
Земельне питання
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня. У моєї бабусі в селі є будинок і невелика ділянка (не пам’ятаю скільки сот) біля нього. Вона хоче передати мені його у спадок, але це все не приватизоване. Скажіть, будь-ласка, як нам ліпше зробити: приватизувати спочатку на бабусю і скласти заповіт, чи просто скласти заповіт, а після смерті (надіюся це буде ще не скоро) приватизувати на себе. Гарно дякую.”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
30.01.2024 16:13:15 Доброго дня! Щодо вашого питання про приватизацію будинку і ділянки, які належать вашій бабусі, рекомендую звернутися до місцевої адміністрації або до нотаріуса для отримання точної інформації щодо правового оформлення спадщини. Зазвичай, у таких випадках рекомендується спочатку приватизувати майно на особу, яка має намір передати його у спадок. Потім можна скласти заповіт, в якому зазначити свого спадкоємця (вашу особу) та передати йому право власності після смерті. Проте, краще звернутися до фахівця з цивільного права або нотаріуса для отримання конкретних порад щодо вашої ситуації. Вони зможуть надати вам точну інформацію про необхідну послідовність документальних дiй та викласти всi можливі варіанти.
30.01.2024 16:14:13 Доброго дня, я на вашому би місці спочатку би приватизував і не чекав.
30.01.2024 16:16:40 Той хто має право власності на будинок, той у будь який час зможе приватизувати землю під будинком. Тож то ваше особисте діло коли приватизувати землю. Однак зі свого боку радив вам за життя бабусі цим зайнятися, чимало що зміниться після її смерті.
30.01.2024 16:56:37 Рекомендую зареєструвати право власності за життя. В заповіті, як правило, якщо мова йде про одного спадкуємця, формулювання загальні: "все належне мені майно, майнові права...". Якщо обирете даний варіант, то це можливо буде зробити без подачі позову до суду про визнання права власності. Нотаріус видає свідоцтво на прийняття спадщини і на підставі цього свідоцтва здійснює перереєстрацію майна. Однак, якщо буде складено тільки заповіт, з розрахунку на оформлення права власності в майбутньому, то без суду Ви не зможете зареєструвати за собою право власності, що буде дорожче і довше, аніж в першому варіанті, бо після прийняття спадщини, необхідно буде звертатись до суду з позовом про визнання права власності за Вами, а при цьому в ході судового розгляду, необхідно буде доводити право власності бабусі. Також, це витрати на судовий збір та правову допомогу адвоката.
30.01.2024 18:59:06 Скласти заповіт і робити приватизацію на бабусю одночасно, це все спростить процедуру оформлення права власності вподальшому на вас
31.01.2024 10:36:26 Поки є можливість треба оформляти право власності на бабусю, бо потім процес буде значно важчим і дорожчим для Вас.

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470