
Відмова від виконання завдання
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Я військовослужбовець. Знаходжусь а гарячій точці, нещодавно командир дав наказ на виконання бойового завдання. Я відмовився його виконувати, бо шансів повернутися звідти живим майже не було. Зараз командир частини погрожує мені фізичною розправою. Як діяти?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
02.02.2023 11:05:57 Захист прав військовослужбовців: 1) подання заяви про притягнення до дисциплінарної відповідальності: до командирів за адмінправопорушення, передбачені КУпАП, у порядку Дисциплінарного статуту;дo до командирів за порушення військової дисципліни в порядку Дисциплінарного статуту. 2) подання заяви про притягнення до адміністративної відповідальності: до посадових осіб, які вправі складати адмінпротоколи, у разі настання адмінвідповідальності за КУпАП; 3) подання заяви про злочин до Державного бюро розслідування та інших органів досудового розслідування відповідно до правил КПК та КК України; 4) проведення конструктивних, аргументованих перемовин з командирами (від прямого і до військової частини), налагодження взаєморозуміння та доброзичливих службових відносин (враховуючи дискреційність повноважень командирів, з багатьох питань варто починати саме з цього пункту); 5)подання інших звернень (скаргдо командирів, ВСП, військових посадових осіб, органів військового управління,
02.02.2023 22:32:00 Ви маєте право звернутися до командира з рапортом про роз'яснення виконання наказу. Згідно зі статтею 402 Кримінального кодексу України, непокора, тобто відкрита відмова виконати наказ начальника, а також інше умисне невиконання наказу, вчинене в умовах воєнного стану чи в бойовій обстановці, карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років. Згідно зі статтею 403 Кримінального кодексу України невиконання наказу командира, вчинене за відсутності ознак непокори, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, в умовах воєнного стану чи в бойовій обстановці, карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Стаття 41 Кримінального кодексу України зазначає, що наказ або розпорядження є законними, якщо вони: віддані відповідною особою в належному порядку та в межах її повноважень;за змістом не суперечать чинному законодавству; не пов’язані з порушенням конституційних прав та свобод людини і громадянина. Відповідальність за наказ завжди несе той, хто віддав цей наказ, згідн

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

От реальных пользователей
PRO консультантов
Все консультанты
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!

Получите консультацию

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470