності - не давати чи не брати хабаря у випадку наявності інформації, чи вимагання неправомірної вигоди повідомляти про наявні обставини. Про випадки вимагання грошей необхідно повідомляти у контакт-центр МОЗ за номером: 0 800 60 20 19 або до СБУ. Покарання Ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України- Санкція статті передбачає від семи до дев'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Підробленні документів передбачена ст. 358 ККУ Санкція статті передбачає від п'яти до семи років позбавлення волі.
25.03.2023 13:07:41 Добрый день вам грозит уголовное наказание,также как и врачам которые сделали эти документы. Вам лучше некому нечего не говорить. А найти хорошего адвоката что бы тот решил ваш вопрос.
27.03.2023 06:56:10 Кримінальний кодекс України Стаття 369. Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі 1. Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища - караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. 2. Діяння, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені повторно, - караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років із штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з конфіскацією майна або без такої. 3. Діяння, передбачені частиною першою або другою цієї статті, якщо неправомірна вигода надавалася слу
28.03.2023 00:02:02 Доброго дня! Відповідно до ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища - караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 тис. грн. до 68 тис. грн.) або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. У разі наявності додаткових кваліфікуючих ознак (повторність, вчинення злочину групою осіб тощо) покарання може складати до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Найкращий спосіб уникнути відповідальності - не давати неправомірну вигоду.
29.03.2023 18:57:50 Доброго дня. Стаття 369 Кримінального кодексу. Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі 1. Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища - караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Відповідальність може наступити тільки після вступу в силу рішення суду. У випадку, якщо про дачу хабаря не дізнаються контролюючі,правоохоронні органи відповідальності ви уникните.
29.03.2023 21:09:08 Доброго дня! За дане діяння передбачена кримінальна відповідальність (ст. 368 Кримінального кодексу України). Щоб уникнути відповідальність - не вчиняти правопорушення.
29.03.2023 23:50:08 прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою протизаконного збагачення, а також прохання надати протиправну, безпідставну вигоду для себе або в інтересах третьої особи за вчинення службовою особою або невчинення в інтересах тієї особи, яка пропонує неправомірну вигоду, або інших осіб,карається: арештом від 3 до 6 місяців; штрафом в розмірі від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (далі – НМДГ); позбавленням волі до чотирьох років; позбавленням права займати конкретну посаду або положення або здійснювати ту чи іншу діяльність. Частина 2 говорить: протиправне діяння, передбачене 1 частиною, предметом якого стала неправомірна вигода в значному розмірі, карається: позбавленням волі від 3 до 6 років. Як уникнути - не брати та не давати хабаря
Похожие услуги и статьи
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470