Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Який порядок дій для отримання спадщини

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 11 минут Количество просмотров: 251
Рейтинг:
0
Дата публикации: 22.11.2022

Недавно нашей команде задали вопрос: “Цікавить, куди звертатись і які потрібно мати документи, для отримання спадщини”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

03.11.2022 16:08:20 звернутись до нотаріуса бажано за місцем мешкання/ реєстрації місця проживання померлої особи. Або за місцем Вашого розташування. Необхідно мати документи особисті. та про факт смерті особи. Після чого нотаріус відкриває спадкову справу, встановлюється факт наявності заповіту.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Бабенко Олександр Юрійович
Бабенко Олександр Юрійович
Юрист
Украина / Днепропетровская область

i

03.11.2022 16:11:01 Звертатися до нотаріуса, який є в реєстрі нотаріусів, які можуть вчиняти нотаріальні дії. Потрібна ваша письмова заява про прийняття спадщини та документи підтверджуючі ступень спорідненості

BASE (Базовая) 0
Реклама
Петров Антон
Петров Антон
Юрист
Украина / Запорожская область

i

03.11.2022 16:11:02 Для отримання спадщини необхідно звернутися до нотаріуса для подання заяви про прийняття спадщини. При поданні заяви Вам знадобляться свідоцтво про смерть спадкодавця, документи що підтверджують родинні стосунки (якщо Ви не є спадкоємцем по заповіту). Звернутися необхідно протягом 6 місяців з моменту смерті спадкодавця (10 місяців, якщо цей строк припадає на час військового стану). В подальшому Вам також необхідно буде надати правовостановчі документи на спадкове майно

PRO 68.22
Реклама
Гіммельфарб Станіслав Олегович
Гіммельфарб Станіслав Олегович
Юрист
Украина / Киев
Гіммельфарб Станіслав Олегович

i

03.11.2022 16:11:14 Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. Незалежно від того, чи ви є спадкоємцем за законом або за заповітом, для прийняття спадщини у встановлений законодавством термін потрібно подати заяву нотаріусу, в сільських населених пунктах - до уповноваженої на це посадової особи відповідного органу місцевого самоврядування. Оформити спадщину можна як у державного, так і приватного нотаріуса, за місцем відкриття спадщини. Право на спадщину відкривається за останнім місцем проживання померлого (населений пункт) або ж якщо воно невідоме – за місцезнаходженням нерухомого майна (його основної частини). Тобто, для того, щоб вступити у спадщину, ви можете звернутися до будь-якого нотаріуса в тому населеному пункті, де був зареєстрований померлий або де майно.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Швець Олександр
Швець Олександр
Юрист
Украина / Хмельницкая область

i

03.11.2022 16:18:02 Протягом воєнного стану можна звертатись за отриманням спадщини до будь-якого нотаріуса, який знаходиться на підконтрольній Україні території. Нотаріус та спадкове майно можуть знаходитись в різних населених пунктах. Подати заяву про вступ у спадщину можливо і після спливу 6-місячного строку з дня смерті спадкодавця. Разом з заявою подаються: 1. Свідоцтво про смерть спадкодавця; 2. Копія паспорту спадкодавця; 3. Копія Вашого паспорту, ідентифікаційного номеру та свідоцтва про народження (для підтвердження спорідненості з померлим спадкодавцем). На підставі поданої заяви та документів нотаріус відкриє спадкову справу, зареєструє Ваше право власності на нерухомість, що залишив спадкодавець, та видасть свідоцтво про право власності на неї. Краще обирати приватного нотаріуса, а не державного, швидше буде.

BASE (Базовая) 28.82
Реклама
Тимошенко Олексій Ігорович
Тимошенко Олексій Ігорович
Юрист
Украина / Киевская область

i

03.11.2022 16:25:46 Вітаю. Для отримання спадщини потрібно звернутись до нотаріуса (за місцем реєстрації (прописки) спадкодавця) протягом 6 місяців з дня смерті. Документи - ∙ свідоцтво про смерть спадкодавця; ∙ документи, що підтверджують родинні стосунки (свідоцтво про народження, шлюб тощо); ∙ документи, що підтверджують право власності спадкодавця на транспортні засоби, банківські рахунки тощо (якщо частиною спадщини є нерухомість, нотаріус безпосередньо отримує інформацію з Державного реєстру майнових прав на нерухоме майно); ∙ паспорт спадкоємця; ∙ ідентифікаційний код спадкоємця; ∙ довідка з ЖЕКу (якщо спадкоємець проживав разом зі спадкодавцем на момент смерті).

