Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Як мені відновити строк спадщини?

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 4 минуты Количество просмотров: 365
Рейтинг:
0
Дата публикации: 05.10.2021

Недавно нашей команде задали вопрос: “У мене рік тому помер дід, у зв‘язку з тим, що я перебувала на роботі закордоном, я не змогла прийняти спадщину протягом шестимісячного строку. Чи може вважатись моя відсутність в Україні поважною причиною для того, щоб відновити строки прийняття спадщини? Що я можу зробити?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

29.09.2021 08:39:42 Слід звернути увагу на те, що для встановлення додаткового строку для прийняття спадщини позивачеві необхідно довести поважність причин його пропуску, шляхом звернення до суду. Поважними є причини, пов'язані з об'єктивними, непереборними, істотними труднощами для спадкоємця на вчинення цих дій. Суд визнає поважними причини такі, наприклад, як тривала хвороба, відбування покарання у місцях позбавлення волі, перебування на строковій службі, перебування тривалий час за межами України та ін. Однак, якщо ви бажаєте, щоб ту, або іншу причину суд визнав поважною, то суду необхідно надати підтвердження письмовими документами відповідних органів. Другим варіантом є отримання спадкоємцем, який пропустив строк для прийняття спадщини, письмової згоди інших спадкоємців, що прийняли спадщину, на подання нотаріусу заяви про прийняття спадщини після встановленого строку. Раджу Вам звернутися до фахового юриста/адвоката, який спеціалізується на спадковому праві. Бажаю успіху.

BASE (Базовая) 34.02
Реклама
Яценко Олена Володимирівна
Яценко Олена Володимирівна
Юрист
Украина / Сумская область

i

29.09.2021 20:26:25 Переліку поважних причин пропуску строку на подання заяви про прийняття спадщини законом не передбачено. Поважність причин пропуску строку визначається судом в кожному конкретному випадку. Поважними є причини, пов’язані з об’єктивними, непереборними труднощами для спадкоємця на вчинення цих дій.Поновити строк на прийняття спадщини можливо через суд в порядку позовного провадження. Для цього слід звернутися до суду із позовною заявою.За подання позовної заяви сплачується судовий збір в розмірі 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Відповідачем у вказаній категорії справ виступає територіальна громада в особі органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини. До заяви обов’язково потрібно додати копії:– Свідоцтво про смерть; Постанова нотаріуса про відмову у вчиненні нотаріальної дії: Документи про спорідненість спадкодавця та спадкоємця (у разі спадкування за законом);Заповіт (у разі спадкування за заповітом);Закордонного паспорту, документи на нерух.майно

BASE (Базовая) 0.05
Реклама
Пуха Наталія Станіславівна
Пуха Наталія Станіславівна
Юрист
Украина / Ровенская область

i

01.10.2021 08:24:35 Добрий день. Якщо Ваш дідусь оформив на Вас заповіт, то необхідно звернутися до суду з позовом про визначення додаткового строку для прийняття спадщини. Необхідна наявність документів, що були за кордоном. У випадку, якщо заповіту немає, спадкувати Ви можете після смерті дідуся за правом представлення, тобто за власних батьків, які були дітьми дідуся і за умови, що батьки померли. Якщо батьки живі, спадкувати можуть лише вони

BASE (Базовая) 0
Реклама
Корнієнко Оксана Сергіївна
Корнієнко Оксана Сергіївна
Юрист
Украина / Киев

i

image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.