Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Як зареєструвати пай?

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 7 минут Количество просмотров: 386
Рейтинг:
0
Дата публикации: 20.08.2021

Недавно нашей команде задали вопрос: “Привіт. Я маю державний акт старого зразка, так званий акт червоного коліру на право власності на земельну ділянку, утворену за рахунок земельної частки. Як мені зареєструвати право власності на земельну ділянку і які документи мені для цього потрібні?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

Лучший ответ
11.08.2021 15:50:57
Доброго дня. Покроково: 1.Звернутись в будь-яку землевпорядну організацію і замовити виготовлення технічної документації із землеустрою. 2. Звернутись у відділ (управління) Держгеокадастру для реєстрції земельної ділянку в Державному земельному кадастрі (ДЗК) з присвоєнням їй кадастрового номеру, і отримати Витяг про земельну ділянку з Державного земельного кадастру (зазвичай землевпорядна організація бере це на себе). 3. З метою державної реєстрації прав власності на земельну ділянку звернутися до державного реєстратора прав ЦНАП або нотаріус) з відповідною заявою, оригіналами документів, необхідних для відповідної реєстрації, та документом, що підтверджує сплату адміністративного збору. Все
BASE (Базовая) 0
Реклама
Добробабенко Богдан Григорович
Добробабенко Богдан Григорович
Таможенный брокер
Украина / Херсонская область

i

11.08.2021 01:06:07 Якщо Ви маєте державний акт старого зразка на право власності на земельну ділянку, утворену за рахунок земельної частки (паю), та у земельної ділянки відсутній кадастровий номер, Вам бажано: - замовити і розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(виконується на договірній основі суб’єктом господарювання, який має у своєму складі сертифікованих інженерів-землевпорядників); - зареєструвати земельну ділянку в Державному земельному кадастрі з присвоєнням їй кадастрового номеру, і отримати Витяг про земельну ділянку з Державного земельного кадастру; - з метою державної реєстрації прав власності на земельну ділянку звернутися до суб’єкта державної реєстрації прав або нотаріуса з відповідною заявою, оригіналами документів, необхідних для відповідної реєстрації, та документом, що підтверджує сплату адміністративного збору за державну реєстрацію прав у розмірах встановлених ст. 34 З.У "Про дер. реєстрацію речових прав на нерухоме майно'.

BASE (Базовая) 34.01
Реклама
Яценко Олена Володимирівна
Яценко Олена Володимирівна
Юрист
Украина / Сумская область

i

11.08.2021 09:48:35 В державних актах старого зразка кадастровий номер земельної ділянки не зазначається. Для вирішення питання щодо присвоєння кадастрового номера земельній ділянці необхідно звернутися до територіального органу земельних ресурсів із заявою щодо присвоєння земельній ділянці кадастрового номера. Присвоєння кадастрових номерів на вже приватизовані земельні ділянки при наявному державному акті старого зразка повинно відбуватися на підставі технічної документації із землеустрою по відновленню меж земельної ділянки, виконання робіт з визначення геодезичних координат поворотних точок наявних меж земельної ділянки з прив’язкою до державної геодезичної мережі, а також із внесенням відомостей про земельну ділянку до бази даних автоматизованої системи державного земельного кадастру. Технічна документація із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, розробляється землевпорядними організаціями.

BASE (Базовая) 0.04
Реклама
Пуха Наталія Станіславівна
Пуха Наталія Станіславівна
Юрист
Украина / Ровенская область

i

14.08.2021 14:24:39 Для реєстрації права власності на земельну ділянку треба: 1.замовити розроблення технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); документація розробляється будь-якою землевпорядною організацією на підставі договору; 2.зареєструвати земельну ділянку в Державному земельному кадастрі (ДЗК) з присвоєнням їй кадастрового номеру, і отримати витяг про земельну ділянку з ДЗК; 3.зареєструвати право власності на земельну ділянку у Центрі надання адміністративних послуг, або у приватного нотаріуса. Для реєстрації права власності на земельну ділянку подаються документи: заява про реєстрацію права власності; витяг з ДЗК; копія та оригінал вашого паспорту і ІПН; документ, на підставі якого виникло право власності на ділянку, що реєструється; квитанція про сплату адміністративного збору за проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку (квитанція на сплату збору видається "на місці"). Строк реєстрації - 5 робочих днів.

BASE (Базовая) 28.82
Реклама
Тимошенко Олексій Ігорович
Тимошенко Олексій Ігорович
Юрист
Украина / Киевская область

i

17.08.2021 09:08:20 Необхідно замовити і розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення або ж відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Зареєструвати ділянку в Державному земельному кадастрі з присвоєнням їй кадастрового номеру та отримати Витяг про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. В цілях державної реєстрації прав власності на земельну ділянку, потрібно звернутися до суб’єкта державної реєстрації прав або нотаріуса з відповідною заявою, оригіналами документів, необхідних для реєстрації, та документом, який підтверджує сплату адміністративного збору за державну реєстрацію прав. Вже після реєстрації права власності на земельну ділянку отримати Витяг з Державного реєстру прав про проведену державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Мохончук Платон Сергійович
Мохончук Платон Сергійович
Юрист
Украина / Харьковская область

i

image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.