
Вступ у спадщину
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Після смерті матері подали заяву на спадщину на батька. Квартира яка була оформлена на померлу хочемо відписати одразу на внука(9 років). Чи можна якось це оформити не дочекавшись вступу у спадщину так як вони їдуть за кордон.”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
01.08.2023 18:39:18 Я не юрист, але можу надати загальну інформацію. У багатьох країнах процес спадкування може бути складним та залежить від місцевого законодавства. Зазвичай, коли особа померла без заповіту, майно спадає на його/її спадкоємців за дефолтним порядком спадкування, який також визначений законодавством. У вашому конкретному випадку, якщо батько є єдиним спадкоємцем матері, то йому може належати право на успадкування квартири. Проте, для оформлення права власності на цю квартиру на вашого сина (внука) необхідно буде провести процедуру передачі права власності. Я рекомендую звернутися до місцевого нотаріуса або юриста для отримання точної інформації про процес спадкування та передачі прав власності на нерухоме майно у вашому конкретному регіоні. Вони зможуть надати вам конкретну пораду та допомогти оформити всі необхідні документи.
01.08.2023 18:45:26 Доброго дня. До отримання свідоцтва на право на спадщину подарувати квартиру онуку Ваш батько не може. Але батьки дитини можуть оставити довіреність на оформлення права власності на дитину
01.08.2023 22:03:19 Доброго дня!! Ні, не можна, оскільки лише після спливу строку на вступ у спадщину права власності перейде до батька і лише тоді він зможе здійснювати будь які діі з майном. Також звертаю увагу, щоб здійснити будь яку дію з неповнолітнім, в вашому випадку переписати майно на онука, то спершу необхідно отримати дозвіл органів опіки та піклування, а потім вже здійснювати нотаріальні діі.
02.08.2023 00:25:53 Можу підготувати правовий висновок з цього питання.
02.08.2023 04:09:34 Добрий день. Ні, спочатку потрібно оформити спадщину.
03.08.2023 15:41:47 Добрий день! В першу чергу всім спадкоємцям необхідно звернутися до нотаріуса з заявою про відкриття спадкової справи та заявами на прийняття спадщини. Після цього всі спадкоємці подають нотаріусу письмову заяву про відмову від спадщини на користь дитини.

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

От реальных пользователей
PRO консультантов
Все консультанты
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!

Получите консультацию

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470