Зняття арешту
Недавно нашей команде задали вопрос: “Заарештували зем паї моєї тьоті яка поіїхала в Польщу та виникла заборгованість перед виконавчою службою 600000 грн
Чи можна зняти арешти та зняти цю заборгованість в досудовому або судовому порядку?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
15.12.2022 12:28:06 Вітаю. Потрібно оскаржувати причину заборгованості.
15.12.2022 12:48:05 Доброго дня. Необхідно знати більш подробиць. В зв'язку з чим утворилась заборгованість? Хто накладав арешт та ще ряд запитань. Для отримання шляхів вирішення проблеми раджу звернутися для отримання правового висновку
15.12.2022 13:47:23 доброго дня. зняття арешту та заборгованості залежить від підстав виникнення заборгованості. треба розбиратися на якій підставі виникла заборгованості. відповідно якщо оскаржити заборгованість у судовому порядку та отримати позитивний результат як наслідок арешт буде скасовано. у досудовому порядку можна також скасувати якщо домовитися з вашим кредитором та ви готові сплатити кошти
15.12.2022 14:33:49 Треба розбиратися звідки заборгованість. У виконавчу виконавчий лист потрапляє після винесення судового рішення про стягнення боргу, яке можна було оскаржити. ЯКщо вона про це не знала, то можна поновити строки та оскаржити. Арешт на майно - це спосіб стягнення коштів. Теж можна окремо оскаржити. В досудовому порядку це все зняти можна хіба після оплати боргу.
15.12.2022 15:00:13 Арешт з майна може зняти безпосередньо сам виконавець в таких випадках: у разі закінчення виконавчого провадження; якщо будуть виявлені порушення в процедурі накладення арешту ; якщо буде встановлено недоцільність або неможливість реалізувати арештовані майно; отримання виконавцем документального підтвердження, що рахунок боржника має спеціальний режим використання або здійснення стягнення на такі кошти заборонено законом; надходження на рахунок органу державної виконавчої служби, рахунок приватного виконавця суми коштів, стягнених з боржника, необхідної для задоволення вимог усіх стягувачів, стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження та штрафів, накладених на боржника; отримання виконавцем документів, що підтверджують про повний розрахунок за придбане майно на електронних торгах .
15.12.2022 15:38:28 Вітаю. Тут треба оскаржувати арешт та підставу, на основі якої виникла така заборгованість, через суд, однозначно. Однак сказати наперед без вивчення матеріалів неможливо.
15.12.2022 16:37:10 Наскільки я розумію заборгованість у Вас виникла перед певним кредитором, а не ДВС. ДВС є органом стягнення, до функцій якого відноситься виконання відповідних рішень щодо стягнення заборгованості. Щодо зняття арешту з нерухомого майна - це також можливо. Варіантів декілька: 1. Сплата заборгованості; 2. Оскарження рішення на підставі якого був виданий відповідний документ на підставі якого був накладений арешт; 3. Оскарження дій державного (приватного) виконаця. Це якщо коротко. Для більш детальної консультації необхідно володіти повною інформацією по вашому питання (що за борг, що за рішення і т.д.).
15.12.2022 17:12:20 За що виникла заборгованість перед виконавчою службою? Це рішення суду? Виконавчий напис нотаріуса? Несплата податків Тощо. Заборгованість перед виконавчою службою це наслідки, Вам потрібно боротися з причиною.
16.12.2022 10:51:02 Доброго дня. За загальним правилом арешт знімається після погашення заборгованості . Досудовий порядок , це напряму вирішити питання щодо боргу із кредиторами, укласти угоду про відстрочення сплати боргу або його реструктуризацію . Просити зменшити суму боргу при умові, що залишок буде сплачено. В судовому порядку можна оскаржити суми боргу , просити суд визнати недійсними певні договори чи інші обставини, на підставі ких виник борг. (Мені невідомі деталі вашої справи, відповідно консультація поверхова). Окремим розділом йде варіант оскарження дій ДВС, але для цього необхідно виростати можливі попередні варіанти.
19.12.2022 19:46:04 Можна в судовому Відповідно до ст. 48 ЗУ «Про виконавче провадження», звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні та примусовій реалізації. Одним із видів нерухомого майна боржника, на яке може бути звернено стягнення державним та/або приватним виконавцем є земельна ділянка, у тому числі призначена для реалізації сільськогосподарських потреб та цілей. Накладення арешту на нерухоме майно боржника є крайнім заходом звернення стягнення, що впроваджується у разі відсутності у такого боржника коштів та інших матеріальних цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача. Порядок звернення стягнення на об'єкти нерухомого майна боржника регулюється статтею 50 ЗУ «Про виконавче провадження». Боржник вправі звернутися до суду із позовом про зняття арешту з майна (коштів) боржника чи із скаргою на дії державного виконавця.
Похожие услуги и статьи
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470