Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Виїзд за кордон як супроводжуючий батьків

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 10 минут Количество просмотров: 5260
Рейтинг:
0
Дата публикации: 09.03.2023

Недавно нашей команде задали вопрос: “У моїх батьків 3я група інвалідності, чи можу я оформити опікунство, щоб виїхати за кордон?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

02.03.2023 18:29:33 Добрый день вы можете оформить опекунство над родителями. Но для начала вам нужно оформить опекунство,опекунством и группой инвалидности подойти военкомат получите разрешение на выезд.Только так вы сможете выехать за границу.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Мельнікова - Сурма Тамара
Мельнікова - Сурма Тамара
Юрист
Украина / Киев

i

02.03.2023 18:54:43 Отже, при наявності документів, що підтверджують опікунство, перетин кордону можливий. Для цього необхідно мати з собою: рішення суду про призначення опікуна, що набрало законної сили, а також довідку МСЕК про інвалідність недієздатної особи.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Дунаєв Дмитро
Дунаєв Дмитро
Юрист
Украина / Херсонская область

i

02.03.2023 19:19:37 Вітаю. На жаль, але оформити опікунство за 3 групою Ви не зможете, але воно і не потрібно. Достатньо просто отримати висновок ЛКК про те, що один із батьків потребує постійного стороннього догляду. Далі матимете високі шанси на виїзд.

BASE (Базовая) 0.01
Реклама
Кирда Вячеслав Володимирович
Кирда Вячеслав Володимирович
Юрист
Украина / Черниговская область

i

02.03.2023 19:45:03 Ні. Виїзд за кордон можливий тільки в якості супроводжуючого особу з інвалідності 1 і 2 групи. Ну і з інших причин, але вони не повязані з супроводженням інвалідів 3 групи.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Кирилюк Сергій
Кирилюк Сергій
Юрист
Украина / Киев

i

03.03.2023 08:21:08 Доброго ранку. Ви маєте право отримати відстрочку від призову та виїхати з батьками, як супроводжуюча особа. Опікунство оформляти Вам не потрібно. Дякую.

BASE (Базовая) 34.02
Реклама
Яценко Олена Володимирівна
Яценко Олена Володимирівна
Юрист
Украина / Сумская область

i

03.03.2023 10:09:16 Доброго дня! Виїзд за кордон можливий лише у вадку, якщо ви маєте одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи і супроводжуєте одного із таких батьків для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність, а також документів, що підтверджують спільне проживання (їх задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) збігається із задекларованим або зареєстрованим місцем проживання (перебування) їх батьків чи батьків дружини (чоловіка). Опіка встановлюється над недієздатними особами.

img
PREMIUM 52.56
Реклама
Баладыга Сергей
Юрист
Украина / Киев
Баладыга Сергей

i

03.03.2023 11:36:34 3 група інвалідності батьків не дає право на виїзд за кордон.

BASE (Базовая) 34.11
Реклама
Мамай Ірина
Мамай Ірина
Адвокат
Украина / Ровенская область

i

03.03.2023 13:36:20 Чоловіки можуть виїхати за межі України, якщо вони супроводжують особу з інвалідністю тільки І чи II групи, а також їдуть для догляду за хворими батьками, дружиною чи дітьми. При цьому перетнути кордон вони можуть лише у супроводі хворого, без нього – навіть за наявності документів не випустять. Також не можна залишати Україну чоловікам, які супроводжують особу з інвалідністю III групи.

img
PREMIUM 60.04
Реклама
Боревич Мария
Юрист
Украина / Киев
Боревич Мария

i

04.03.2023 07:36:24 Перетинати державник кордон мають право: особи, які мають одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи і супроводжують одного із таких батьків для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв'язки, інвалідність, а також документів, що підтверджують спільне проживання (їх задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) збігається із задекларованим або зареєстрованим місцем проживання (перебування) їх батьків чи батьків дружини (чоловіка) Постанова КМУ 57

BASE (Базовая) 0
Реклама
Кафтан Андрій
Кафтан Андрій
Юрист
Украина / Киев

i

06.03.2023 22:38:21 Виїжджати за кордон мають право: – особи, які потребують постійного догляду, – у супроводі одного із членів сім’ї першого ступеня споріднення (у значенні, наведеному у підпункті 14.1.263 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України) за наявності документів, що підтверджують родинні зв’язки, та висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про потребу у постійному сторонньому догляді або у супроводі особи, яка здійснює постійний догляд за зазначеними особами, за наявності документів (посвідчення, довідки) про отримання компенсації (допомоги, надбавки) на догляд або висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про потребу у постійному сторонньому догляді та акта встановлення факту здійснення догляду. Для виїзду за кордон вищезазначених категорій громадян одним із документів, який надає це право – є Акт встановлення факту здійснення догляду.

BASE (Базовая) 0.05
Реклама
Пуха Наталія Станіславівна
Пуха Наталія Станіславівна
Юрист
Украина / Ровенская область

i

07.03.2023 23:35:16 Можете прийти в органи опіки й подати заяву, написану власноруч від людини з інвалідністю. Після цього потрібно звернутися в суд і взяти рішення суду про визнання особи обмежено дієздатною, якщо такої заяви досі немає. В лікарні взяти спеціальний медичний висновок про стан здоров’я особи, що потребує піклування, і медичний висновок про стан здоров’я опікуна. Подати довідку про місце проживання особи, що потребує піклування, і довідку про місце проживання опікуна; Заява від опікуна про те, що ти береш на себе обов’язки щодо піклування (теж написану від руки). Документи, що засвідчують особу – опікуна і людини з інвалідністю. Також тобі необхідно принести в органи довідку про матеріальне становище та склад сім’ї.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Нижник Анастасія
Нижник Анастасія
Адвокат
Украина / Днепропетровская область

i

08.03.2023 14:42:47 Пункт 2-1, 2-2 «Правил перетинання державного кордону громадянами України», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57 Виїзд за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, зазначених в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2--2 цих Правил, може здійснюватися самостійно без осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2--2 цих Правил, на підставі довідки про перебування таких осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2---2 цих Правил, на консульському обліку, документів (їх нотаріально засвідчених копій), що дають право на виїзд, які передбачені відповідно в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2-2 цих Правил, та документів, зазначених у пункті 2 цих Правил.

BASE (Базовая) 34.02
Реклама
Неофіта ДМИТРО Богданович
Неофіта ДМИТРО Богданович
Юрист
Украина / Львовская область

i

09.03.2023 14:12:05 Відповідно до постанови КМУ № 1044 від 10.09.2022 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України», у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану перетинати державний кордон мають право: - особи, які мають одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи і супроводжують одного із таких батьків для виїзду за межі України, за наявності документів (перелік у постанові). Таким чином оформлення опікунства за одним із батьків з ІІІ групою інвалідності не слугуватиме підставою для виїзду за кордон як супроводжуючої особи.

img
PREMIUM 55.28
Реклама
Одинцова Валерія
Юрист
Украина / Киев
Одинцова Валерія

i

image
image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.