BASE (Базовая) 0.01
Реклама
Костюк Яна
Костюк Яна
Юрист
Украина / Киевская область

i

03.11.2022 16:54:18 З дня смерті спадкодавця протягом 6 місяців (під час військового стану 10 місяців) потрібно звернутися до будь-якого нотаріуса із заявою про прийняття спадщини. Після спливу 6 місяців з дня смерті (зараз 10) треба отримати свідоцтво про спадщину, яке є правовстановлюючим документом та дає право на реєстрацію майна.

BASE (Базовая) 34.08
Реклама
Мамай Ірина
Мамай Ірина
Адвокат
Украина / Ровенская область

i

03.11.2022 18:29:38 До нотаріуса. За необхідності звертайтесь особисто.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Юрчук Світлана
Юрчук Світлана
Юрист
Украина / Ивано-Франковская область

i

03.11.2022 19:54:03 Заява на вступ у спадщину подається двома способами: або безпосередньо нотаріусові, або надсилається поштою. З собою треба взяти свій паспорт та ідентифікаційний номер.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Мартинюк Ярослав
Мартинюк Ярослав
Юрист
Украина / Винницкая область

i

03.11.2022 21:46:30 До нотаріуса. Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. Незалежно від того, чи ви є спадкоємцем за законом або за заповітом, для прийняття спадщини у встановлений законодавством термін потрібно подати заяву нотаріусу, в сільських населених пунктах - до уповноваженої на це посадової особи відповідного органу місцевого самоврядування. Оформити спадщину можна як у державного, так і приватного нотаріуса, за місцем відкриття спадщини. Право на спадщину відкривається за останнім місцем проживання померлого (населений пункт) або ж якщо воно невідоме – за місцезнаходженням нерухомого майна. Тобто, для того, щоб вступити у спадщину, ви можете звернутися до будь-якого нотаріуса в тому населеному пункті, де був зареєстрований ) померлий.

BASE (Базовая) 0.04
Реклама
Пуха Наталія Станіславівна
Пуха Наталія Станіславівна
Юрист
Украина / Ровенская область

i

04.11.2022 08:47:40 Доброго ранку. В спадок Ви вступаєте через пів року після смерті спадкодавця. Звернутись Ва треба до нотаріуса, де Вам буде надана консультація с приводу спадкування. Важливо: не пропустіть термін спадкування, інакше будете його поновлювати через суд. Дякую.

BASE (Базовая) 34.01
Реклама
Яценко Олена Володимирівна
Яценко Олена Володимирівна
Юрист
Украина / Сумская область

i

04.11.2022 20:49:43 Готова надати відповідну консультацію

BASE (Базовая) 0
Реклама
Сєргєєва Ольга
Сєргєєва Ольга
Юрист
Украина / Львовская область

i

07.11.2022 00:39:29 Доброго вечора. Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. Незалежно від того, чи ви є спадкоємцем за законом або за заповітом, для прийняття спадщини у встановлений законодавством термін потрібно подати заяву нотаріусу, в сільських населених пунктах - до уповноваженої на це посадової особи відповідного органу місцевого самоврядування. Оформити спадщину можна як у державного, так і приватного нотаріуса, за місцем відкриття спадщини. Право на спадщину відкривається за останнім місцем проживання померлого (населений пункт) або ж якщо воно невідоме – за місцезнаходженням нерухомого майна (його основної частини). Тобто, для того, щоб вступити у спадщину, ви можете звернутися до будь-якого нотаріуса в тому населеному пункті, де був зареєстрований (прописаний)

