image

Як зняти арешт з нерухомості?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 142 08.12.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. У 2017 році на моє майно було накрадено арешт. У 2018 році за рішенням суду ареш з майна було знято. Тепер я хочу продати квартиру, але відповідно до реєстру арешт майна не знятий. Арешт був зареєтрований за заявою ДПІ. Що мені робити і в яку службу звертатись?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

01.12.2021 22:57:33 Згідно ст. 59 ЗУ «Про виконавче провадження» підставами для зняття виконавцем арешту з майна є:погашення заборгованості із сплати періодичних платежів, якщо виконання рішення може бути забезпечено в інший спосіб, ніж звернення стягнення на майно боржника; отримання виконавцем документального підтвердження наявності на одному чи кількох рахунках боржника коштів, достатніх для виконання рішення про забезпечення позову. Виконавець зобов’язаний зняти арешт з коштів на рахунку боржника не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від банку документів, які підтверджують, що на кошти, які знаходяться на рахунку, заборонено звертати стягнення згідно із Законом України «Про виконавче провадження». Якщо було виявлено порушення порядку накладення арешту, встановленого ЗУ «Про виконавче провадження», арешт з майна боржника знімається, на підставі постанови начальника відповідного відділу державної виконавчої служби, якому підпорядкований державний виконавець

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

02.12.2021 10:59:31 Після розгляду справи судом, у разі задоволення такого рішення виконавець повинен зняти з такого майна арешт не пізніше наступного дня, коли йому стало відомо про такі обставини. Це положення закріплено у ст. 59 Закону України “Про виконавче провадження”. Хто був виконавцем арешту до того треба і звертатись, можливо зверніться до Виконавчої служби. Можливо Вам потрібно буде знов звернутись до суду для зняття арешту (така заява не обкладається судовим збором). Раджу Вам звернутись до кваліфікованого юриста, який допоможе у Вашій справі.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

02.12.2021 11:06:02 Накладати арешт на майно боржника має право виключно приватний або державний виконавець, він же і знімає арешт. Спершу вам треба дізнатись, хто саме накладав арешт: державний виконавець відділу Державної виконавчої служби або приватний виконавець. Для зняття арешту вам необхідно подати письмову заяву про зняття арешту з майна. Заява пишеться в довільній формі, але має обов'язково включати: ваше повне ім'я, адресу проживання, номер телефону та адресу електронної пошти; найменування відділу державної виконавчої служби та його адресу, або повне ім'я приватного виконавця та адресу його офісу. В заяві стисло опишіть: коли накладений арешт, коли знятий за рішенням суду; та заявіть вимогу про зняття арешту з майна. До заяви обов'язково додайте копію рішення суду про зняття арешту. Копію судового рішення завірте вашим підписом. Заяву про зняття арешту відправте до виконавця поштою - цінним листом з описом вкладення; або подайте особисто.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

03.12.2021 07:55:10 Вам потібно звернутися до суду написавши відповідну заяву про видачу Вам виконавчого листа по отриманому Вами рішенню суду про зняття арешту. Отримавши виконавчий лист, його потрібно надати до виконавчої служби з відповідною заявою про зняття арешту та прийняття до виконання виконавчого листа.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

06.12.2021 18:21:32 Вам потрібно звернутись із заявою про зняття арешту до ДПІ за заявою якої було накладено арешт та долучити до неї копію рішення суду яким знято арешт з Вашої квартири із відміткою про набрання законної сили. Окрім цього, якщо даних дій буде не достатньо, зверніться із аналогічною заявою до реєстратора який накладав арешт (дізнатись який саме реєстратор накладав арешт можна у реєстрі речових прав на нерухоме майно).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №215 Юрист Україна / Львівська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу