Зняття арешту
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Заарештували зем паї моєї тьоті яка поіїхала в Польщу та виникла заборгованість перед виконавчою службою 600000 грн
Чи можна зняти арешти та зняти цю заборгованість в досудовому або судовому порядку?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
15.12.2022 12:28:06 Вітаю. Потрібно оскаржувати причину заборгованості.
15.12.2022 12:48:05 Доброго дня. Необхідно знати більш подробиць. В зв'язку з чим утворилась заборгованість? Хто накладав арешт та ще ряд запитань. Для отримання шляхів вирішення проблеми раджу звернутися для отримання правового висновку
15.12.2022 13:47:23 доброго дня. зняття арешту та заборгованості залежить від підстав виникнення заборгованості. треба розбиратися на якій підставі виникла заборгованості. відповідно якщо оскаржити заборгованість у судовому порядку та отримати позитивний результат як наслідок арешт буде скасовано. у досудовому порядку можна також скасувати якщо домовитися з вашим кредитором та ви готові сплатити кошти
15.12.2022 14:33:49 Треба розбиратися звідки заборгованість. У виконавчу виконавчий лист потрапляє після винесення судового рішення про стягнення боргу, яке можна було оскаржити. ЯКщо вона про це не знала, то можна поновити строки та оскаржити. Арешт на майно - це спосіб стягнення коштів. Теж можна окремо оскаржити. В досудовому порядку це все зняти можна хіба після оплати боргу.
15.12.2022 15:00:13 Арешт з майна може зняти безпосередньо сам виконавець в таких випадках: у разі закінчення виконавчого провадження; якщо будуть виявлені порушення в процедурі накладення арешту ; якщо буде встановлено недоцільність або неможливість реалізувати арештовані майно; отримання виконавцем документального підтвердження, що рахунок боржника має спеціальний режим використання або здійснення стягнення на такі кошти заборонено законом; надходження на рахунок органу державної виконавчої служби, рахунок приватного виконавця суми коштів, стягнених з боржника, необхідної для задоволення вимог усіх стягувачів, стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження та штрафів, накладених на боржника; отримання виконавцем документів, що підтверджують про повний розрахунок за придбане майно на електронних торгах .
15.12.2022 15:38:28 Вітаю. Тут треба оскаржувати арешт та підставу, на основі якої виникла така заборгованість, через суд, однозначно. Однак сказати наперед без вивчення матеріалів неможливо.
15.12.2022 16:37:10 Наскільки я розумію заборгованість у Вас виникла перед певним кредитором, а не ДВС. ДВС є органом стягнення, до функцій якого відноситься виконання відповідних рішень щодо стягнення заборгованості. Щодо зняття арешту з нерухомого майна - це також можливо. Варіантів декілька: 1. Сплата заборгованості; 2. Оскарження рішення на підставі якого був виданий відповідний документ на підставі якого був накладений арешт; 3. Оскарження дій державного (приватного) виконаця. Це якщо коротко. Для більш детальної консультації необхідно володіти повною інформацією по вашому питання (що за борг, що за рішення і т.д.).
15.12.2022 17:12:20 За що виникла заборгованість перед виконавчою службою? Це рішення суду? Виконавчий напис нотаріуса? Несплата податків Тощо. Заборгованість перед виконавчою службою це наслідки, Вам потрібно боротися з причиною.
16.12.2022 10:51:02 Доброго дня. За загальним правилом арешт знімається після погашення заборгованості . Досудовий порядок , це напряму вирішити питання щодо боргу із кредиторами, укласти угоду про відстрочення сплати боргу або його реструктуризацію . Просити зменшити суму боргу при умові, що залишок буде сплачено. В судовому порядку можна оскаржити суми боргу , просити суд визнати недійсними певні договори чи інші обставини, на підставі ких виник борг. (Мені невідомі деталі вашої справи, відповідно консультація поверхова). Окремим розділом йде варіант оскарження дій ДВС, але для цього необхідно виростати можливі попередні варіанти.
19.12.2022 19:46:04 Можна в судовому Відповідно до ст. 48 ЗУ «Про виконавче провадження», звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні та примусовій реалізації. Одним із видів нерухомого майна боржника, на яке може бути звернено стягнення державним та/або приватним виконавцем є земельна ділянка, у тому числі призначена для реалізації сільськогосподарських потреб та цілей. Накладення арешту на нерухоме майно боржника є крайнім заходом звернення стягнення, що впроваджується у разі відсутності у такого боржника коштів та інших матеріальних цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача. Порядок звернення стягнення на об'єкти нерухомого майна боржника регулюється статтею 50 ЗУ «Про виконавче провадження». Боржник вправі звернутися до суду із позовом про зняття арешту з майна (коштів) боржника чи із скаргою на дії державного виконавця.
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаНові можливості в додатку КОНСУЛЬТАНТ від monobank
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ "MEET UP: 2024". Як це було?
-
НовинаПідвищення цін на квитки до CONSULTANT MEET-UP:2024: ранні пропозиції розпродано
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470