Отримання інвалідності за хабар
Recently, our team was asked a question: “Яка загрожує відповідальність за дачу хабаря лікарям за отримання інвалідності для здорової людини? Як уникнути відповідальності?”
We wanna share the answer from our specialists:
23.03.2023 13:01:01 Доброго дня! Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища - караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Якщо проти вас порушено кримінальне провадження, то потрібно аналізувати матеріали справи, тобто які докази підтверджують вашу вину, тут все індивідуально і потребує уваги адвоката.
23.03.2023 13:05:25 Доброго дня. Відповідно до статті 369 Кримінального кодексу України, за дачу хабара державному службовцю передбачено позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна. Якщо мова йде про підкуп особи, яка надає певні публічні послуги (оцінювач, нотаріус, аудитор), максимальне покарання – позбавлення волі до 8-ми років. Якщо вас звинуватили в наданні хабара, це не означає, що 100% ви підпадаєте під кримінальну відповідальність. Наприклад, якщо мало місце вимагання хабара або після давання хабара ви заявите в правоохоронні органи про цю ситуацію, ви зможете уникнути покарання. Професійний захист у справах про хабарі здійснює адвокат у кримінальних справах. Послуги адвоката надаються відповідно до попередньо укладеного договору. Вартість послуг адвоката формується індивідуально. Все залежить від ситуації, яка склалася у клієнта. Дякую.
23.03.2023 13:08:01 Відповідно до статті 369 Кримінального кодексу України, за дачу хабара (неправомірної вигоди) державному службовцю передбачено позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.
23.03.2023 13:30:20 Україна має законодавство, яке регулює питання корупції та надання хабарів. За отримання або дачу хабара лікарям в Україні встановлені кримінальні та адміністративні відповідальності. Згідно зі статтею 368-2 Кримінального кодексу України, дача хабара або надання користі лікарю, який займається медичною діяльністю, є кримінальним правопорушенням, яке карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна. Крім того, згідно зі статтею 172 Кодексу України про адміністративні правопорушення, дача хабаря або надання користі лікарю може бути карана штрафом у розмірі до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
23.03.2023 15:05:09 Відповідно до ч. 2 статті 369 Кримінального кодексу України, за дачу хабара (неправомірної вигоди) Давання хабара - карається штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років. частина 4 давання хабара службовій особі, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб -карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої. частина 5 давання хабара службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, або організованою групою осіб чи її учасником -карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої. 6. Особа, яка пропонувала чи дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу.
23.03.2023 17:57:04 Вітаю. Якщо факт цього буде встановлено, можлива кримінальна відповідальність. Тому складно давати тут якісь поради, враховуючи, що задіяні також інші люди, зокрема лікарі. По великому рахунку, Ви мали б добровільно повідомити про даний факт правохоронні органи і таким чином уникнути відповідальності. Але чи зможете уникнути, це питання...
23.03.2023 20:29:35 Залежить від кваліфікації. В основному це ч. 1 ст. 369 —караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Для уникнення відповідальності раджу не вчиняти такого або довести факт вимагання коштів у вас лікарем. Інакше можна буде лише зменшити розмір санкції
24.03.2023 09:39:26 Уникнути відповідальності - не давати чи не брати хабаря у випадку наявності інформації, чи вимагання неправомірної вигоди повідомляти про наявні обставини. Про випадки вимагання грошей необхідно повідомляти у контакт-центр МОЗ за номером: 0 800 60 20 19 або до СБУ. Покарання Ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України- Санкція статті передбачає від семи до дев'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Підробленні документів передбачена ст. 358 ККУ Санкція статті передбачає від п'яти до семи років позбавлення волі.
25.03.2023 13:07:41 Добрый день вам грозит уголовное наказание,также как и врачам которые сделали эти документы. Вам лучше некому нечего не говорить. А найти хорошего адвоката что бы тот решил ваш вопрос.
27.03.2023 06:56:10 Кримінальний кодекс України Стаття 369. Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі 1. Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища - караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. 2. Діяння, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені повторно, - караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років із штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з конфіскацією майна або без такої. 3. Діяння, передбачені частиною першою або другою цієї статті, якщо неправомірна вигода надавалася слу
28.03.2023 00:02:02 Доброго дня! Відповідно до ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища - караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 тис. грн. до 68 тис. грн.) або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. У разі наявності додаткових кваліфікуючих ознак (повторність, вчинення злочину групою осіб тощо) покарання може складати до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Найкращий спосіб уникнути відповідальності - не давати неправомірну вигоду.
29.03.2023 18:57:50 Доброго дня. Стаття 369 Кримінального кодексу. Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі 1. Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища - караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Відповідальність може наступити тільки після вступу в силу рішення суду. У випадку, якщо про дачу хабаря не дізнаються контролюючі,правоохоронні органи відповідальності ви уникните.
29.03.2023 21:09:08 Доброго дня! За дане діяння передбачена кримінальна відповідальність (ст. 368 Кримінального кодексу України). Щоб уникнути відповідальність - не вчиняти правопорушення.
29.03.2023 23:50:08 прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою протизаконного збагачення, а також прохання надати протиправну, безпідставну вигоду для себе або в інтересах третьої особи за вчинення службовою особою або невчинення в інтересах тієї особи, яка пропонує неправомірну вигоду, або інших осіб,карається: арештом від 3 до 6 місяців; штрафом в розмірі від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (далі – НМДГ); позбавленням волі до чотирьох років; позбавленням права займати конкретну посаду або положення або здійснювати ту чи іншу діяльність. Частина 2 говорить: протиправне діяння, передбачене 1 частиною, предметом якого стала неправомірна вигода в значному розмірі, карається: позбавленням волі від 3 до 6 років. Як уникнути - не брати та не давати хабаря
Similar services and articles
In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!
From Real Users
PRO consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!
Contact us for a free consultation
About us
-
Legal marketplace CONSULTANT
The best legal startup in Ukraine according to the HiiL Innovative Justice Challenge 2021 Ukraine, residents of Diia. City, the first legal service to launch a marketing strategy on all national channels, we work in Poland and England, we were the first to integrate AI (Chat GPT), we not only inform about legal problems from open data, but solve them on a turnkey basis, more than 1000 registered lawyers, more than 25,000 users of the mobile application, we have donated more than $100,000 for legal advice... and this is only a part of our achievements!
-
NewsIncrease in ticket prices for CONSULTANT MEET-UP:2024: early bird offers are sold out
-
NewsCONSULTANT MEET-UP: 2024 – an event not to be missed!
-
NewsCONSULTANT joins Diia.City United
-
NewsWhy was the case not opened against General Yury Sodol: instruction from above or inaction of the State Security Bureau?
-
NewsPenalties for failure to provide data to the TCC: can property be confiscated from those who are abroad?
-
NewsConsultant goes to Luxembourg: among the top 20 companies of the Ukrainian delegation to Nexus!
-
NewsThe launch of the Consultant in Poland was announced on one of the country's most influential Internet resources
-
NewsLEGAL TECH IN COMBATING CORRUPTION
-
NewsCONSULTANT: A REVOLUTIONARY APPROACH TO LEGAL SERVICES
-
NewsCONSULTANT: LEGAL ASSISTANCE IN ONE TOUCH
-
NewsCONSULTANT – UBER FOR LAWYERS
- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 0800337717