Знищення майна
Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня, підкажіть, як довго може зберігатись авто на штрафмайданчику навіть після вироку суду. Декілька років тому мій батько потрапив у дуже тяжке ДТП, все вже дуже давно вирішилось і про розбите авто забули як про нагадування трагедії. Я вирішив все таки знайти і щось з ним зробити, навіть квитанцію зберігалась і рішення суду про повернення авто. Я приїхав до установи де мало бути авто, а там кажуть що його вже давно здали на металобрухт. Як таке може бути і чи варто шукати правди?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
27.04.2023 11:20:36 Згідно законодавства державна реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів скасовується на підставі документів, що підтверджують установлення факту знищення, підробки або зміни ідентифікаційного номера транспортного засобу, номера двигуна або заміни без відповідного дозволу номерної панелі з ідентифікаційним номером транспортного засобу. Вимагайте надання відповідного рішення. Власник майна має право на судовий захист своїх порушених прав та відшкодування завданих майну збитків.
27.04.2023 12:53:04 Доброго дня! Звісно варто шукати правду. Як Ви зазначили у своєму повідомленні, є рішення суду щодо повернення майна. Замість того, щоб виконати рішення та віддати власнику, хтось його здав на металобрухт, тобто привласнив майно собі або в пользу третіх осіб. В цих діях вбачається злочин двух-трьох статей Кримінального кодексу України. Треба шукати правду, оскільки: 1. Безкарність народжує вседозволеність; 2. Право та справедливість полягають у тому, щоб кожний робив своє так аби ніхто не мав чужого та не позбавлявся свого.
27.04.2023 13:28:01 ІНСТРУКЦІЯ про порядок вилучення, обліку, зберігання та передачі речових доказів у кримінальних справах, цінностей та іншого майна органами дізнання, досудового слідства і суду 78. Речові докази, інші предмети і цінності, які підлягають поверненню їх власникам, зберігаються після набрання вироком (ухвалою) законної сили, закінчення строку оскарження постанови судді, прокурора, слідчого, працівника органу дізнання протягом шести місяців з дня повідомлення власника про можливість їх повернення. Якщо протягом цього строку клопотання про повернення вказаних об'єктів не надійшло, вони передаються спеціальній комісії, яка разом з фінансовими органами приймає рішення про проведення їх реалізації або знищення. Про знищення, яке відбулося, складається акт, який підшивається до справи. В книзі (журналі) обліку речових доказів робиться відповідна відмітка.
27.04.2023 14:06:18 Да необхідно с заявою або адвокатським запитом звернутися до установи де зберігалося авто. Після отримання відповіді та подальшого аналізу рішення суду прийняти рішення що робити далі у данній сітуації.
01.05.2023 09:42:39 Доброго дня! Питання зберігання та повернення речових доказів у кримінальному провадженні визначені ст. 100 КПК України та Порядком зберігання речових доказів стороною обвинувачення..., затвердженим Постановою КМУ від 19.11.2012 № 1104. Відповідно до вимог вказаних нормативно-правових актів речовий доказ зберігається протягом усього строку кримінального провадження, після його завершення за рішенням суду повертається власнику (законному володільцю) майна. Схоронність речового доказу має забезпечувати орган поліції, у якого він перебуває на зберіганні. Крім того, перевірку зберігання речових доказів має проводити відповідний прокурор. За приписами ч. 4 ст. 100 КПК України у разі втрати чи знищення стороною кримінального провадження наданого їй речового доказу вона зобов’язана повернути володільцю таку саму річ або відшкодувати її вартість. Отже, Ви маєте право на повернення авто або відшкодування його вартості.
03.05.2023 00:20:34 Згідно зі статтею 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення, транспортний засіб може зберігатись на штрафмайданчику протягом 60 днів з дня складання протоколу про адміністративне правопорушення. Якщо власник не звертається за звільненням авто, то воно може бути передано на зберігання до автостоянки протягом 180 днів. Після цього транспортний засіб може бути переданий на реалізацію або списаний як металобрухт. Однак, якщо вирок суду про повернення авто був винесений, то установа, де мало бути авто, повинна була повідомити вас або відповідний орган про те, що автомобіль знаходиться у них на зберіганні. Якщо вони відмовляються повернути вам авто, то вам слід звернутись до суду з позовом про повернення майна.
Похожие услуги и статьи
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470