
Як зняти арешт з нерухомості?
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Добрий день. У 2017 році на моє майно було накрадено арешт. У 2018 році за рішенням суду ареш з майна було знято. Тепер я хочу продати квартиру, але відповідно до реєстру арешт майна не знятий. Арешт був зареєтрований за заявою ДПІ. Що мені робити і в яку службу звертатись?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
01.12.2021 22:57:33 Згідно ст. 59 ЗУ «Про виконавче провадження» підставами для зняття виконавцем арешту з майна є:погашення заборгованості із сплати періодичних платежів, якщо виконання рішення може бути забезпечено в інший спосіб, ніж звернення стягнення на майно боржника; отримання виконавцем документального підтвердження наявності на одному чи кількох рахунках боржника коштів, достатніх для виконання рішення про забезпечення позову. Виконавець зобов’язаний зняти арешт з коштів на рахунку боржника не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від банку документів, які підтверджують, що на кошти, які знаходяться на рахунку, заборонено звертати стягнення згідно із Законом України «Про виконавче провадження». Якщо було виявлено порушення порядку накладення арешту, встановленого ЗУ «Про виконавче провадження», арешт з майна боржника знімається, на підставі постанови начальника відповідного відділу державної виконавчої служби, якому підпорядкований державний виконавець
02.12.2021 10:59:31 Після розгляду справи судом, у разі задоволення такого рішення виконавець повинен зняти з такого майна арешт не пізніше наступного дня, коли йому стало відомо про такі обставини. Це положення закріплено у ст. 59 Закону України “Про виконавче провадження”. Хто був виконавцем арешту до того треба і звертатись, можливо зверніться до Виконавчої служби. Можливо Вам потрібно буде знов звернутись до суду для зняття арешту (така заява не обкладається судовим збором). Раджу Вам звернутись до кваліфікованого юриста, який допоможе у Вашій справі.
02.12.2021 11:06:02 Накладати арешт на майно боржника має право виключно приватний або державний виконавець, він же і знімає арешт. Спершу вам треба дізнатись, хто саме накладав арешт: державний виконавець відділу Державної виконавчої служби або приватний виконавець. Для зняття арешту вам необхідно подати письмову заяву про зняття арешту з майна. Заява пишеться в довільній формі, але має обов'язково включати: ваше повне ім'я, адресу проживання, номер телефону та адресу електронної пошти; найменування відділу державної виконавчої служби та його адресу, або повне ім'я приватного виконавця та адресу його офісу. В заяві стисло опишіть: коли накладений арешт, коли знятий за рішенням суду; та заявіть вимогу про зняття арешту з майна. До заяви обов'язково додайте копію рішення суду про зняття арешту. Копію судового рішення завірте вашим підписом. Заяву про зняття арешту відправте до виконавця поштою - цінним листом з описом вкладення; або подайте особисто.
03.12.2021 07:55:10 Вам потібно звернутися до суду написавши відповідну заяву про видачу Вам виконавчого листа по отриманому Вами рішенню суду про зняття арешту. Отримавши виконавчий лист, його потрібно надати до виконавчої служби з відповідною заявою про зняття арешту та прийняття до виконання виконавчого листа.
06.12.2021 18:21:32 Вам потрібно звернутись із заявою про зняття арешту до ДПІ за заявою якої було накладено арешт та долучити до неї копію рішення суду яким знято арешт з Вашої квартири із відміткою про набрання законної сили. Окрім цього, якщо даних дій буде не достатньо, зверніться із аналогічною заявою до реєстратора який накладав арешт (дізнатись який саме реєстратор накладав арешт можна у реєстрі речових прав на нерухоме майно).

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470