Виїзд з дитиною-інвалідом за кордон.
Недавно нашей команде задали вопрос: “Який перелік документів необхідно зібрати? При яких умовах можуть заборонити виїзд навіть з такою підставою?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
28.09.2023 17:35:08 Перелік документів, який може знадобитися для виїзду, може варіюватися залежно від країни, до якої ви плануєте поїхати. Основними документами, які зазвичай потрібно мати при собі, є: 1. Паспорт або інший документ, що посвідчує особу. 2. Віза (якщо необхідно). 3. Бронювання готелю або іншого місця проживання. 4. Бронювання авіаквитка або іншого виду транспорту. Щодо умов, за яких можуть заборонити виїзд навіть з наявними всіма необхідними документами, це також може розглядатися окремо для кожної країни. Основними причинами таких заборон можуть бути: 1. Наявність судимостей або обмежень на перетин кордону. 2. Застосування санкцій проти конкретної особи чи групи осіб. 3. Відсутність необхідних документів або недостатня достовірність інформації, що мається. 4. Наявність важливих причин національної безпеки. Варто зазначити, що кожна країна має свої власні правила та умови для перетину кордону, тому рекомендується завчасно ознайомитися з конкретними вимогами країни призначення перед подорожжю.
28.09.2023 19:01:04 Добрий день, необхідно: 1) Паспорт ваш і дитини (якщо дитині менше 14 років то свідоцтво про народження). 2) Свідоцтво про народження оригінал. 3) довідка про зареєстроване місце проживання ваша та дитини. 4) відповідні документи про догляд дитини. 5) довідка з воєнкомату про відстрочку у зв'язку із доглядом за дитиною інвалідом. 6) повинна бути присутня мати дитини або нотаріальна згода мати на виїзд дитини за кордон. Відмовити можуть у разі відсутності чогось вище зазначеного.
03.10.2023 10:37:18 Право на виїзд мають батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років з наступними документами: 1. Закордонний паспорт військовозобов’язаного. 2. Закордонний паспорт дитини (за наявності). 3. Свідоцтво про народження дитини. 4. Посвідчення дитини з інвалідністю. 5. Висновок лікарсько-консультативної комісії. 6. Довідка від органу соціального захисту. Не випустити можуть у випадку попереднього порушення Правил перетинання державного кордону. Наприклад, якщо чоловік з дитиною вже виїзжав за кордон, однак такий чоловік повернувся без дитини.
03.10.2023 14:04:53 Пункт 2-1, 2-2 «Правил перетинання державного кордону громадянами України», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57 Виїзд за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, зазначених в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2--2 цих Правил, може здійснюватися самостійно без осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2--2 цих Правил, на підставі довідки про перебування таких осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2---2 цих Правил, на консульському обліку, документів (їх нотаріально засвідчених копій), що дають право на виїзд, які передбачені відповідно в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2-2 цих Правил, та документів, зазначених у пункті 2 цих Правил.
Похожие услуги и статьи
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470