image

Як зареєструвати пай?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 38 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Привіт. Я маю державний акт старого зразка, так званий акт червоного коліру на право власності на земельну ділянку, утворену за рахунок земельної частки. Як мені зареєструвати право власності на земельну ділянку і які документи мені для цього потрібні?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
11.08.2021 15:50:57
Доброго дня. Покроково: 1.Звернутись в будь-яку землевпорядну організацію і замовити виготовлення технічної документації із землеустрою. 2. Звернутись у відділ (управління) Держгеокадастру для реєстрції земельної ділянку в Державному земельному кадастрі (ДЗК) з присвоєнням їй кадастрового номеру, і отримати Витяг про земельну ділянку з Державного земельного кадастру (зазвичай землевпорядна організація бере це на себе). 3. З метою державної реєстрації прав власності на земельну ділянку звернутися до державного реєстратора прав ЦНАП або нотаріус) з відповідною заявою, оригіналами документів, необхідних для відповідної реєстрації, та документом, що підтверджує сплату адміністративного збору. Все
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №183 Митний брокер Україна / Херсонська область

11.08.2021 01:06:07 Якщо Ви маєте державний акт старого зразка на право власності на земельну ділянку, утворену за рахунок земельної частки (паю), та у земельної ділянки відсутній кадастровий номер, Вам бажано: - замовити і розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(виконується на договірній основі суб’єктом господарювання, який має у своєму складі сертифікованих інженерів-землевпорядників); - зареєструвати земельну ділянку в Державному земельному кадастрі з присвоєнням їй кадастрового номеру, і отримати Витяг про земельну ділянку з Державного земельного кадастру; - з метою державної реєстрації прав власності на земельну ділянку звернутися до суб’єкта державної реєстрації прав або нотаріуса з відповідною заявою, оригіналами документів, необхідних для відповідної реєстрації, та документом, що підтверджує сплату адміністративного збору за державну реєстрацію прав у розмірах встановлених ст. 34 З.У "Про дер. реєстрацію речових прав на нерухоме майно'.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

11.08.2021 09:48:35 В державних актах старого зразка кадастровий номер земельної ділянки не зазначається. Для вирішення питання щодо присвоєння кадастрового номера земельній ділянці необхідно звернутися до територіального органу земельних ресурсів із заявою щодо присвоєння земельній ділянці кадастрового номера. Присвоєння кадастрових номерів на вже приватизовані земельні ділянки при наявному державному акті старого зразка повинно відбуватися на підставі технічної документації із землеустрою по відновленню меж земельної ділянки, виконання робіт з визначення геодезичних координат поворотних точок наявних меж земельної ділянки з прив’язкою до державної геодезичної мережі, а також із внесенням відомостей про земельну ділянку до бази даних автоматизованої системи державного земельного кадастру. Технічна документація із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, розробляється землевпорядними організаціями.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

14.08.2021 14:24:39 Для реєстрації права власності на земельну ділянку треба: 1.замовити розроблення технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); документація розробляється будь-якою землевпорядною організацією на підставі договору; 2.зареєструвати земельну ділянку в Державному земельному кадастрі (ДЗК) з присвоєнням їй кадастрового номеру, і отримати витяг про земельну ділянку з ДЗК; 3.зареєструвати право власності на земельну ділянку у Центрі надання адміністративних послуг, або у приватного нотаріуса. Для реєстрації права власності на земельну ділянку подаються документи: заява про реєстрацію права власності; витяг з ДЗК; копія та оригінал вашого паспорту і ІПН; документ, на підставі якого виникло право власності на ділянку, що реєструється; квитанція про сплату адміністративного збору за проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку (квитанція на сплату збору видається "на місці"). Строк реєстрації - 5 робочих днів.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

17.08.2021 09:08:20 Необхідно замовити і розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення або ж відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Зареєструвати ділянку в Державному земельному кадастрі з присвоєнням їй кадастрового номеру та отримати Витяг про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. В цілях державної реєстрації прав власності на земельну ділянку, потрібно звернутися до суб’єкта державної реєстрації прав або нотаріуса з відповідною заявою, оригіналами документів, необхідних для реєстрації, та документом, який підтверджує сплату адміністративного збору за державну реєстрацію прав. Вже після реєстрації права власності на земельну ділянку отримати Витяг з Державного реєстру прав про проведену державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу