Вступ до наслідства
Недавно нашей команде задали вопрос: “Я не встиг вступити до наслідства напротязі відведеного часу - вже пройшов рік. І зараз я хочу це зробити, але вже було декілька судів та справа ніяк не зрушила з місця. Допоможіть мені, бо я вже втомився”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
03.04.2023 16:21:54 Необхідно проаналізувати документи (заяви), що Вами подавались до суду. Звертайтесь.
03.04.2023 16:27:17 Ви мали звернутися до суду з позовною вимогою про продовження строку для подання заяви про отримання спадщини. Однак подання позовної заяви не означає, що без наявності поважних причин вам цей строк поновлять. Треба всі реєстраційні дії робити вчасно як того вимагає закон.
03.04.2023 16:32:02 Якщо спадкоємець протягом встановленого строку не подав заяву про прийняття спадщини, він вважається таким, що не прийняв її. У разі пропущення шестимісячного строку для прийняття спадщини, може бути встановлено додатковий строк для її прийняття з наступних підстав: 1. за письмовою згодою спадкоємців, які прийняли спадщину; 2.на підставі судового рішення про встановлення додаткового строку, достатнього для подання ним заяви про прийняття спадщини. За позовом спадкоємця, який пропустив строк для прийняття спадщини з поважної причини, суд може визначити йому додатковий строк, достатній для подання ним заяви про прийняття спадщини. Як вказує судова практика, поважними причинами пропуску строку для прийняття спадщини вважаються причини, пов’язані з об’єктивними, непереборними, істотними труднощами для спадкоємця на вчинення дій для прийняття спадщини, наприклад тривала хвороба спадкоємця або перебування спадкоємця тривалий час за межам.
03.04.2023 16:32:29 Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. Незалежно від того, чи ви є спадкоємцем за законом або за заповітом, для прийняття спадщини у встановлений законодавством термін потрібно подати заяву нотаріусу, в сільських населених пунктах - до уповноваженої на це посадової особи відповідного органу місцевого самоврядування. Оформити спадщину можна як у державного, так і приватного нотаріуса, за місцем відкриття спадщини. Право на спадщину відкривається за останнім місцем проживання померлого (населений пункт) або ж якщо воно невідоме – за місцезнаходженням нерухомого майна (його основної частини).
03.04.2023 16:33:52 Доброго дня! Юристу/адвокату потрібно ознайомитись зі справою, щоб вам допомогти, тому потрібно бачити всі документи по справі
03.04.2023 16:43:03 Доброго дня! У разі пропуску строку на вступ у спадщину, необхідно йти до суду та подавати позовну заяву про встановлення додаткового строку на вступ у спадщину. Після отримання даного рішення,йти до нотаріусу та відкривати спадкову справу та вступати у спадщину. Враховуючи той факт, що ви зазначаєте, що є вже якісь суди, то необхідно отримати від Вас більше інформації, після чого підготувати позицію та здійснити її. Звертайтесь, та я допоможу Вам, спеціалізуюсь на даних питаннях.
03.04.2023 16:59:35 Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 164 "Деякі питання нотаріату в умовах воєнного стану" перебіг строку для прийняття спадщини або відмови від її прийняття зупиняється на час дії воєнного стану, але не більше ніж на чотири місяці. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення строку для прийняття спадщини.
03.04.2023 17:10:18 Доброго дня. Якщо пропущений строк вступу в спадщину, але крім Вас є ще спадкоємці за їх письмовою згодою можливо поновити строк вступу в спадщину. Якщо ви єдиний спадкоємець, та пропустили строк- поновлення можливе через суд з описом причини пропуску строку вступу в спадок та з відсилкою на нормативні акти та практику суду. Також необхідно вираховувати з якого моменту був пропущений строк, діяв на той момент військовий стан на території України чи ні. Для більш ефективної консультації необхідно ознайомитись через офіційний реєстр, які ухвали були винесені судом, за який термін.