BASE (Базовая) 34.02
Реклама
Неофіта ДМИТРО Богданович
Неофіта ДМИТРО Богданович
Юрист
Украина / Львовская область

i

07.11.2022 22:16:26 Вам необхідно у 6 місячний строк з моменту відкриття спадщини ( смерті спадкодавця) звернутись до нотаріуса за місцем проживання спадкодавця із заявою про прийняття спадщини до якої варто додати наступні документи:свідоцтво про смерть померлого – оригінал;довідка, де зафіксовано місце реєстрації померлого, де він і з ким був зареєстрований на момент смерті;документи, які підтверджують право власності на майно померлого (наявність не обов’язкова);паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків спадкоємця (Вас);заповіт (якщо спадкуємо за заповітом); якщо за законом – документи, що підтверджують родинні зв’язки (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб);оплата послуг нотаріуса і державного мита за відкриття спадкової справи.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Циган Петро
Циган Петро
Юрист
Украина / Львовская область

i

16.11.2022 21:48:44 Добрий день, після того як Вам відкрилася спадщина а саме якщо хтось помер з близьких Вам потрібно звернутися до нотаріуса відкрити спадкову справу, отримати витяг із спадкового реєстру не пізніше ніж 6 місяців із дня смерті. Документи: паспорт, ІНН, свідоцтво про смерть, документи на рухоме тамнерухоме майно яке належало померлій людині.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Лисенко Жанна
Лисенко Жанна
Юрист
Украина / Полтавская область

i

image
image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Отзывы

От реальных пользователей

  • АН
    Андрій

    Звертався щодо ситуації з СЗЧ. Дуже допомогли – грамотно оформили позицію, підготували пояснення для слідства.

  • ВІ
    Віктор

    Оформлював ОГД після поранення. Все зробили швидко – допомогли з документами, пояснили порядок дій, підтримка була з перших хвилин.

  • НА
    Настя

    Чіткий сервіс, грамотні юристи. Я зверталась по аліментному спору – все вирішили без суду, що дуже важливо.

  • ОЛ
    Олександр

    Оперативно отримала консультацію по штрафу з податкової. Підказали, як правильно оскаржити і виграти.

  • МА
    Марія

    Допомогли скласти договір оренди і врахували всі ризики.Зробили доволі швидко, співпрацею задоволена

  • ОЛ
    Олексій

    Отримав якісну консультацію щодо реєстрації ФОП. Все чітко, зрозуміло, професійно і без води. Рекомендую!

  • СЕ
    Сергій

    Звернувся за консультацією з господарського спору. Отримав чіткий план дій і готові документи. Дуже задоволена послугами

image
ТОП 10

PRO консультантов

Все консультанты
  • PREMIUM 75.56 Топ 1
    image

    Студенцов Олександр

    Юрист Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 68.31 Топ 2
    image

    Грицай Николай Игоревич

    Юрист Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 59.93 Топ 3
    image

    Боревич Мария

    Юрист Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 55.92 Топ 4
    image

    Одинцова Валерія

    Юрист Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 52.74 Топ 5
    image

    Баладыга Сергей

    Юрист Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 49.8 Топ 6
    image

    Макеєв Дмитро

    Юрист Украина / Кременчуг
    і
  • PREMIUM 48.49 Топ 7
    image

    Хижавская Олеся Ярославовна

    Юрист Украина / Хмельницкая область
    і
  • PREMIUM 39.2 Топ 8
    image

    Миколаєнко Олена

    Юрист Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 39.17 Топ 9
    image

    Молчанов Олег Викторович

    Адвокат Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 37.74 Топ 10
    image

    Юлия Палагина Владимировна

    Юрист Украина / Харьковская область
    і

Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное время.

Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов – можете уверенно доверять нашим специалистам!

image
Бонус

Получите консультацию

Пройдите опрос и получите ₴500.00 на консультацию

Ответьте на указанные вопросы и мы мгновенно засчитаем ₴500.00 на первую консультацию в мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ. Это означает, что консультация для Вас будет абсолютно бесплатной, а юрист получит оплату от нашего сервиса. Это обеспечивает быстрый и качественный ответ сразу от нескольких специалистов. С примерами таких консультаций можно ознакомиться ниже. Начисление бонуса ограничено во времени, поэтому не медлите – действуйте!

  • 0 дни
  • 0 часы
  • 0 минуты
  • 0 секунд
  • ukraine Украина +380
  • poland Польша +48
  • england Великобритания +44
  • usa Соединенные Штаты +1
  • other Другое +
image

Спасибо за регистрацию!

Задайте Ваш вопрос через мобильное приложение

  • Вам нужен военный юрист или адвокат?
  • Вы уже обращались за юридической помощью ранее?
  • Ваш вопрос связан с документами или договорами?
  • Планируете ли вы обращаться в суд в ближайшее время?
  • Вам необходим юридический сопровождение сделки (покупка, аренда и т.д.)?
  • Есть ли у вас официальные документы, связанные с вашим вопросом?
image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.