
Вступ у спадщину
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Після смерті матері подали заяву на спадщину на батька. Квартира яка була оформлена на померлу хочемо відписати одразу на внука(9 років). Чи можна якось це оформити не дочекавшись вступу у спадщину так як вони їдуть за кордон.”
We wanna share the answer from our specialists:
01.08.2023 18:39:18 Я не юрист, але можу надати загальну інформацію. У багатьох країнах процес спадкування може бути складним та залежить від місцевого законодавства. Зазвичай, коли особа померла без заповіту, майно спадає на його/її спадкоємців за дефолтним порядком спадкування, який також визначений законодавством. У вашому конкретному випадку, якщо батько є єдиним спадкоємцем матері, то йому може належати право на успадкування квартири. Проте, для оформлення права власності на цю квартиру на вашого сина (внука) необхідно буде провести процедуру передачі права власності. Я рекомендую звернутися до місцевого нотаріуса або юриста для отримання точної інформації про процес спадкування та передачі прав власності на нерухоме майно у вашому конкретному регіоні. Вони зможуть надати вам конкретну пораду та допомогти оформити всі необхідні документи.
01.08.2023 18:45:26 Доброго дня. До отримання свідоцтва на право на спадщину подарувати квартиру онуку Ваш батько не може. Але батьки дитини можуть оставити довіреність на оформлення права власності на дитину
01.08.2023 22:03:19 Доброго дня!! Ні, не можна, оскільки лише після спливу строку на вступ у спадщину права власності перейде до батька і лише тоді він зможе здійснювати будь які діі з майном. Також звертаю увагу, щоб здійснити будь яку дію з неповнолітнім, в вашому випадку переписати майно на онука, то спершу необхідно отримати дозвіл органів опіки та піклування, а потім вже здійснювати нотаріальні діі.
02.08.2023 00:25:53 Можу підготувати правовий висновок з цього питання.
02.08.2023 04:09:34 Добрий день. Ні, спочатку потрібно оформити спадщину.
03.08.2023 15:41:47 Добрий день! В першу чергу всім спадкоємцям необхідно звернутися до нотаріуса з заявою про відкриття спадкової справи та заявами на прийняття спадщини. Після цього всі спадкоємці подають нотаріусу письмову заяву про відмову від спадщини на користь дитини.

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

From Real Users
PRO consultants
All consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!

Contact us for a free consultation

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470