Виїзд за кордон
Недавно нашей команде задали вопрос: “Чи можливо виїхати чоловіку за кордон , з інвалідом 3 групи ?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
27.02.2023 16:09:20 Доброго дня! Особи, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таких дружину (чоловіка) для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність мають право виїзду за кордон. Тобто, ви можете виїхати за кордон, якщо супроводжуєте дружину за наявності у неї інвалідності. Інформація отримана з Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. № 57 "Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України"
27.02.2023 16:18:13 Доброго дня. Якщо це Ваша дружина, то так - можна виїхати. У випадку із дружиною із числа осіб з інвалідністю третьої групи, право на виїзд передбачено Правилами перетину кордону.
27.02.2023 16:32:32 Загалом ні. Проте є певні винятки. Так згідно законодавства у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану перетинати державний кордон мають право особи, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таких дружину (чоловіка) для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність, особи, які потребують постійного догляду, - у супроводі одного із членів сім’ї першого ступеня споріднення та опікуни осіб з інвалідністю, визнаних судом недієздатними, які супроводжують таких осіб для виїзду за межі України, за наявності рішення про призначення опікуна над такою особою, а у разі, коли опікуна такій особі не призначено, - один з повнолітніх членів сім’ї першого чи другого ступеня споріднення.
27.02.2023 17:42:23 Добрый вечер вариант есть ,но нужно разрешение военкомата на выезд.
27.02.2023 17:45:17 Хто той інвалід. ЯКщо дружина, то можна. ЯКщо батько, мати, теща, тесть, то не можна
27.02.2023 20:08:18 Вітаю. Звичайно, що можливо. Але на пункті перетину потрібно мати пенсійне посвідчення по інвалідності або посвідчення із "совбезу". Тільки на підставі довідки МСЕК не пропустять. Оце єдиний нюанс. Але право на виїзд інваліду 3 групи дійсно є.
28.02.2023 08:19:45 Доброго ранку. Так Ваш чоловік може виїхати за кордон, як супроводжуючий інваліда. Треба мати при собі довідки про інваліднісь. Дякую.
28.02.2023 11:02:42 Нажаль право виїзду за кордон мають лише чоловіки який забезпечує постійний догляд родича або ж якщо один із батьків або дружина є особою з інвалідністю І чи II групи також може виїхати за кордон. Для виїзду потрібні документи, що підтверджують родинні зв'язки, інвалідність, факт догляду.
28.02.2023 11:29:09 Чоловіки з інвалідністю можуть перетинати кордон за наявності довідки за формою №157-1/о, посвідчення, що підтверджує відповідний статус, пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги. Якщо чоловік буде виїжати як супроводжуючий, в такому випадку ні.
28.02.2023 15:15:46 Підстави для надання дозволу на виїзд встановлені ст. 23 ЗУ "про мобілізаційну підготовку та мобіліхацію" і у Правилах перетину держ. кордону громадянами України. Виїзд за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, зазначених в абз. 3 - 7, 9 і 10 пункту 2-1, 2-2 Правил, може здійснюватися самостійно без осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених п. 2-2 Правил, на підставі довідки про перебування таких осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2-2 Правил, на консульському обліку, документів (їх нотаріально засвідчених копій), що дають право на виїзд, які передбачені відповідно в абз. 3 - 7, 9 і 10 пункту 2-1 та пункті 2-2 Правил, та документів, зазначених у пункті 2 цих Правил. Про це повідомляє безпосередньо і сама ДПС України.
28.02.2023 20:50:27 Так.
02.03.2023 14:29:46 2-1. Правил перетинання державного кордону громадянами України (Постанова КМУ від 27 січня 1995 р. N 57): У разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану перетинати державний кордон мають право: - особи з інвалідністю за наявності посвідчення, яке підтверджує відповідний статус, або пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги; - особи, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таких дружину (чоловіка) для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв'язки, інвалідність; Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, зазначені в абзацах третьому - сьомому, дев'ятому і десятому цього пункту, які супроводжували осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, зобов'язані повернутися в Україну не пізніше повернення на територію України осіб, яких вони супроводжували.
03.03.2023 17:54:54 Не можливо. Перетин кордону військовозобов’язаними для супроводу осіб з інвалідністю ІІІ групи законодавством України не передбачено.
05.03.2023 13:10:48 Доброго дня! Виїзд за кордон чоловіка можливий при супроводі тільки особи з інвалідністю 1 чи 2 групи.
06.03.2023 11:56:57 Ні, 3 група лише самостійно може виїхати. В супроводі не можна, це не є підставою.
Похожие услуги и статьи
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470