Консультант

Юридичні консультації 24/7

Відкрити
image

Як зареєструвати пай?

Вітаю 👋

Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

image
image
Час прочитання: 7 хвилин Кількість переглядів: 384
Рейтинг:
0
Дата публікації: 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Привіт. Я маю державний акт старого зразка, так званий акт червоного коліру на право власності на земельну ділянку, утворену за рахунок земельної частки. Як мені зареєструвати право власності на земельну ділянку і які документи мені для цього потрібні?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
11.08.2021 15:50:57
Доброго дня. Покроково: 1.Звернутись в будь-яку землевпорядну організацію і замовити виготовлення технічної документації із землеустрою. 2. Звернутись у відділ (управління) Держгеокадастру для реєстрції земельної ділянку в Державному земельному кадастрі (ДЗК) з присвоєнням їй кадастрового номеру, і отримати Витяг про земельну ділянку з Державного земельного кадастру (зазвичай землевпорядна організація бере це на себе). 3. З метою державної реєстрації прав власності на земельну ділянку звернутися до державного реєстратора прав ЦНАП або нотаріус) з відповідною заявою, оригіналами документів, необхідних для відповідної реєстрації, та документом, що підтверджує сплату адміністративного збору. Все
BASE (Базова) 0
Реклама
Добробабенко Богдан Григорович
Добробабенко Богдан Григорович
Митний брокер
Україна / Херсонська область

i

11.08.2021 01:06:07 Якщо Ви маєте державний акт старого зразка на право власності на земельну ділянку, утворену за рахунок земельної частки (паю), та у земельної ділянки відсутній кадастровий номер, Вам бажано: - замовити і розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(виконується на договірній основі суб’єктом господарювання, який має у своєму складі сертифікованих інженерів-землевпорядників); - зареєструвати земельну ділянку в Державному земельному кадастрі з присвоєнням їй кадастрового номеру, і отримати Витяг про земельну ділянку з Державного земельного кадастру; - з метою державної реєстрації прав власності на земельну ділянку звернутися до суб’єкта державної реєстрації прав або нотаріуса з відповідною заявою, оригіналами документів, необхідних для відповідної реєстрації, та документом, що підтверджує сплату адміністративного збору за державну реєстрацію прав у розмірах встановлених ст. 34 З.У "Про дер. реєстрацію речових прав на нерухоме майно'.

BASE (Базова) 34.01
Реклама
Яценко Олена Володимирівна
Яценко Олена Володимирівна
Юрист
Україна / Сумська область

i

11.08.2021 09:48:35 В державних актах старого зразка кадастровий номер земельної ділянки не зазначається. Для вирішення питання щодо присвоєння кадастрового номера земельній ділянці необхідно звернутися до територіального органу земельних ресурсів із заявою щодо присвоєння земельній ділянці кадастрового номера. Присвоєння кадастрових номерів на вже приватизовані земельні ділянки при наявному державному акті старого зразка повинно відбуватися на підставі технічної документації із землеустрою по відновленню меж земельної ділянки, виконання робіт з визначення геодезичних координат поворотних точок наявних меж земельної ділянки з прив’язкою до державної геодезичної мережі, а також із внесенням відомостей про земельну ділянку до бази даних автоматизованої системи державного земельного кадастру. Технічна документація із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, розробляється землевпорядними організаціями.

BASE (Базова) 0.04
Реклама
Пуха Наталія Станіславівна
Пуха Наталія Станіславівна
Юрист
Україна / Рівненська область

i

14.08.2021 14:24:39 Для реєстрації права власності на земельну ділянку треба: 1.замовити розроблення технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); документація розробляється будь-якою землевпорядною організацією на підставі договору; 2.зареєструвати земельну ділянку в Державному земельному кадастрі (ДЗК) з присвоєнням їй кадастрового номеру, і отримати витяг про земельну ділянку з ДЗК; 3.зареєструвати право власності на земельну ділянку у Центрі надання адміністративних послуг, або у приватного нотаріуса. Для реєстрації права власності на земельну ділянку подаються документи: заява про реєстрацію права власності; витяг з ДЗК; копія та оригінал вашого паспорту і ІПН; документ, на підставі якого виникло право власності на ділянку, що реєструється; квитанція про сплату адміністративного збору за проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку (квитанція на сплату збору видається "на місці"). Строк реєстрації - 5 робочих днів.

BASE (Базова) 28.82
Реклама
Тимошенко Олексій Ігорович
Тимошенко Олексій Ігорович
Юрист
Україна / Київська область

i

17.08.2021 09:08:20 Необхідно замовити і розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення або ж відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Зареєструвати ділянку в Державному земельному кадастрі з присвоєнням їй кадастрового номеру та отримати Витяг про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. В цілях державної реєстрації прав власності на земельну ділянку, потрібно звернутися до суб’єкта державної реєстрації прав або нотаріуса з відповідною заявою, оригіналами документів, необхідних для реєстрації, та документом, який підтверджує сплату адміністративного збору за державну реєстрацію прав. Вже після реєстрації права власності на земельну ділянку отримати Витяг з Державного реєстру прав про проведену державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.

BASE (Базова) 0
Реклама
Мохончук Платон Сергійович
Мохончук Платон Сергійович
Юрист
Україна / Харківська область

i

image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Адміністрація порталу

Файли cookie та конфіденційність

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookie для персоналізації контенту та аналізу веб-трафіку.