Виїзд з дитиною-інвалідом за кордон.
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Який перелік документів необхідно зібрати? При яких умовах можуть заборонити виїзд навіть з такою підставою?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
28.09.2023 17:35:08 Перелік документів, який може знадобитися для виїзду, може варіюватися залежно від країни, до якої ви плануєте поїхати. Основними документами, які зазвичай потрібно мати при собі, є: 1. Паспорт або інший документ, що посвідчує особу. 2. Віза (якщо необхідно). 3. Бронювання готелю або іншого місця проживання. 4. Бронювання авіаквитка або іншого виду транспорту. Щодо умов, за яких можуть заборонити виїзд навіть з наявними всіма необхідними документами, це також може розглядатися окремо для кожної країни. Основними причинами таких заборон можуть бути: 1. Наявність судимостей або обмежень на перетин кордону. 2. Застосування санкцій проти конкретної особи чи групи осіб. 3. Відсутність необхідних документів або недостатня достовірність інформації, що мається. 4. Наявність важливих причин національної безпеки. Варто зазначити, що кожна країна має свої власні правила та умови для перетину кордону, тому рекомендується завчасно ознайомитися з конкретними вимогами країни призначення перед подорожжю.
28.09.2023 19:01:04 Добрий день, необхідно: 1) Паспорт ваш і дитини (якщо дитині менше 14 років то свідоцтво про народження). 2) Свідоцтво про народження оригінал. 3) довідка про зареєстроване місце проживання ваша та дитини. 4) відповідні документи про догляд дитини. 5) довідка з воєнкомату про відстрочку у зв'язку із доглядом за дитиною інвалідом. 6) повинна бути присутня мати дитини або нотаріальна згода мати на виїзд дитини за кордон. Відмовити можуть у разі відсутності чогось вище зазначеного.
03.10.2023 10:37:18 Право на виїзд мають батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років з наступними документами: 1. Закордонний паспорт військовозобов’язаного. 2. Закордонний паспорт дитини (за наявності). 3. Свідоцтво про народження дитини. 4. Посвідчення дитини з інвалідністю. 5. Висновок лікарсько-консультативної комісії. 6. Довідка від органу соціального захисту. Не випустити можуть у випадку попереднього порушення Правил перетинання державного кордону. Наприклад, якщо чоловік з дитиною вже виїзжав за кордон, однак такий чоловік повернувся без дитини.
03.10.2023 14:04:53 Пункт 2-1, 2-2 «Правил перетинання державного кордону громадянами України», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57 Виїзд за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, зазначених в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2--2 цих Правил, може здійснюватися самостійно без осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2--2 цих Правил, на підставі довідки про перебування таких осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2---2 цих Правил, на консульському обліку, документів (їх нотаріально засвідчених копій), що дають право на виїзд, які передбачені відповідно в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2-2 цих Правил, та документів, зазначених у пункті 2 цих Правил.
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
-
НовинаДВІ ТИСЯЧІ БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ І МИ НЕ ЗУПИНЯЄМОСЬ!
-
НовинаПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСІБНИКА “ДОРОГОВКАЗ ПОРАНЕНОГО”
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717