УЧАСТЬ У СУДОВОМУ ЗАСІДАННІ ✅ ЗАГАЛЬНЕ ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Участь у судовому засіданні

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Участь у судовому засіданні
  5 8 800,00 грн

  За декілька днів до судового засідання клієнт та адвокат укладають договір про надання правової допомоги для отримання адвокатом повноважень на представлення інтересів клієнта в суді. Адвокат ознайомлюється з матеріалами справи та бере участь в одному судовому засідання без написання жодних процесуальних документів.

Загально
5 8 800,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Представлення інтересів в суді

До судових процесів доходить, коли мирного рішення досягти не вдалося. Адвокати вважають це крайнім методом для захисту прав, але доволі ефективним. Судові процеси допоможуть як відстояти свої інтереси, так і захистити права у разі обвинувачення.
Щоб все пройшло якнайкраще варто знайти адвоката в суді. Тоді  шанси на успіх збільшуються. Бо тільки кваліфікований юрист може вести процес та врахувати всі нюанси чинного законодавства.
Надійним захистом у будь-якій справі стануть наші адвокати, що мають великий досвід судової практики та кваліфіковані в судовому праві. Приступимо до роботи одразу після вашого звернення.

У чому переваги адвоката в суді

Успіх судового засідання прямо пропорційний кваліфікованості юриста, що веде справу. Бо саме він відстоює ваші права та інтереси, будь ви обвинуваченим чи потерпілим.
Захист в суді допоможе уникнути зниження компенсацій, хибних обвинувачень та інше. Суд — змагання, в якому кожен має довести свою правоту на основі фактів та знань з юридичної галузі. Розібратися в кожному моменті та надати всі деталі судді зможе тільки адвокат.
На судовий процес впливає рівень знань, підготовки, обсяг інформації. Наші спеціалісти знають всі процесуальні тонкощі, підзаконні акти, листи, рекомендації. Тому вдало ведуть справу до успіху.
Адвокат в суді — це раціональне вирішення питань на основі чітких законів та вдале апелювання ними.

Для кого актуальне представлення інтересів в суді

Правозахисник може представляти інтереси потерпілого, обвинуваченого, позивача та відповідача, підозрюваного. Будь-якої особи, що звертається до суду чи представ перед судом.
Це може відбуватися як для юридичної особи, так і для фізичної особи, чиї права було порушено. Актуальним представлення інтересів в суді буде для отримання судових рішень в усіх галузях.
Будь-які процеси проходять швидше і менш болісно при залученні спеціаліста, що збере всю необхідну інформацію та представить її суду.

В яких випадках участь адвоката обов’язкова?

В практиці існують випадки, коли призначення захисника є обов’язковим. Адвокат в суді має бути при кримінальному процесі щодо деяких осіб:
●      якщо підсудному в кримінальному процесі ще не виповнилося 18 років;
●      якщо вирок передбачає примусові заходи і є сумніви щодо повноліття особи;
●      якщо особа має вади, що заважають їй реалізувати свої права;
●      якщо підсудний не володіє мовою країни;
●      якщо особі може загрожувати заходи медичного характеру;
●      якщо процес стосується особи, що померла
●      якщо здійснюється спеціальне розслідування або провадження
Також адвокат в суді потрібен при судовому засіданні щодо кримінальних проваджень про особливо тяжких злочинах. Стаття 52 КПК України зазначає, що в таких випадках захисник потрібен від моменту статусу підозрюваного.

Адвокат в суд для захисту інтересів

Представництво в суді маленька частина процесу. Спочатку адвокат, для успішного представлення інтересів в суді, проводить ряд досудових процедур. Він отримує інформацію та факти на які буде спиратися надалі.
Представлення інтересів в суді починається з консультацій, аналізу ситуації: обвинувачення або суперечки. Вибір стратегії та тактики ведення судового процесу та захисту інтересів клієнта.
Будь-які дії направленні на те, щоб досягти максимальної вигоди для клієнта та врегулювати процес згідно з його бажань.

Участь у судовому засіданні

Для представлення інтересів в суді адвокат з клієнтом укладають договір про надання правової допомоги для отримання адвокатом повноважень. Адвокат ознайомлюється з матеріалами справи та бере участь в одному судовому засіданні, де допомагає клієнту чітко оформити всю інформацію, використовуючи всебічні знання в юридичній галузі

Наші юристи підвищать ваші шанси в суді

Як ми вже зазначили вище: гарний адвокат запорука успіху в судовому процесі. Наші адвокати мають великий досвід та гарантують вам кваліфікований захист в суді, який збільшить і примножить ваші шанси на успішне завершення судового процесу.
Наші спеціалісти будуть готові відстояти ваші інтереси та права одразу після вашого звернення.
image
Адміністраця порталу