03.04.2023 17:43:40 Добрий день У Вас певно ще йде судова справа Якщо Ви єдиний спадкоємець, то це 1-2 судових засіданні
03.04.2023 17:44:44 Вітаю. Потрібно подати клопотання про поновлення строку для вступу до спадщини. Звертайтесь, допоможу Вам.
03.04.2023 18:20:42 Поновлення пропущеного строку на прийняття спадщини можливо лише у судовому порядку. Якщо Ви вже зверталися до суду, то треба зазначити, чи вже було винесено рішення по справі, чи тільки було декілька засідань? Які причини пропуску строку і чи є вони поважними. Прошу надати більш детальну інформацію
03.04.2023 18:33:07 Доброго дня. Пропоную Вам надати документи по справі для детального аналізу та надання розгорнутої відповіді.
03.04.2023 19:21:52 Необходимоідна інформація більш докладна. Які були суди? Чи наявний спір про право чи лише тільки про строки? На якій стадії перебуває справа? Які поважні причини пропуску строку на прийняття спадщини?
03.04.2023 19:22:11 Для надання допомоги у питанні спадкування треба більше інформації від вас. Якщо ви через суд відновлюєте строк для вступу у спадщину, вам просто треба дочекатися рішення суду, та якомога краще обґрунтувати пропуск строку. Звертайтеся, допоможемо
03.04.2023 19:37:21 Поновлення строку для прийняття спадщини тільки через суд. Якщо ви проживали разом із спадкодавцем то вважається, що ви прийняли спадщину автоматично
03.04.2023 19:40:48 Який номер справи?
03.04.2023 19:46:10 Доброго весняного дня! Діюче законодавство України дає можливість поновити пропущений строк для прийняття спадку через суд. При умові , що строк пропушений з поважних причин. Судовий супровід бажано довірити фахівцю. Hекомендую докладніше вивчити документи та проаналізувати ситуацію спільно з адвокатом, для формування плану ефективних дій, які призвели б до досягнення поставленої мети. === У свою чергу рекомендую замовити послугу правового аналізу процесу на інформаційному ресурсі Консультант. Під час супроводу будете впевнені у позитивному вирішенні питання та оперативно отримаєте результат.
03.04.2023 22:23:28 Для встановлення додаткових строків для прийняття спадщини суд досліджує поважність причини їх пропуску. Поважними причинами пропуску строку для прийняття спадщини вважаються причини, пов'язані з об'єктивними, непереборними, істотними труднощами для спадкоємця на вчинення дій для прийняття спадщини, а саме: - тривала хвороба спадкоємця; - перебування спадкоємця тривалий час за межами України (факт проживання за межами України сам по собі не свідчить про наявність об'єктивних, непереробних перешкод для звернення із заявою про прийняття спадщини, оскільки це не позбавляє можливості подати заяву про прийняття спадщини поштою); необізнаність спадкоємця про наявність заповіту (по Належними відповідачами у спорах про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини є спадкоємці, які прийняли спадщину, а у випадку відсутності таких - територіальні громади в особі органів місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини (відповідні сільські, селищні, міські ради).
04.04.2023 01:18:00 Наслідки пропущення строку для прийняття спадщини Відповідно до ЦК України. За письмовою згодою спадкоємців, які прийняли спадщину, спадкоємець, який пропустив строк для прийняття спадщини, може подати заяву про прийняття спадщини нотаріусу або в сільських населених пунктах - уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини. За позовом спадкоємця, який пропустив строк для прийняття спадщини з поважної причини, суд може визначити йому додатковий строк, достатній для подання ним заяви про прийняття спадщини. Поважні причини пропуску строку для прийняття спадщини тривала хвороба спадкоємця; перебування спадкоємця тривалий час за межами України.
04.04.2023 08:14:47 Доброго ранку. Оформлення спадщини через суд ,зазвичай, може зайняти приблизно три-чотири місяці. Звернувшись до адвоката у справах про спадщину , Ви заощадите свій час і процес можна прискорити в залежності від ситуації. Адвокат у справах про спадщину може проконсультувати з будь-якого питання, а також прискорити судовий процес. Дякую.
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470