ОТРИМАННЯ ГРАНТУ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ✅ БІЗНЕС ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Отримання гранту для ветеранів

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Консультація щодо процедури отимання коштів
  2 2 750,00 грн
  Юрист перевіряє, чи є клієнт учасником бойових дій, членом сім’ї ветерана або має статус особи з інвалідністю внаслідок війни для визначення можливого розміру гранту. 
  Клієнт надає юристу інформацію про вид діяльності підприємства, а юрист в свою чергу оцінює можливість відкриття бізнесу за конкретним видом діяльності.
   
  Юрист також аналізує інформацію про регіон отримання гранту для підбору коректної фінансової програми та можливої суми грантових коштів.
  Результатом етапу є консультація, яка тезисно закріплена у pdf документі.
   
  *Звертаємо увагу, що у відповідності до Розпоряджень Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, перелік доступних регіонів для отримання грантових коштів може змінюватись, в тому числі обмежуватись.
 • 2
  Оформлення та подання заявки та бізнес плану
  30 8 800,00 грн
  Юрист та клієнт підписують угоду про надання правових послуг, за яким співпрацюватимуть надалі, при цьому винагорода юристу надходить від сервісу, так само як клієнт оплачує її за встановленими сервісом форми.
  З огляду на описану ідею, юрист формує бізнес план або коригує та допрацьований бізнес план наданий клієнтом. Протягом етапу, юрист узгоджує бізнес план з клієнтом, формує та подає заявку на отримання гранту в кабінеті клієнта на платформі Дія, узгоджує з банком заявку та бізнес план, та проводить консультацію для клієнта перед призначеною співбесідою.
   
  Результатом етапу є pdf-файл, що складається зі сформованої заявки, бізнес-плану. Відповідь щодо призначення співбесіди надходить протягом 21 дня з моменту подання та розгляду заявки.
   
  *У разі отримання на електронну адресу листа від міського центру зайнятості, юрист допрацьовує бізнес план, попередньо узгоджуючи його з клієнтом та переподає. Вартість такої дії не оплачується додатково
  **За результатом отриманого гранту та за умовами підписаної угоди, клієнт мусить сплатити на рахунок сервісу суму, що залежить від розміру залучених коштів протягом 2 днів з моменту схвалення рішення щодо виділення коштів:
  - Сума гранту до 250 000 грн – до 20% винагороди для сервісу (до 50 000 грн)
Загально
32 11 550,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Гранти для ветеранів - які можливості?

Супровід спеціаліста від юридичного маркетплейсу "Консультант для ветеранів та членів його сім'ї" - це унікальна послуга, яку надають ветеранам та членам їх сімей для забезпечення повної юридичної підтримки в усіх аспектах їх бізнес-діяльності. Наша команда спеціалістів з юридичних питань та бізнес-консультування готова допомогти вам на кожному етапі вашого підприємницького шляху.
 
Одна з наших ключових послуг - допомога у отриманні грантового фінансування. Наші досвідчені юристи проведуть повний аналіз вашої ситуації та перевірять ваші права на отримання грантових коштів. Ми врахуємо такі фактори, як участь у бойових діях, статус інваліда внаслідок війни та членство в сім'ї ветерана, щоб визначити можливий розмір гранту, на який ви можете претендувати.
 

Супровід спеціаліста

Наша команда також надасть вам необхідну консультацію щодо вибору найбільш підходящої фінансової програми та оцінить можливу суму грантових коштів, доступних у вашому регіоні. Ми активно співпрацюємо з платформою "Дія" та банками, щоб допомогти вам підготувати та подати заявку на отримання гранту. Крім того, ми проведемо консультацію для вас перед запланованою співбесідою, щоб ви максимально добре підготувалися та мали всі необхідні знання та документи.
 
Результатом нашої роботи буде підготовлений pdf-файл, який включає сформовану заявку та бізнес-план. Ви отримаєте відповідь щодо призначення співбесіди протягом 21 дня з моменту подання та розгляду заявки.
 

Комплексна допомога в процедурі отримання гранту

Ми також готові допомогти вам у випадку отримання листа на допрацювання від міського центру зайнятості. Наші юристи внесуть відповідні зміни до бізнес-плану та погодять їх з вами, без додаткової оплати.
 
Згідно з умовами підписаної угоди, після отримання гранту вам необхідно буде сплатити сервісу певну суму, яка залежить від розміру залучених коштів. Ми гарантуємо прозорість та справедливість у встановленні цієї винагороди.
 
Ми пишаємося можливістю допомогти ветеранам та членам їх сімей реалізувати свої підприємницькі амбіції. Зверніться до нас сьогодні і дайте нам можливість стати вашим надійним партнером на шляху до успіху.
image
Адміністраця порталу