ДОСУДОВЕ СТЯГНЕННЯ БОРГУ ✅ ЗАБРАТИ БОРГ ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Досудове стягнення боргу

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Укладання договору
  2 2 200,00 грн

  На цьому етапі укладається договір про надання правової допомоги, відповідно до якого клієнт або треті особи за його дорученням передають право представляти інтереси клієнта перед боржником. До основного договору укладається додаткова угода з інформацією про підстави виникнення боргу (договір/розписка), сумму боргу, наявність штрафних санкцій за прострочку (пеня/штраф), інформацію про боржника (ПІБ, контакти), інформацію про поручителів та третіх осіб, що можуть вплинути на прийняття боржником рішення щодо повернення боргу а також додаткову вартість оплати робіт та послуг адвоката.

  За потреби адвокат здійснює усну консультацію клієнта щодо можливості стягнення боргу.

  Результатом надання послуги є укладений договір та додаткова угода.

  *Додатково адвокат отримує гонорар успіху – відсоток від стягненої суми, зазначеної в додатковій угоді.

 • 2
  Встановлення контакту з боржником
  7 1 100,00 грн
  На даному етапі адвокат встановлює контакт з боржником та з поручителями та третіми осібами, що можуть вплинути на прийняття боржником рішення щодо повернення боргу, в телефонному режимі (в тому числі через месенджери). Адвокат має право використовувати додаткову інформацію про боржника з відкритих джерел та баз даних для встановлення контакту.
   
  Під час контакту адвокат роз’яснює боржнику актуальну сумму боргу на момент контакту, яка включає в себе тіло боргу, відсотки та штрафні санкції (пеня/штраф).
   
  В тому числі адвокат роз’яснює юридичні наслідки щодо несвоєчасної сплати боргу, в тому числі:
  • про можливість звернення до суду з позовною заявою;
  • про можливість накладення арешту на усе наявне майно та рахунки в рамках судового процесу;
  • про виникнення додаткових витрат на оплату правничої допомоги в розмірі не менше 700 доларів США;
  • про додаткове стягнення судового збору з боржника.
  • Адвокат додатково роз’яснює, що за результатами судового рішення, арештоване майно буде виставлено для продажу і вся сума боргу з урахуванням витрат на виконавчу службу буду стягнута з реалізованого майна.
  Крім того, адвокат роз’яснює зміст статті 190 КК України  - шахрайство а також повідомляє, що у випадку несвоєчасного виконання боргу відносно боржника буде зареєстроване кримінальне провадження за вказаною статтею.
   
  Буде подано клопотання про допит боржника та усіх осіб, в тому числі членів сім’ї, сусідів, колег за місцем роботи та інших можливих свідків.
   
  Адвокат подає клопотання про накладення арешту на майно в рамках кримінального провадження.
   
  Адвокат повідомляє, що санкція статті 190 КК України передбачає позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.
   
  Адвокат дає строк боржнику 7 днів з моменту встановлення контакту на добровільне сплату боргу. Якщо боржник не сплатив борг, адвокат переходить до виконання наступного етапу.
   
  Послуга може бути закінчена на цьому етапі у випадку, коли боржник підтвердив адвокату оплату за борговим зобов’язанням.
   
  Результатом даного етапу являється проміжний висновок, в якому адвокат описує проведену роботу, суть розмови з боржником та та з поручителями та третіми осібами, що можуть вплинути на прийняття боржником рішення щодо повернення боргу а також зазначає причини несплати боргу у встановлений строк.
   
  *Додатково адвокат отримує гонорар успіху – відсоток від стягненої суми, зазначеної в додатковій угоді.
 • 3
  Направлення претензії (вимоги)
  14 3 300,00 грн
  Адвокат готує письмовий текст претензії (вимоги), в якій роз’яснює письмово актуальну сумму боргу на момент контакту, яка включає в себе тіло боргу, відсотки та штрафні санкції (пеня/штраф).
   
