СУПРОВІД У ВІЙСЬККОМАТІ ✅ ВІЙНА ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Супровід у військкоматі

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Супровід адвоката у військкоматі
  7 19 800,00 грн

  На початку співпраці, клієнт надає наявні документи та визначає мету візиту до військкомату. Юрист або адвокат в свою чергу проводить аналіз ситуації, надає відповідний усний висновок.

  У разі наявності всіх необхідних документів, адвокат та клієнт підписують договір про співпрацю. Після цього, клієнт та юрист в індивідуальному порядку домовляються про дату та час візиту до ТЦК та СП, відповідно до графіку прийому громадян конкретного центру комплектування. 

Загально
7 19 800,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Проходження військового комісаріату

Громадяни, що відповідають призовному віку можуть отримати повістку або мобілізаційне розпорядження. Після її вручення, вам доведеться відвідати військкомат. Інакше на вас може чекати адміністративна або кримінальна відповідальність за ухилення від військової служби.
Повістка у військкомат під час воєнного стану. З 24.02.2022 року згідно з Указом Президента України N69/2022 в країні проводять мобілізацію населення відповідно до Закону України від 21.10.1993 N3542-ХІІ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Під мобілізацію попадають усі чоловіки від 18 до 60 років, що є громадянами України. Усі вони повинні з’явитися у військкомат, якщо отримали повістку чи розпорядження.

 

Які бувають види повістки у військкомат

Якщо ви отримали прохання з’явитися до найближчого територіального центру комплектування та соціальної підтримки — це не означає, що вас направлять у зону бойових дій. Причини виклику до військкомату можуть бути різні:
●      Повістка на призов до армії.
●      Мобілізаційне розпорядження.
●      Повістка для уточнення облікових даних.
●      Повістка на проходження військово-лікарської комісії.

 

Відповідальність за неявку до військкомату

За неявку до військкомату вас можуть притягнути до адміністративної відповідальності. Якщо ви не з’явилися за мобілізаційним розпорядженням, то відповідальність буде кримінальна.
Адміністративна відповідальність за неявку до військкомату згідно зі ст. 210 Кодексу про адміністративні правопорушення України: у воєнний час неявка судить штрафом 3400−5100 грн.
Кримінальна відповідальність — до трьох років ув’язнення. А також можливе оголошення особи у розшук, якщо правоохоронні органи не можуть знайти людину, яку притягнули до кримінальної відповідальності за ухилення від військової служби.

Явка у військкомат у 2023 році

У повістці вказано термін, коли вам треба з’явитися у військкомат. Порядок ведення військового обліку керується правилами та законами воєнного часу.
Мобілізаційне розпорядження видається тільки після проходження ВЛК. До цього ви отримаєте повістку для проходження військової лікарської комісії. Ви повинні будете з’явитися у встановлений час до ТЦК та СП.
Що потрібно взяти у військкомат?
●      документ, що посвідчує особу;
●      військовий квиток (інший військово-обліковий документ);
●      документи про стан здоров’я, навчання чи сімейний стан (у разі необхідності).

 

Проходження ВЛК у військовому комісаріаті

Ви маєте здати всі необхідні аналізи. І пройти огляд у лікарів різної спеціалізації: невропатолог; психіатр, хірург, терапевт, окуліст, дерматолог, стоматолог, оториноларинголог.

 

Адвокатський супровід у військкоматі

Послуга надається з метою нагляду за дотриманням законодавства під час приймання військовозобов'язаного. Найчастіше люди звертаються щодо отримання відстрочки у військкоматі чи для виключення з військового обліку.
Пропонований алгоритм надання послуг може включати наступне:
Початок співпраці — клієнт надає всі наявні документи та визначає свою ціль відвідування військкомату. Юрист проводить детальний аналіз та надає правовий висновок щодо конкретно вашої ситуації. З урахуванням усіх нюансів.
Другий етап — домовленість про співпрацю. Ми визначаємо дату та час, коли ви з юристом відвідаєте ТЦК та СП. Для проходження ВЛК та подальших дій.
У військовому комісаріаті адвокат прослідкує за правомірністю всіх рішень та процесів. Зафіксує всі порушення у разі їх виникнення.
Переваги супроводу у військкоматі:
●      Дотримання ваших прав.
●      Правомірність усіх дій комісаріату.
●      Слідкування за проходженням ВЛК.
●      Фіксація порушень.

 

Супровід у військкоматі — гарантія на правомірність

Супровід адвоката у військовому комісаріаті допоможе прослідкувати за дотриманням всіх норм проведення призову та обліку. Та вбереже вас від недоброчесних дій, що порушують ваші права. Усі підстави для рішень будуть враховані. Та особливу увагу буде приділено проходженню ВЛК.
У разі порушень юрист допоможе вам оформити скаргу на військкомат та врегулювати питання чинно законодавству.
image
Адміністраця порталу