Вступ до наслідства
Recently, our team was asked a question: “Я не встиг вступити до наслідства напротязі відведеного часу - вже пройшов рік. І зараз я хочу це зробити, але вже було декілька судів та справа ніяк не зрушила з місця. Допоможіть мені, бо я вже втомився”
We wanna share the answer from our specialists:
03.04.2023 16:21:54 Необхідно проаналізувати документи (заяви), що Вами подавались до суду. Звертайтесь.
03.04.2023 16:27:17 Ви мали звернутися до суду з позовною вимогою про продовження строку для подання заяви про отримання спадщини. Однак подання позовної заяви не означає, що без наявності поважних причин вам цей строк поновлять. Треба всі реєстраційні дії робити вчасно як того вимагає закон.
03.04.2023 16:32:02 Якщо спадкоємець протягом встановленого строку не подав заяву про прийняття спадщини, він вважається таким, що не прийняв її. У разі пропущення шестимісячного строку для прийняття спадщини, може бути встановлено додатковий строк для її прийняття з наступних підстав: 1. за письмовою згодою спадкоємців, які прийняли спадщину; 2.на підставі судового рішення про встановлення додаткового строку, достатнього для подання ним заяви про прийняття спадщини. За позовом спадкоємця, який пропустив строк для прийняття спадщини з поважної причини, суд може визначити йому додатковий строк, достатній для подання ним заяви про прийняття спадщини. Як вказує судова практика, поважними причинами пропуску строку для прийняття спадщини вважаються причини, пов’язані з об’єктивними, непереборними, істотними труднощами для спадкоємця на вчинення дій для прийняття спадщини, наприклад тривала хвороба спадкоємця або перебування спадкоємця тривалий час за межам.
03.04.2023 16:32:29 Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. Незалежно від того, чи ви є спадкоємцем за законом або за заповітом, для прийняття спадщини у встановлений законодавством термін потрібно подати заяву нотаріусу, в сільських населених пунктах - до уповноваженої на це посадової особи відповідного органу місцевого самоврядування. Оформити спадщину можна як у державного, так і приватного нотаріуса, за місцем відкриття спадщини. Право на спадщину відкривається за останнім місцем проживання померлого (населений пункт) або ж якщо воно невідоме – за місцезнаходженням нерухомого майна (його основної частини).
03.04.2023 16:33:52 Доброго дня! Юристу/адвокату потрібно ознайомитись зі справою, щоб вам допомогти, тому потрібно бачити всі документи по справі
03.04.2023 16:43:03 Доброго дня! У разі пропуску строку на вступ у спадщину, необхідно йти до суду та подавати позовну заяву про встановлення додаткового строку на вступ у спадщину. Після отримання даного рішення,йти до нотаріусу та відкривати спадкову справу та вступати у спадщину. Враховуючи той факт, що ви зазначаєте, що є вже якісь суди, то необхідно отримати від Вас більше інформації, після чого підготувати позицію та здійснити її. Звертайтесь, та я допоможу Вам, спеціалізуюсь на даних питаннях.
03.04.2023 16:59:35 Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 164 "Деякі питання нотаріату в умовах воєнного стану" перебіг строку для прийняття спадщини або відмови від її прийняття зупиняється на час дії воєнного стану, але не більше ніж на чотири місяці. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення строку для прийняття спадщини.
03.04.2023 17:10:18 Доброго дня. Якщо пропущений строк вступу в спадщину, але крім Вас є ще спадкоємці за їх письмовою згодою можливо поновити строк вступу в спадщину. Якщо ви єдиний спадкоємець, та пропустили строк- поновлення можливе через суд з описом причини пропуску строку вступу в спадок та з відсилкою на нормативні акти та практику суду. Також необхідно вираховувати з якого моменту був пропущений строк, діяв на той момент військовий стан на території України чи ні. Для більш ефективної консультації необхідно ознайомитись через офіційний реєстр, які ухвали були винесені судом, за який термін.
03.04.2023 17:43:40 Добрий день У Вас певно ще йде судова справа Якщо Ви єдиний спадкоємець, то це 1-2 судових засіданні
03.04.2023 17:44:44 Вітаю. Потрібно подати клопотання про поновлення строку для вступу до спадщини. Звертайтесь, допоможу Вам.
03.04.2023 18:20:42 Поновлення пропущеного строку на прийняття спадщини можливо лише у судовому порядку. Якщо Ви вже зверталися до суду, то треба зазначити, чи вже було винесено рішення по справі, чи тільки було декілька засідань? Які причини пропуску строку і чи є вони поважними. Прошу надати більш детальну інформацію
03.04.2023 18:33:07 Доброго дня. Пропоную Вам надати документи по справі для детального аналізу та надання розгорнутої відповіді.