  В тому числі адвокат роз’яснює чинне законодавство, судову практику та практичний досвід щодо несвоєчасної сплати боргу, в тому числі:
   
  про можливість звернення до суду з позовною заявою;
  про можливість накладення арешту на усе наявне майно та рахунки в рамках судового процесу;
  про виникнення додаткових витрат на оплату правничої допомоги в розмірі не менше 700 доларів США;
  про додаткове стягнення судового збору з боржника.
  Адвокат додатково роз’яснює, що за результатами судового рішення, арештоване майно буде виставлено для продажу і вся сума боргу з урахуванням витрат на виконавчу службу буду стягнута з реалізованого майна.
   
  Крім того, адвокат роз’яснює зміст статті 190 КК України  - шахрайство, а також повідомляє, що у випадку несвоєчасного виконання боргу відносно боржника буде зареєстроване кримінальне провадження за вказаною статтею.
   
  Буде подано клопотання про допит боржника та усіх осіб, в тому числі членів сім’ї, сусідів, колег за місцем роботи та інших можливих свідків.
   
  Адвокат подає клопотання про накладення арешту на майно в рамках кримінального провадження.
   
  Адвокат повідомляє, що санкція статті 190 КК України передбачає позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.
   
  Адвокат дає строк боржнику 7 днів з моменту отримання претензії на добровільне сплату боргу. Якщо боржник не сплатив борг, адвокат переходить до виконання наступного етапу.
   
  Після підготовки тексту претензії, адвокат відправляє його всіма доступними засобами зв’язку особі, поручителям та третім осбам, що можуть вплинути на прийняття боржником рішення щодо повернення боргу (вайбер, вотсап, телеграм).
   
  Адвокат направляє в друкованому вигляді письмовий текст претензії (на фірмовому бланку Консультанта та з особистим підписом адвоката), повноваження адвоката рекомендованим листом через Укрпошту на юридичну адресу боржника.  
   
  Даний етап закінчується або підтвердженням сплати боргового зобов’язання або правовим висновком про неможливість врегулювання спору в досудовому порядку та рекомендацією клієнту звернутись з позовом про стягнення заборгованості в судовому порядку. Даний висновок включає фабулу, законодавче обґрунтування, аналіз чинної судової практики, особистий практичний досвід адвоката, дату отримання претензії боржником (підтверджену скріншотом зробленим за фактом направлення претензії за посиланням: https://track.ukrposhta.ua/tracking_UA.html).
   
  Додатками до правового виснувку є:
  1. Проміжний висновок;
  2. Копія претензії;
  3. Поштова квитанція про надсилання претензії (з номером трекінгу);
  4. Скріншот, що засвідчує отримання претензії з сервісу відстеження відправлень Укрпошти.
  *Додатково адвокат отримує гонорар успіху – відсоток від стягненої суми, зазначеної в додатковій угоді.
 • 4
  Виїзд до боржника та вручення претензії
  7 11 000,00 грн
  Встановлює особистий контакт з боржником, вручає під відеофіксацію претензію (вимогу) та роз’яснює її зміст. У разі неможливості встановлення фізичного контакту з боржником, така процедура проводиться стосовно поручителів та третіх осіб, що можуть вплинути на прийняття боржником рішення щодо повернення боргу.
   
  Результатом даного етапу є звіт адвоката про вручення претензії (вимоги) з обставинами контакту, а саме час, місце, ПІБ особи якій вручено претензію та з  вказаним посиланням на перегляд відео з електронного сервісу файлообміннику.
   
  *Додатково адвокат отримує гонорар успіху – відсоток від стягненої суми, зазначеної в додатковій угоді.
Загально
30 17 600,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Досудове стягнення заборгованості

Інколи врегулювання питання щодо стягнення заборгованості можливе в досудовому порядку. Нагадування про борг та можливі юридичні наслідки можуть діяти на боржника краще позову до суду.
Найрозповсюдженішою практикою є спори про стягнення з юридичних та фізичних осіб, які прострочили оренду, порушили умови постачання, трудові договори або порушили не договірні правовідносини.
Стягнення заборгованості за договором виникає через невиконанні умови, що були обговорені між сторонами. Відповідальність може наступити і без договору, якщо було завдано матеріальної шкоди потерпілому.
Юрист зможе грамотно проаналізувати ситуацію та знайти рішення спору. А також відповість на питання:
●     Чи є можливість стягнення заборгованості?
●     Які строки виконання?
●     Чи релевантна доказова база?
●     Чи можливе досудове вирішення?

