Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Відновити батьківські права

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 7 минут Количество просмотров: 246
Рейтинг:
0
Дата публикации: 15.04.2023

Недавно нашей команде задали вопрос: “В мене з бувшою дружиною 3 дітей на які я позбавлений батьківськи прав. Чи можу я оспорити таке рішення та відновити батьківські права над всіма дітьми або не всіма? Які потрібні документи? Чи можна це зробити віддалено? Місто Житомир”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

Лучший ответ
15.04.2023 19:20:49
Для поновлення батьківських прав треба звернутися з позовом до суду. До позову необхідно додати докази, які підтверджують факти та дають підстави для поновлення у батьківських правах. Справи про поновлення батьківських прав розглядаються в порядку цивільного судочинства в загальному позовному порядку за зареєстрованим місцем проживання або перебування відповідача із додержанням форми та змісту позовної заяви, визначеної статтею 175 ЦПК України. Тому можна і без вашої участі розглядати справу, але раджу приймати участь у судових засіданнях хоча би в режимі відеоконференції. Позивачем виступає особа, яка була позбавлена батьківських прав, відповідачем — другий із батьків, з яким проживає дитина, або орган опіки та піклування, якщо дитину виховує інша особа, третіми особами можуть бути залучені ті особи, з якими проживають діти, а також орган опіки та піклування для надання висновку за справою. Звертайтеся, допоможемо вам відновити ваші батьківськи права.
BASE (Базовая) 0.1
Реклама
Ісмаілов Руслан
Ісмаілов Руслан
Юрист
Украина / Львовская область

i

14.04.2023 14:10:21 Згідно законодавства мати, батько, позбавлені батьківських прав, мають право на звернення до суду з позовом про поновлення батьківських прав. Суд перевіряє, наскільки змінилася поведінка особи, позбавленої батьківських прав, та обставини, що були підставою для позбавлення батьківських прав, і постановляє рішення відповідно до інтересів дитини. У разі відмови в позові про поновлення батьківських прав повторне звернення із позовом про поновлення батьківських прав можливе лише після спливу одного року з часу набрання чинності рішенням суду про таку відмову.

BASE (Базовая) 0.05
Реклама
Богун Сергій
Богун Сергій
Юрист
Украина / Днепропетровская область

i

14.04.2023 14:12:51 Ви можете в судовому порядку відновити батьківськи права. Не можливо відновити батьківськи права відносно якоїсь однієї дитини, а другої не відновлювати. Підставою для відновлення батьківських прав є зміна обставин, поведінки особи, які стали підставою для позбавлення батьківських прав. Тому, в залежності від підстав, вказаних в рішенні суду про позбавлення батьківських прав, необхідно й збирати докази. Відновлення батьківських прав можливо лише щодо дитини яка досягла повноліття або була усиновлена

PRO 68.25
Реклама
Гіммельфарб Станіслав Олегович
Гіммельфарб Станіслав Олегович
Юрист
Украина / Киев

i

14.04.2023 15:25:55 Так можете. Вам потрібно звернутися в суд, довести, що ви стали на шлях виправлення, що ви будите належним чином виконувати батьківські облвязки і суд може поновити ваші батьківські права.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Білоус Іван
Білоус Іван
Юрист
Украина / Одесская область

i

14.04.2023 16:04:08 Для цього потрібен висновок органу опіки та піклування. Спочатку звертайтесь туди. Відділено навряд чи, адже мають відпасти підстави, через які вас позбавили батьківських прав .

BASE (Базовая) 34.08
Реклама
Мамай Ірина
Мамай Ірина
Адвокат
Украина / Ровенская область

i

14.04.2023 20:23:23 Вітаю. Для цього повинні бути підстави. Ось що про це каже чинне законодавство. Стаття 169. Поновлення батьківських прав 1. Мати, батько, позбавлені батьківських прав, мають право на звернення до суду з позовом про поновлення батьківських прав. 2. Поновлення батьківських прав неможливе, якщо дитина була усиновлена і усиновлення не скасоване або не визнане недійсним судом. 3. Поновлення батьківських прав неможливе, якщо на час розгляду справи судом дитина досягла повноліття. 4. Суд перевіряє, наскільки змінилася поведінка особи, позбавленої батьківських прав, та обставини, що були підставою для позбавлення батьківських прав, і постановляє рішення відповідно до інтересів дитини. 5. При вирішенні справи про поновлення батьківських прав одного з батьків суд бере до уваги думку другого з батьків, інших осіб, з ким проживає дитина. 6. Рішення суду про поновлення батьківських прав після набрання ним законної сили суд надсилає органу державної реєстрації актів цивільного стану.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Кирда Вячеслав Володимирович
Кирда Вячеслав Володимирович
Юрист
Украина / Черниговская область

i

14.04.2023 21:36:02 Доброго дня, треба аналізувати ситуацію та наявні у Вас документи

BASE (Базовая) 0
Реклама
Благодєтєлєва Євгенія
Благодєтєлєва Євгенія
Юрист
Украина / Киев

i

15.04.2023 12:26:44 Доброго дня) якщо дітям не має 18 років і вони не усиновлені іншим чоловіком, то можливо відновити батьківські права! особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов’язку утримувати дитину. Згідно із статтею 166 Сімейного кодексу при задоволенні позову щодо позбавлення батьківських прав суд одночасно приймає рішення про стягнення аліментів на дитину. Тож суд неодмінно звертатиме увагу, чи сплачувалися аліменти, чи продовжував батько підтримувати дитину матеріально, незважаючи на позбавлення батьківських прав. Слід звернути увагу, що в таких справах обов’язковим є висновок органу опіки та піклування, який повинен надати письмовий висновок про можливість поновлення батьківських прав

BASE (Базовая) 0
Реклама
Страшна Олена
Страшна Олена
Юрист
Украина / Кировоградская область

i

image
image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.