03.04.2023 19:21:52 Необходимоідна інформація більш докладна. Які були суди? Чи наявний спір про право чи лише тільки про строки? На якій стадії перебуває справа? Які поважні причини пропуску строку на прийняття спадщини?
03.04.2023 19:22:11 Для надання допомоги у питанні спадкування треба більше інформації від вас. Якщо ви через суд відновлюєте строк для вступу у спадщину, вам просто треба дочекатися рішення суду, та якомога краще обґрунтувати пропуск строку. Звертайтеся, допоможемо
03.04.2023 19:37:21 Поновлення строку для прийняття спадщини тільки через суд. Якщо ви проживали разом із спадкодавцем то вважається, що ви прийняли спадщину автоматично
03.04.2023 19:40:48 Який номер справи?
03.04.2023 19:46:10 Доброго весняного дня! Діюче законодавство України дає можливість поновити пропущений строк для прийняття спадку через суд. При умові , що строк пропушений з поважних причин. Судовий супровід бажано довірити фахівцю. Hекомендую докладніше вивчити документи та проаналізувати ситуацію спільно з адвокатом, для формування плану ефективних дій, які призвели б до досягнення поставленої мети. === У свою чергу рекомендую замовити послугу правового аналізу процесу на інформаційному ресурсі Консультант. Під час супроводу будете впевнені у позитивному вирішенні питання та оперативно отримаєте результат.
03.04.2023 22:23:28 Для встановлення додаткових строків для прийняття спадщини суд досліджує поважність причини їх пропуску. Поважними причинами пропуску строку для прийняття спадщини вважаються причини, пов'язані з об'єктивними, непереборними, істотними труднощами для спадкоємця на вчинення дій для прийняття спадщини, а саме: - тривала хвороба спадкоємця; - перебування спадкоємця тривалий час за межами України (факт проживання за межами України сам по собі не свідчить про наявність об'єктивних, непереробних перешкод для звернення із заявою про прийняття спадщини, оскільки це не позбавляє можливості подати заяву про прийняття спадщини поштою); необізнаність спадкоємця про наявність заповіту (по Належними відповідачами у спорах про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини є спадкоємці, які прийняли спадщину, а у випадку відсутності таких - територіальні громади в особі органів місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини (відповідні сільські, селищні, міські ради).
04.04.2023 01:18:00 Наслідки пропущення строку для прийняття спадщини Відповідно до ЦК України. За письмовою згодою спадкоємців, які прийняли спадщину, спадкоємець, який пропустив строк для прийняття спадщини, може подати заяву про прийняття спадщини нотаріусу або в сільських населених пунктах - уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини. За позовом спадкоємця, який пропустив строк для прийняття спадщини з поважної причини, суд може визначити йому додатковий строк, достатній для подання ним заяви про прийняття спадщини. Поважні причини пропуску строку для прийняття спадщини тривала хвороба спадкоємця; перебування спадкоємця тривалий час за межами України.
04.04.2023 08:14:47 Доброго ранку. Оформлення спадщини через суд ,зазвичай, може зайняти приблизно три-чотири місяці. Звернувшись до адвоката у справах про спадщину , Ви заощадите свій час і процес можна прискорити в залежності від ситуації. Адвокат у справах про спадщину може проконсультувати з будь-якого питання, а також прискорити судовий процес. Дякую.
Similar services and articles
In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!
From Real Users
PRO consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!
Contact us for a free consultation
About us
-
Legal marketplace CONSULTANT
The best legal startup in Ukraine according to the HiiL Innovative Justice Challenge 2021 Ukraine, residents of Diia. City, the first legal service to launch a marketing strategy on all national channels, we work in Poland and England, we were the first to integrate AI (Chat GPT), we not only inform about legal problems from open data, but solve them on a turnkey basis, more than 1000 registered lawyers, more than 25,000 users of the mobile application, we have donated more than $100,000 for legal advice... and this is only a part of our achievements!
-
NewsNew features in the CONSULTANT app from monobank
-
NewsCONSULTANT OF ‘MEET UP: 2024’. How was it?
-
NewsIncrease in ticket prices for CONSULTANT MEET-UP:2024: early bird offers are sold out
-
NewsCONSULTANT MEET-UP: 2024 – an event not to be missed!
-
NewsCONSULTANT joins Diia.City United
-
NewsWhy was the case not opened against General Yury Sodol: instruction from above or inaction of the State Security Bureau?
-
NewsPenalties for failure to provide data to the TCC: can property be confiscated from those who are abroad?
-
NewsConsultant goes to Luxembourg: among the top 20 companies of the Ukrainian delegation to Nexus!
-
NewsThe launch of the Consultant in Poland was announced on one of the country's most influential Internet resources
-
NewsLEGAL TECH IN COMBATING CORRUPTION
-
NewsCONSULTANT: A REVOLUTIONARY APPROACH TO LEGAL SERVICES
- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470