 

Виконавче провадження про стягнення заборгованості

Дане питання регулюється Законом «Про виконавче провадження». Згідно з ним на боржника може накладатися арешт на майно, кошти, банківські рахунки. А також оголошення у розшук, якщо боржник зник.
Стягнення заборгованості відбувається згідно з рішенням державного виконавця і повинне враховувати специфіку заходів, що були обрані. Перед тим, як перейти до виконавчого провадження, ми рекомендуємо скористатися можливістю досудового вирішення питання.

 

Порядок стягнення боргу виконавчою службою

Якщо врегулювати спір в досудовому порядку неможливо, то адвокат розпочне судовий процес. Виконавчі дії будуть проводитися державним виконавцем. Регулюється частиною 1 статті 20 Закону України "Про виконавче провадження".
Також державний виконавець встановлює строк для добровільного виконання рішення про стягнення заборгованості. Він не може перевищувати семи днів. Далі боржника очікує примусове виконання рішення.
Рекомендуємо звертатися до позовної заява про стягнення заборгованості тільки, коли інші методи не дають результату.

 

Стягнення заборгованості за допомогою юриста

Ви отримаєте комплексний супровід адвоката. Після укладання договору правозахисник бере на себе відповідальність за представлення інтересів клієнта. Цей договір засвідчує передачу права представляти інтереси клієнта перед боржником. Для стягнення заборгованості до основного договору укладається додаткова угода з інформацією про підстави виникнення боргу та інші деталі.

 

Встановлення контакту з боржником для стягнення заборгованості

Адвокат встановлює контакт з боржником, поручителями та особами, що можуть вплинути на виплату боргу. Під час спілкування юрист пояснить боржнику суму боргу та можливі наслідки, якщо позов про стягнення заборгованості буде направлено до суду, пропонуючи мирне вирішення спору.
Адвокат робить акцент на юридичних наслідках щодо несвоєчасної сплати боргу та стягнення заборгованості шляхом судового рішення:
●     Звернення до суду з позовною заявою;
●     накладення арешту на все наявне майно та рахунки в рамках судового процесу;
●     виникнення додаткових витрат на оплату правничої допомоги в розмірі не менше 700 доларів США;
●     стягнення судового збору з боржника.
Адвокат додатково роз’яснює, що за результатами судового рішення, арештоване майно буде виставлено для продажу і вся сума боргу з урахуванням витрат на виконавчу службу буду стягнута з реалізованого майна.
Ситуація може вирішуватися на даному етапі, якщо боржник після розмови надішле підтвердження оплати по заборгованості.

 

Направлення претензії (вимоги) для стягнення заборгованості

У разі відмови боржника сплачувати борг адвокат готує письмовий текст претензії (вимоги), в якій роз’яснює письмово актуальну суму боргу на момент контакту. Крім того, адвокат роз’яснює зміст статті 190 КК України  - шахрайство, а також повідомляє, що у випадку несвоєчасного виконання боргу відносно боржника буде зареєстроване кримінальне провадження за вказаною статтею.
Адвокат дає строк боржнику 7 днів з моменту отримання претензії на добровільну сплату боргу. Якщо боржник не сплатив борг, адвокат переходить до виконання наступного етапу стягнення заборгованості.
Після підготовки тексту претензії, адвокат відправляє його всіма доступними засобами зв’язку особі, поручителям та третім особам, що можуть вплинути на прийняття боржником рішення щодо повернення боргу.

 

Результат співпраці з адвокатом для стягнення заборгованості

Дані етапи закінчуються або підтвердженням сплати боргового зобов’язання або правовим висновком щодо врегулювання стягнення заборгованості в досудовому порядку та рекомендацією клієнту звернутись з позовом про стягнення заборгованості в судовому порядку.
image
Адміністраця порталу